"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 13 wrz 2012, 22:46
mi, jak miałam to uczulenie, to nawet tapeta się ważyła na mordzie i wyglądałam wtedy okropnie.

No właśnie ja mam tak na codzień :( Nie rozumiem jak inne dziewczyny się malują... Widziałam ładną babkę wychodząca z Rossmana z najtańszym pudrem i wyglądała zajebiście, też go używałam i też mi się ważył... Tapeta jest dobra do zdjęć, do pubów i z pewnej odległości. A jak rozmawiam z koleżankami i widzę jak im oczy latają po całej mojej twarzy... To boli...

chcę pokazać Ci, że naprawdę zawsze może być gorzej.

Wiem. Z roku na rok jest gorzej. Zawsze myślałam, że będzie taki moment, że będzie ok - po trądziku, a zanim skóra zacznie mi się starzeć. A teraz naukowcy stwierdzili, że dla niektórych trądzik jest chorobą dożywotnią i sądząc po moim wieku - chyba jestem jedną z nich.

-- 13 wrz 2012, 22:47 --

Keji, oczywiście, że wszystko można, nie przeczę.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Keji 13 wrz 2012, 23:44
A jak rozmawiam z koleżankami i widzę jak im oczy latają po całej mojej twarzy... To boli...

Nie przesadzasz? Wątpię, żeby trądzik był tego powodem, wręcz przeciwnie, jakby je widok twojej twarzy ruszał a nawet obrzydzał, to wręcz usilnie patrzyłyby ci w oczy i unikały "latania" oczami po twarzy, tak mi się wydaje. To znaczy jest w moim otoczeniu jedna osoba, która naprawdę, naprawdę tym, co sobą zewnętrznie reprezentuje... to szczyt obrzydliwości i ja z trudem w ogóle patrzę mu w oczy. Ale rzadko się zdarzają tak niezadbani, zapuszczeni, ohydni ludzie. Wiem, nietolerancyjna jestem i w ogóle, ale jak widzę prawie dorosłego faceta ubierającego się jak 50-cio latek, z nieleczonym trądzikiem, mega nadmierną potliwością, aż pot się z niego leje, śmierdzi do tego, a on NIC z tym nie robi, to jednak czuję, że mam granice.

Keji, oczywiście, że wszystko można, nie przeczę.

No więc właśnie, samo się nie zrobi ;)
Keji

przez Kiya 13 wrz 2012, 23:47
To znaczy jest w moim otoczeniu jedna osoba, która naprawdę, naprawdę tym, co sobą zewnętrznie reprezentuje... to szczyt obrzydliwości i ja z trudem w ogóle patrzę mu w oczy.

Keji, widać jestem taką osobą. Siostra sobie żartuje, że na mojej twarzy można sobie konstelacje tworzyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 14 wrz 2012, 00:03
Jeśli ci to przeszkadza, to może spróbuj z tą izotretynoiną.
Keji

przez Kiya 14 wrz 2012, 00:17
Keji, jak tylko będę miała zbędne 500zł miesięcznie.

przez slow motion 14 wrz 2012, 09:57
Kiya, Ja Cię rozumiem Gosia, bo ja sama nie należę do osób posiadajacych piękną cerę. Zawsze mi się wydaje, że wszystkie dziewczyny mają nieskazitelną bez widocznych porów.
Ja mam rozszerzone pory i niestety na zawsze usunąć się ich nie da. A na dodatek walczę z zaskórnikami zamkniętymi. Niedawno miałam wysyp na brodzie i po kuracji kwasem i kremem pomału broda dochodzi do siebie.
Jestem posiadaczką jasnej, wrażliwej cery .....

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez monk.2000 14 wrz 2012, 11:39
Mi za to się tak chce spać, że zaraz się zdrzemnę na klawiaturze. Jak tu żyć z takimi objawami. :bezradny:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Anna Maria 14 wrz 2012, 12:18
Dziś grupa literacka,chcę jechać ale nie mam na bilet,głupie 12 zł a nie ma :why: U mnie ten tydzień musieliśmy przeżyć za 40 zł w 3 osoby.Kiedy się polepszy.Mam już dość :why:
Anna Maria

przez Saraid 14 wrz 2012, 12:37
kasiątko, <tuli>przykro mi.
Saraid

przez Anna Maria 14 wrz 2012, 13:41
Svafa, dzięki

Jednak pojadę.Tylko nie wiem czy to w porządku.Jutro Mama będzie jechać po rentę jeśli załatwi samochód,albo skołuje na bilet.
Tak bardzo mi zależy by jechać.Tak długo na to czekałam,ale mam wyrzuty :( Ostatnie w domu pieniądze biorę i to na co...na przyjemności :oops:
Anna Maria

przez tahela 14 wrz 2012, 16:00
Kiya,
kiedyś myślałam o izoteku, ale sie naczytałam,ze mozna się z nim namęczyć długo i na początku wysypuje jeszcze bardziej niż normalnie a to by już kompletnie zrujnowało moje zycie, dla osoby z depresją a teraz ze stanami depresyjnymi niepolecana kuracja raczej, zresztą najpierw musze się tym okiem zając a o izo myslałam pare lat temu, koniec końców sie wtedy nie zdecydowałam na to izo a teraz na pewno odpada w tym stanie psychicznym

-- 14 wrz 2012, 15:02 --

kasiątko,
Kasia może na stopa idź tulam.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Kiya 14 wrz 2012, 16:30
slow motion, kuracja kwasem...? :shock:

tahela, też o tym czytałam, straszne to wszystko :hide: Nazwali to "ostatnią deską ratunku", więc to nie dla mnie, ja jeszcze tak wielu desek nie wypróbowałam... Ale, ale, Ty masz problemy z cerą? :shock: Naprawdę nie zauwazyłam.

kasiątko, na takie przyjemności warto wydawać pięniądze. Wyjazd będziesz pamiętała jeszcze długo. To się liczy.

przez slow motion 14 wrz 2012, 16:36
Kiya, http://www.ofeminin.pl/pielegnacja/peel ... 23025.html
ja ostatnio robię w mniejszym stężeniu i stosuje jako tonik- skóra się wtedy nie łuszczy.

ja np nie zauwazyłam, że Ty masz jakies większe problemy z cerą, ale wiem z autopsji, ze wszystko zalezy od swiatla... :(

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Abbey 14 wrz 2012, 16:41
slow motion, a jak z kosztami? Może nie jestem w temacie, ale zaciekawiło mnie to...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg