"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Jaśkowa 25 sie 2007, 12:36
ojej coś się porobiło dziwnego w tym topiku widać co piszecie ale z boku i kolumnowo :?
groskova pomyśl, że już niebawem będziesz na ziemi ojczystej i będziesz miała nas wszystkich na wyciągnięcie ręki :) trzymaj się kochana

ja dziś tak sobie :roll: wzięłam większą dawkę zoloftu i mam wrażenie, ze odczuwam to mam efekty uboczne :cry:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Rena 25 sie 2007, 12:39
O Jezu! Naprawde masz dzisiajj fatalny dzień, Boże co ja mam ci napisać, chcialaby, zebyś tu była ze mną, przytulam cię z całej siły do serca, nie daj się, pomyśl jestes silniejsza niż ci się wydaje, po twoich próbach samobójczych jednak żyjesz a więc masz żyć, każde życie ma sens trzeba go tylko odkryć, chociaż ja do tej pory nie mogę, póki nie znajdziemy swojej drogi przeznaczenia bedziemy sie miotać między jednym wydarzeniem a drugim, jeszcze troche wytrzymasz, ja wierzę, że jak tu przyjedziesz będzie lepiej, ty też w to uwierz.

przez groskova 25 sie 2007, 12:40
Rena czekaj moze na gg?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rena 25 sie 2007, 12:42
Tego twojego szefa to troche uziemnij, nie daj się

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:43 pm ]
No teraz jest ok, strona sie ustawiła, czy teraz jesteś w pracy, do której pracujesz?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:46 pm ]
pisz do mnie Groskova bo boje sie o ciebie!

przez groskova 25 sie 2007, 12:55
no naprawilo sie
przed chwila wyslalam wiadomosc na pw.
jestem w pracy bo dzisiaj juz sie nie moglam wymigac:((( bede tu do 6 (polskiego czasu)

cala sie trzese, kolana mi tak dziwnie drza, nie wiem czemu? nigdy tak nie mialam. Panikuje juz przed wszystkim

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:09 pm ]
przepraszam ze tak marudze, moze powinnam sie po prostu zamknac:(
pewnie was jeszcze doluje

Jaskowa dzieki:*

goraco mi i niedobrze, zaraz chyba bede wymiotowac...

przez Rena 25 sie 2007, 13:13
Cholera, weź coś na uspokojenie, masz tam jakieś tabletki? To chyba nerwica, szkoda, że jesteś tak daleko, ty lepiej przebukuj te bilety na Gdańsk i przyjeżdżj do mnie na pare dni, chciałabym cię poznać, nawet nie znam twojego imienia. Jak juz nie bedziesz mogła to trudno zwolnij się jak możesz i idź na spacer, najlepiej jakbyś poprzytulala się do jakiegoś drzewa i cały zas musisz myśleć pozytywnie, typu: jestem silna, jestem zdrowa, dam sobie z wszystkim radę, jeste dzieckiem Boga, a on nie opuszcza swoich dzieci i mam wielu przyjaciół tu w necie. W końcu twój mózg przyswoi to jako prawdę.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:22 pm ]
co się dzieje? Czemu nie piszesz? Bardzo martwię się o ciebie.

przez groskova 25 sie 2007, 13:23
To wszystko moja wlasna wina...boze jaka jestem glupia...pare miesiecy temu ktos na imprezie poczestowal mnie pigula extasy.... wzielam, spodobalo mi sie. Bralam troche czesciej, raz na dwa tyg czy cos, tak na impreze. Potem przestalam. wczoraj wzielam znow, czuje sie taka winna dzis...moja wlasna wina, jaka ja jestem glupia, juz nie moge:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:24 pm ]
jestem jestem, jeszcze troche probuje cos w pracy zrobic miedzy postami na forum. a tak glownie to trzese sie przed kompem i nie robie nic.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:49 pm ]
gdzie jestescie? o boze znowu sama:(((

przez Rena 25 sie 2007, 15:45
nie jesteś sama, jestem tu, wysłałam ci PW. Groskova, nie bierz tego świństwa to pomaga ale tylko na trochę, a poczucia winy nie musisz mieć, bo w końcu chcesz się ratować jak umiesz i nie ma w tym nic dziwnego, nie obwiniaj się, ja też w kryzysowych sytuacjach robie głupie rzeczy. Nie pisałaś a ja martwiłam się o ciebie.

przez Goplaneczka 25 sie 2007, 15:48
Groskova-będzie dobrze. Nie jesteś sama, pisz, nie zamykaj się w sobie-to tylko szkodzi. Trzymam za Ciebie kciuki, przytulam mocno, nie bierz więcej, to nie pomaga-droga donikąd prowadząca przez piekiełko.
Tulę mocno
Goplaneczka

przez groskova 25 sie 2007, 15:57
Kiepsko ze mna. troszke sie uspokoilam ale dol zostal. znowu siedze i planuje, szukam sposobow. Tabletki nie bo nie dziala, rece juz pociete, co teraz? Nie daje rady. Wpisalam na googlach "skuteczne samobojstwo" i szukam. chce zniknac, odplynac, nie czuc:(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:01 pm ]
a ty goplaneczka jak sie trzymasz dzisiaj?

przez Goplaneczka 25 sie 2007, 16:10
Wiem, też mam to samo.
Byle od tego uciec jak najdalej...
Ale wrócisz do Polski, być może Twoje problemy nieco zmaleją.
Szukaj ratunku za wszelką cenę-nawet jeśli byś miała w tej chwili zadzwonić po pogotowie (a nawiasem ciekawe, jak wygląda opieka w Anglii).
Zamiast wpisywać "skuteczne samobójstwo", szukaj źródła problemów.
Trzymaj się, ten dół minie. Tylko jeszcze troszkę cierpliwości. Z każdego dołka można się wygrzebać, trzeba tylko przestać kopać głębiej.
Całuję i tulę moooocno.
Goplaneczka

przez Rena 25 sie 2007, 16:14
Przestań, nie poddawaj się, błagam cie nie rób głupstw, na to zawsze jest czas, a spróbuj teraz dla odmiany trochę pożyć i skup się na planowaniu tego, przeciez jest chyba cos co lubisz robic rozwijaj to, a nie pomyślałaś o swoim kotku? co on zrobi bez ciebie?
Goplaneczka wyperswaduj jej to, ja już nie wiem jak ją wyciągnąć z tego doła, to totalna deprecha.

przez groskova 25 sie 2007, 16:19
Goplaneczka napisał(a):Z każdego dołka można się wygrzebać, trzeba tylko przestać kopać głębiej.

to prawda... tylko jak tu przestac. zreszta ja juz nie wiem czy sie da glebiej:(

dzieki ze jestescie, bardzo was potrzebuje dzis

Goplaneczka - w Irlandii, nie w Anglii, dzwonisz, zabieraja cie na noc, robia co trzeba albo nic nie robia i przysylaja rachunek na 60euro. Tylko ze lekarze i pielegniarki sa kochani, jak anioly, tacy mili...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:21 pm ]
kotka i tak musze oddac bo wracam do polski:( w poniedzialek zabiera go jakas babka. Zyje tylko nadzieja ze wytrwam jeszcze 2h, pojde do domu i zjem Xanax. nie chce byc sama boje sie:( boze co za dzien:(

przez Rena 25 sie 2007, 16:24
Moja córka już za chwilę zacznie mnie wyzywać, chowam się na pół godziny ale wrócę, wysłałam ci PW

Sortuj wg