"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez omeeena 20 sty 2013, 21:32
kryty_k, to nie całkiem tak.....niezależnie ode mnie coś mi........zwisło, że się tak wyrażę.
Nakręciłam się, a potem mi przeszło, bo zniechęciło mnie coś, co mnie w ogóle nie powinno obchodzić.
Nie mam wyrzutów, raczej żal, że się przejęłam czymś, na co nie mam wpływu, a co zepsuło mi przyjemność.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez kryty_k 20 sty 2013, 22:03
Bywa i tak - życie... ale gdyby zawsze było dobrze - byłoby nudno. A że często jest źle - mamy możliwość więcej się uczyć...

Choć czasami wolałabym żyć w niewiedzy...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez Jowka 20 sty 2013, 22:04
a ja dzisiaj totalnie nie moge sie skupic na pracy, mam tak rozjechane myśli, wszystkiego mi sie odechciewa, nie umiem sie ogarnąć. Już nawet chciałam zadzwonić do swojej T, ale przypomniałam sobie, że jest niedziela i zresztą... chyba bym sie spaliła ze wstydu :(
Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie.
Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli w ogóle nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Choćbym kroczył ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
(psalm 23)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 20 sty 2013, 23:50
zla jestem na wszystko i wszystich a najbardziej na siebie :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Brus 21 sty 2013, 00:08
Powiedziala mi ze jestem pozadnym facetem, ze bym nigdy nie zdradzil, bedzie zazdroscic mojej dziewczynie, a olala. Co jej sie moglo we mnie podobac. Nienawidze jej, a jutro znowu bede tesknil. Jestem idiota..Teraz sam ranie jedna, a jakbym chcial z nia cos na powaznie to by mnie zostawila. Moze w w sumie jej nie ranie, bo lubi sie bawic. Wogole jestem chyba z marsa

przez ( Dean )^2 21 sty 2013, 00:22
Boję się że niezalicze sesji przez jeden przedmiot a tak dobrze mi szło,zrobiłem cholerny krok do przodu w tym semestrze,ale to chyba nie wystarczy:(
Najgorszy jest wiatr.

przez Jowka 21 sty 2013, 00:29
( Dean )^2, to zapieprzamy! Ja siedze i kuje. Czasem zdarza mi się walnąć głową w biurko, ale mam zamiar siedziec całą noc, bo jutro zaliczenie. Ciągle mi myśli uciekają w bok, nie mogę sie skupic, ale staram sie waczyć. Walczymy razem!
Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie.
Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli w ogóle nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Choćbym kroczył ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
(psalm 23)

przez ProstaNazwa 21 sty 2013, 00:32
Jak tytuł: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Cześć! Urwałam się właściwie z d... :roll:

Został mi facet i przyjaciółka. Reszta się 'wykruszyła'. Oboje już się mnie nasłuchali (ponad rok 'nerwica', badania czy przypadkiem nie fizyczna choroba jakaś ciekawa :bezradny: :roll:, uśpienie asertinem.) Napad paniki 10 stycznia. 7 dób bez spania, jedzenia i te objawy ciągły lęk i napięcie na przemian z atakami. 3 dni temu 'internetowo zrozumiana'. Coś tam spałam. Mimo to, pozytywnie nastawiona-gotowa do działania...ale zawsze ale. jak mam działać kolejka do psychiatry 2 msc. a oni teraz 'nienawidzą' mojego optymizmu i chęci walki. Czuję się na siłach i wiem na co choruje..(17-18 lat w nieświadomości) I dalej wyczuwam u nich: 'mylenie z okresowymi trudnościami psychicznymi i bagatelizowanie'... łudzą się, że pewnego ranka obudzę się i 'o tak!' sobie przejdzie (czyt. dają mi spokój...)

Jak reagować? Bo optymizm gaśnie :?
ProstaNazwa

przez Fobia136 21 sty 2013, 09:03
Ja choruje juz 11 lat. Raz jest lepiej raz gorzej. Ale okresy dobrego samopoczucia jakoś sie wydłużają. To pozytywne. Kiedys miałam 6 dób bez spania. Horror i wiem przez co przechodzisz. Mam tylko wrażenie, że tego nie da sie wyleczyć. Teraz mam jakieś tam sposoby na ataki i są o wiele krótsze i mniej uciążliwe, ale dalej są. Może być 3 tygodnie dobrze, ale i tak to jak siedzenie na bombie zegarowej. Kiedyś znów dostane ataku. Teraz mam faze nawrotu. Koszmar, bo chodze cały czas zmęczona, boli mnie brzuch, plecy, głowa. No i te ataki. Ale pocieszam sie, że to minie. Jeszcze dzień, dwa i minie. NO ale wiem tez, że wróci. Za tydzień, miesiąc, dwa i wróci. CZasem juz mi sie życ nie chce, ale na szczęście mam dla kogo, bo bez nich na pewno nie dałabym rady. To ważne, żeby mieć kogokolwiek dla kogo starać sie każdego dnia wstać z łóżka. :)

przez jasaw 21 sty 2013, 09:22
A już myślałam, że problem bezsenności mam za sobą. Niestety - powrócił. Bez recepty nic nie działa, chemii nie chcę. Może to tylko przejściowy problem???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez ala1983 21 sty 2013, 09:58
Ałaaaa..... głupie wrażliwe jelita :roll:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez slow motion 21 sty 2013, 10:01
jasaw, M też tak ma niestety. Bierze na noc ketrel, ale też mnie to niepokoi. Być moze to problem wywolany stresem? pijesz Aniu melise na noc?

-- 21 sty 2013, 09:01 --

ala1983, wspolczuje..

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez jasaw 21 sty 2013, 10:07
slow motion, oczywiście, wiesz, że jestem wielbicielką ziół różnych. Mam też specjalne mieszanki nasenne, ale nie działają, niestety...
To hormonalna bezsenność, na która niewiele można pomóc...
Pojawia się, pozostaje na jakiś czas i znika...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Saraid 21 sty 2013, 11:31
jasaw, znam ten ból kochana ,a do tego w dzień nie mam możliwosci snu. :bezradny:
Saraid

Sortuj wg