"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 14 wrz 2012, 16:44
slow motion, od światła i od dnia. Na zlocie miałam wyjątkowo ładną cerę, praktycznie tylko blizny były, a to bez problemu pudrem można zakryć...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez slow motion 14 wrz 2012, 16:44
Abbey, ja zakupilam 30 g na stronie mazidla.com
http://mazidla.com/component/virtuemart ... gory_id=14

chyba rok temu? i jeszcze mam na nastepny rok. Produkt bardzo wydajny. Koszt 21 zl + przesylka.

-- 14 wrz 2012, 15:48 --

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html
tu mozna dostac gotowe serum. nie testowalam osobiscie tego, ale slyszalam pochlebne opinie.

Kiya, ja to juz sie chyba pogodzilam, ze nigdy nie bede miala ladnej, gladkiej cery bez widocznych porów :(
stąd też i ta moja dieta, zeby doprowadzić się jakoś do ładu i składu.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez tahela 14 wrz 2012, 17:02
Kiya, mam i to spore stJaE NA GŁOWIE ZEBY NIE BYŁO WWIDAĆ, KREMY,, NIE KREMY , maseczki róznzego rodzaju, różne serie, kosmetycze, tanie drogie, wszystko mam ,ale to dobrze,ze nie zuważyłaś, zastannawiałam się nad izo,ale wyczytałam ze to tym wysypuje dopiero mocno i moze trwaćc i trwać,więc zrezygnowałam, pozatym weszłam na forum trądzikowe i ludzie pisali i zamieszcczali zdjęcia przed, w trakcie i po izo i różnie bywało jednym wszystko zeszło innym nie, i ja nie mam cały czas ,akje jak mnie wysypało strasznie na zlocie w Sitnicy,Marta mi makijarz trzasnęła taki,ze nic nie było widać, bo ja załamkę załapałam
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 14 wrz 2012, 17:03
mój brat to idiota. porażka. zdenerwował mnie :P
Monar

przez Saraid 14 wrz 2012, 17:04
Monar, co zrobił?
Saraid

przez Monar 14 wrz 2012, 17:12
Svafa, właśnie do końca nie rozkminiam o co chodziło. zamknął mnie w moim pokoju jak ja spałam i wyjsc nie mogłam. ale on kluczy nie powinien miec. nie wiem, jak on to zrobił. :evil: a jak ma klucze?! :shock: :shock: :shock: i znów mnie okradnie któregoś dnia? masakra.
Monar

przez Keji 14 wrz 2012, 23:19
kiedyś myślałam o izoteku, ale sie naczytałam,ze mozna się z nim namęczyć długo i na początku wysypuje jeszcze bardziej niż normalnie a to by już kompletnie zrujnowało moje zycie, dla osoby z depresją a teraz ze stanami depresyjnymi niepolecana kuracja raczej, zresztą najpierw musze się tym okiem zając a o izo myslałam pare lat temu, koniec końców sie wtedy nie zdecydowałam na to izo a teraz na pewno odpada w tym stanie psychicznym

no cóż, lekko nie ma. Ja się męczyłam 9 miesięcy, dawka maksymalna, wysypu może nie było, ale połowa włosów to mi wypadła, pogorszony wzrok i generalnie zaczęło mi się gorzej z nerwicą dziać. Ale byłam zdesperowana, więc łapałam się ostatniej deski ratunku. Skóra i tak nie jest teraz idealna, blizny bowiem nie giną i coś wyskakuje od czasu do czasu, ale i tak wiele się zmieniło.
Nie drapię się już do krwi ani nie grzebię w skórze ostrymi przedmiotami jak w stanie desperacji i autonienawiści kiedyś.

A ja... Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Te mdłości nerwicowe, bóle i świadomość, że nie mogę na razie nic na to poradzić, myśl, że znowu czekają mnie ataki paniki na każdej cholernej lekcji... Mam okropne myśli i dość tego. Jeszcze nigdy nie chciało mi się tak rzygać z przyczyn psychicznych, jak w ciągu ostatnich paru miesięcy. Najlepiej przesiadywałabym całymi dniami w kiblu. Jeszcze + emetofobia...kurrrfa. Dzwonię w poniedziałek i umawiam się do psychiatry na bliższy termin, bo zawalę szkołę. Drugi tydzień a ja wagary mam...
Keji

przez ladywind 15 wrz 2012, 09:37
To co sie wydarzyło ostatnio, przeciwności losu spowodowało, że znowu czuje się gorzej, a juz pomału wychodziłam z sideł choroby.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez kafka 15 wrz 2012, 11:08
Monar, musisz w takim razie to sprawdzić. I zabrać mu jeśli ma klucze.
kafka

przez Pieprz 15 wrz 2012, 12:28
ladywind, nie poddajemy się :evil:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Anna Maria 15 wrz 2012, 16:34
U mnie dziś Mama z Bratem piją.Mama już dawno nie piła,a i tak boli i wstyd :(
Anna Maria

przez Werty 15 wrz 2012, 21:27

przez Aranjani 15 wrz 2012, 22:49
mamy tydzień na znalezienie nowego mieszkania :cry:
Aranjani

przez Candy14 15 wrz 2012, 23:27
Aranjani, oj.. czemu? :(
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg