"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monk.2000 07 wrz 2012, 19:06
Dzisiaj znowu wstałem po 12, nie widziałem sensu w przedłużaniu mojej egzystencji o te parę godzin nie-snu. Ale chciałbym się zmotywować do wstawania o 7:30, bo na to mam wpływ w przeciwieństwie do swojego samopoczucia.

No i ostatecznie kończę z próbami zastosowania medytacji, pewnie z braku innych metod będę chciał do tego wrócić. Ale po co sobie niepotrzebnie robić nadzieję?

przez Keji 07 wrz 2012, 20:27
Do jakichś sensownych badań droga daleka, do leczenia jeszcze dłuższa, a tymczasem...chyba cała jestem napuchnięta w środku i zapalenie gdzieś się toczy na bank. Wypiłam koktajl, po czym dostałam tak silnego napadu bólu i skurczów, że łzy mi leciały, a niełatwo mnie do tego stanu doprowadzić. Nie mogłam się ruszyć, zgiąć, wyprostować, oddychać tylko delikatnie, brzuch mi napęczniał jak bańka. Wyrzygałam się trochę, delikatnie zelżało, doczłapałam do kompa... A rodzinka zlewka totalna. Mogę zdychać w spokoju.
Keji

przez monk.2000 07 wrz 2012, 21:11
Keji, no ludzie tak zlewają jeden drugiego. Można umrzeć na środku ulicy i nikt nie zauważy tego. Ale z drugiej strony nikt nigdy nie wie co siedzi w drugim człowieku, stąd takie znieczulenie. Ja np. się czuję jakbym był nie wiem jaki nieszczęśliwy, a może są tu osoby bardziej nieszczęśliwe ode mnie. Może, ale jak to zmierzyć. Niestety się nie da.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez be_strong 07 wrz 2012, 21:29
kurde.. tak źle to dawno nie było
najgorsze jest to, że jak ostatni raz byłam u psychiatry to mi wmawiał, że jestem silna i dam radę
i nie dął żadnych leków

no to teraz mam
urojenia, zaburzenia sensoryczne, tiki nerwowe, zasłabnięcia i lęki
do tego koszmary nocne, nadużywanie alkoholu ( boję się zasnąć ) i 35 pktów w skali Becka

no jest źle :(
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

przez monk.2000 07 wrz 2012, 21:37
:pirate: No to masz problem. Ja nie zdecydowałem się, żeby lekarz przepisał mi coś uspakajającego i też czasem żałuję. Ale jak miałem to szybko ubywało, bo zawsze znalazłem pretekst że się źle czuję (chociaż i tak mi nie pomagało).
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Werty 07 wrz 2012, 22:44
35 pktów w skali Becka

ja 39 pkt w skali becka ;)

przez GreyEye 08 wrz 2012, 01:08
Nie mam siły dłużej się męczyć. Moje samookaleczanie niestety przybiera na sile, robię to ciągle, nieustannie zrywam strupy i rozdrapuję rany... Bardzo to widać... Nie da się tego w żaden sposób zamaskować, najgorzej jest gdy mój chłopak widzi jak je skubię... robi mi się wtedy strasznie, czuję się okropnie... głupia bezwartościowa, brzydka i z ranami na rękach i stopach.. Jeszcze oglądam zdjęcia jego byłej, jak to jest że do niej nie wraca, przecież jest o stokroć lepsza ode mnie, poza tym odnosi wielkie, naprawdę wielkie sukcesy których ja nie mogę sobie nawet wyobrazić... Czuję się tak strasznie bezwartściowa, nic nie wnoszę do tego świata, nic mi nie wychodzi i nic mnie nie interesuje... Brak u mnie nawet popędu seksualnego, widzę że to bardzo go smuci... Ale nie mogę się przemóc, to dla mnie tak strasznie obrzydliwe, nie mogę sobie nawet tego wyobrazić, muszę zamykać oczy kiedy to z nim robię raz na miesiąc. Źle mi, chciałabym umrzeć, nie wiem czy cokolwiek jest w stanie to zmienić, żadne ciuchy, wycieczki, leki... Mam dosyć życia
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez Werty 08 wrz 2012, 01:30
Nie mam siły dłużej się męczyć. Moje samookaleczanie niestety przybiera na sile, robię to ciągle

ja też to robię, daje to jakąś ulgę, ale na dłuższą metę bardzo drażni

.. Jeszcze oglądam zdjęcia jego byłej, jak to jest że do niej nie wraca, przecież jest o stokroć lepsza ode mnie, poza tym odnosi wielkie, naprawdę wielkie sukcesy których ja nie mogę sobie nawet wyobrazić... Czuję się tak strasznie bezwartściowa, nic nie wnoszę do tego świata

musi cię kochać. Dlatego nawet jeśli teoretycznie ona jest od ciebie lepsza to i tak twój facet jest przy tobie, a nie przy niej. To znaczy, że dla niego musisz być lepsza niż tamta :smile: Mówisz, że nic nie wnosisz do świata, ale widocznie coś wnosisz dla swojego chłopaka :smile:

przez Destrudo 08 wrz 2012, 01:33
po raz kolejny cytat Deppa pasuje tu idealnie:
"Jeżeli kochasz dwie osoby naraz, wybierz tą drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą nie zakochał byś się w tej drugiej."
Wniosek? Twój chłopak kocha Ciebie i tylko Ciebie ;)
Portal psychologiczny - W portalu między innymi skrajne i drastyczne obszary psychologii, nie dla każdego...

przez GreyEye 08 wrz 2012, 01:36
Dziękuję za odpowiedzi, pocieszyło mnie to :D jednak i tak czuję się bezwartościowa bo nic nie jest wieczne, jeśli kiedyś mnie zostawi to nie będę dla nikogo nic znaczyć.
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez be_strong 08 wrz 2012, 12:05
Destrudo napisał(a):po raz kolejny cytat Deppa pasuje tu idealnie:
"Jeżeli kochasz dwie osoby naraz, wybierz tą drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą nie zakochał byś się w tej drugiej."
Wniosek? Twój chłopak kocha Ciebie i tylko Ciebie ;)

prawda!
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

przez depresyjny21lat 08 wrz 2012, 16:24
marazm jeden wielki czarny marazm psychiki :cry:
depresyjny21lat

przez be_strong 08 wrz 2012, 16:53
depresyjny21lat, rozumiem :(

przez ladywind 08 wrz 2012, 17:11
u mnie tez mega marazm, ból, nie wiem jak to okreslic, ale ból psychiczny duzy, mam wszystkiego dość
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg