"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Keji 26 paź 2012, 13:21
Pierwsze dni na Citalu- jedna lekcja przesiedziana w kiblu, z reszty się zwolniłam. Ludzie widzą, że coś ze mną nieteges i zaczynają się interesować, niedługo za dużo będzie wiedziało... Powiedziałam wych, powiedziałam bliższym znajomym...Nic mi dobrego ten coming out nie da, coś czuję, takie sceny do tej pory to w złych snach miałam tylko... Czuję się wypruta z życia...
Keji

przez siostrawiatru 26 paź 2012, 13:28
Muszę powiedzieć, że czuję bardzo silny ból istnienia. Strasznie ale to strasznie chce mi się ryczeć. Wyć też czasem mi się chce. A tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że przegrałam życie i to nie jest sprawa depresji po prostu przegrałam życie. Nic już nie da się naprawić. Może być tylko gorzej.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez amelia83 26 paź 2012, 13:42
zle mi ze sobą, nie czuje sie na siłąch iść do pracy, przerastają mnie proste czynności, nie mam kompletnie pomysłu na siebie :-|
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 26 paź 2012, 13:45
siostrawiatru, Z kazdej sytuacji mozna znalezc wyjscie i to jest pewne-gorsze badz lepsze ale mozna! Wystarczy trzezwo pomyslec;-)

-- 26 paź 2012, 13:47 --

amelia83, masz prace Kochana a to ogromny plus w dzisiejszych czasach!:-)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez siostrawiatru 26 paź 2012, 14:58
Razorbladerka_, ja nie umiem już w ogóle myśleć. W głowie mam jeden wielki bajzel, który nawarstwia się całe moje życie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Stratosphere 26 paź 2012, 15:16
Cala sie trzese z nerwow i placze na zmiane, nie wiem, jak ja wytrzymam ten weekend i nastepne tygodnie... Dni okropnie mi sie dluza. Mecze sie, chce isc spac i sie jutro nie budzic :(
Boze, zaraz wpadne w obled, co ja mam robic??? Nawet slonce za oknem mnie dobija!

przez siostrawiatru 26 paź 2012, 15:21
Też chciałabym wiedzieć jak przetrwać, jak żyć w ogóle. Stratosphere, przytulam mocno.

przez Stratosphere 26 paź 2012, 15:53
Dziekuje, naprawde. To wszystko mnie przeraza. Mam wrazenie, ze nawet jak pojde sie leczyc, to i tak o tym nie zapomne i nic mi to nie da... Nie wiem jak funkcjonowac normalnie, nie wyobrazam sobie tez, jak dalej zyc. Pozdrawiam wszystkie osoby, ktore tez musza tak sie meczyc :( :why:

przez Anna Maria 28 paź 2012, 16:46
Psiaki mi zjadły nowo kupione okulary :why:Tak się z nich cieszyłam :why: Wymarzone,przyciemniane :why: Aż boję się powiedzieć Mamie :zonk:
Anna Maria

przez Keji 28 paź 2012, 18:20
Jakieś pomysły na przeżycie 9 godzin w budzie z nudnościami po citalu i emetofobią? :zonk:
Keji

przez ( Dean )^2 28 paź 2012, 19:02
/cenzura/ depresja wraca,nie umiem rozładować napięcia przed jutrzejszym dnie,choć właściwie jutro nic złego nie powinno sie wydarzyć ale jestem cały w nerwach,nowy tydzień,a ja nie przygotowałem się do niego nie pouczyłem się tyle ile trzeba.Boję sie że znowu zawale studia,chce się uczyć ale mój nastrój jest taki kiepski,musze iśc do lekarza ale nie mam kasy;/
Najgorszy jest wiatr.

przez Abbey 28 paź 2012, 19:39
Ktoś mnie szantażuje emocjonalnie ciągle pisząc jak to chce popełnić próbę samobójczą. Ta, a później ja się tym dręczę ;/
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez slow motion 28 paź 2012, 20:22
Abbey, rozwiązania są dwa. Uciekaj od tej znajomości lub jeśli jest taka możliwość poinformuj kogoś z bliskich tej osoby o planowanym s.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Abbey 28 paź 2012, 20:29
slow motion, uciekam, to on jest upierdliwy jak nie wiem co, a ja jestem zbyt uległa. :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg