"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez babol440 03 sty 2013, 21:22
Eh... Niby mamy nowy rok, ale dla mnie to jest taka sama zmiana jakby skończył się październik a zaczął listopad, albo skończył czwartek, zaczął piątek... Ludzie robią jakieś postanowienia, że będą robić to i tamto, czemuś będą poświęcać więcej czasu, wydawać mniej pieniędzy na głupoty (albo wręcz przeciwnie). Ja już nie robię żadnych postanowień. Tkwię w jednym miejscu, nie mogę się ruszyć chociaż gdzieś w głębi bardzo bym chciał. Nie wiem jak zmienić swoją sytuację, czuję się beznadziejnie i nadal mam wrażenie, że nie nadaję się nawet do rozdawania ulotek. Coraz bardziej czuję się ciężarem dla innych. Najchętniej zaszyłbym się w jakimś bunkrze, takim żeby chociaż jakaś Biedronka albo Tesco było w pobliżu coby z głodu nie przymrzeć i nie wychodzić naprzeciw światu (hmm, tylko skąd bym kasę brał...). A jak słucham/czytam o tym jak pogarsza się sytuacja na rynku pracy i odnoszę to do swojej sytuacji i do swoich nieprzemyślanych decyzji to po prostu mam ochotę sobie strzelić w łeb. Nowy rok nie będzie "szczęśliwy"...
Wspomnień kalejdoskop kłóci się z teraźniejszością.

przez frustrated 04 sty 2013, 20:13
Przez depresje jebia sie moje sprawy osobiste. To nie jest fajne, wiem ze to wszystko przeze mnie bo w pewnych sytuacjach zachowuje sie jak jakas ciota.
zdrowymozg.pl

przez ImmortalLiar 04 sty 2013, 20:56
codziennie dowiaduję się, że ktoś uważa mnie za idiotkę. coraz to kolejna osoba mówi, że jestem głupia, po prostu głupia. a ja wiem, że to prawda. nikt mnie nie lubi, a gdy ktoś mnie obraża głupio się z tego śmieję. wtedy nawet mnie to nie rusza. śmieję się - uważają mnie za głupszą, a potem placzę z tego powodu. nienawidzę ludzi. nienawidzę siebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 04 sty 2013, 21:43
Sypie mi się związek, a jeśli jeszcze nie, to tylko kwestia czasu. Zauważyłam, że wpadam w stary schemat, jeszcze się staram pilnować, gryźć w język, pytanie na jak długo starczy mi samokontroli. Ja się nie zmieniam.

przez sokol48 05 sty 2013, 07:29
Syn powiedział nam że jest gejem!!!!!!!!!!! Szok , niedowierzanie okropny BÓL ...Nie potrafię sobie z tym poradzić. Moja depresja wzrosła o 100%............

przez devnull 05 sty 2013, 19:34
[OT] Niech ktoś poda linka do tematu gdzie kiedyś parę osób zakładało tutaj organizację "o depresji" czy coś, bo nawet nie pamiętam już nazwy... dzieki za odp.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez yogoro 06 sty 2013, 15:13
ImmortalLiar <przytula> . Nie daj sobie czegoś takiego wmówić ): To co ludzie mówią świadczy tylko o nich.
Ja fatalnie, tragicznie, coraz gorzej. Nie wiem co się dzieje, zupełny bezsens, wyczerpanie, nie wiem co robić.

przez utopia 06 sty 2013, 17:24
połknęłam dzisiaj w nocy 136 antydepresantów. i wciąż żyję. nic nie potrafię, nawet umrzeć.

przez nidalee_javelin 06 sty 2013, 21:58
Mam miliard ton energii w sobie, testosteronu, ze mi sie chce na okraglo, jestem zdrowy, mam malo oporow do robienia szalonych rzeczy to k***a trzeba siedziec w domu, chodzic do szkoly i sie uczyc, a jak bede pelnoletni i bede mogl robic co chce, to pewnie nie bede mial ani energii, ani testosteronu, zdrowie nie takie jak kiedys i bede mial duzo oporow -,- :-| nawet nie mam dziewczyny ani przyjaciol
Hey, don't control yourself, this's your life, you won it - said, you won it to LIVE IT UP.

przez tahela 06 sty 2013, 22:03
nidalee_javelin,
ajk bedziesz pełnoletni to na poczatku bedziesz miał 18 k\lat wiec teoretycznie powinno ci sie jeszcze wszystkiego chciec,ale teraz tez raczej ci sie ie che jak ie masz przyjaciół tylko wydaje ci sie ,ze ci sie chce
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez nidalee_javelin 06 sty 2013, 22:07
Na wakacjach jak juz poznalem kilka dziewczyn to bardzo mi sie chcialo wszystkiego, chcialem skoczyc na bungee ale trzeba bylo miec 18 lat :roll:, o prawku to ja marze od dawna, chcialbym mieszkac w duzym miescie, mam znajomych ale to tylko znajomosci szkolne...
Hey, don't control yourself, this's your life, you won it - said, you won it to LIVE IT UP.

przez Anna Maria 06 sty 2013, 22:07
utopia, :shock: zgłoś się na pogotowie
Anna Maria

przez Brus 07 sty 2013, 01:00
Jak mam wolne to siedze caly czas w domu, zadko spotykam sie ze znajomymi, nie mam dziewczyny, napierdzielam ciagle na silowni, ktora mam w pokoju i obijam worek [bokserski, bez skojarzen :P]. Czy jestem zaburzony?

przez Kiya 07 sty 2013, 01:15
Dlaczego nie mogła przestać dla mnie? Dlaczego nie mogła poczuć się lepiej przy mnie?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg