"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rena 23 sie 2007, 17:41
Groskova! Co ty wypisujesz o tych studiach? Ja zaczęłam studiować jak miałam 33 lata i skończyłam mając 37, dwa ostatnie robiłam w jednym roku i do tego z prządną już nerwicą lękową, na uczelnie musiał ktoś ze mną jechać istny koszmar ale jakoś dałam radę, potem z tą cholerną nerwicą robiłam prawo jazdy, chociaż nie wiedziałam czy wogóle będę mogła jeździć, okazało się to zbawienne, bo tylko samochodem mogę jeździć. A moja córka w twoim wieku najlepiej zdała mature na całym roku i nie studiuje tylko siedzi w Dublinie i mówi, że nigdy tu nie wróci do tej nędzy. A tak apropos rozmawiałam dzisiaj z nią przez telefon i opowiadałam o tobie, więc mam ci przekazać, że jeśli chcesz to mogę ci podać jej adres to sobie popiszecie, a gdybyś jednak chciała zostać to pomogłaby ci dostać się do tej firmy, w której ona pracuje, są to zakłady komputerowe HP, napisz czy ci podać adres mailowy. Jesteś wspaniałą młodą kobietą, tyle w życiu przeszłaś, dasz sobie radę, wszystko przed Tobą, jak będzie ci bardzo źle to pisz my cię tu podniesiemy "Z ziemi". Jestem z Tobą i często o tobie myślę.
Jaśkowa! O tobie również myślę, jak się dziś czujesz?

przez groskova 23 sie 2007, 18:06
Jacy wy jestescie kochani!!
Rena, tez mam tu dobra prace, dostalam awans pare miesiecy temu itd... ale nie, chce wracac, musze wracac i poustawiac sobie zycie. W sumie to nie wiem co mi sie ubzduralo o tych studiach, ja sie po prostu boje wsyzstkiego a najbardziej tej wielkiej zmiany-powrotu do pl. I to pakowanie:(
Jak narazie to w koncu spalam dobrze tej nocy, po Xanaxie wiec w miare dobrze dzis ze mna. Czuje sie tylko lekko poddenerwowana.
Dzieki ze jestescie, kochani

A wy? Rena, Jaskowa jak sie dzis trzymacie?
Lionella uszka do gory!
A Goplaneczka nie jest beznadziejna!! (jeszcze raz to napisze;p)

przez Jaśkowa 23 sie 2007, 18:11
no ja dziś wzięłam łyżeczkę hydro no bo nerwy niemiłosierne mam ale jakoś do przodu nie daje się
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 23 sie 2007, 18:24
i dobrze, nie daj sie Jaskowa!

a ja znowu w pracy polprzytomna po drugiej dawce efectinu;)
nawet lubie ten "nacpany" stan;)

przez Rena 23 sie 2007, 19:05
No hej dziewczynki! Witam w klubie, ja też naćpana nie wiem czy ten Cital działa chyba jeszcze nie dopiero trzei dzień, ale rano biorę hydro i afobam, potem muszę się przespać i dopiero po południu jakoś funkcjonuję, dzisiaj nawet wsiadłam do samochodu i odwiozłam moją mamę do domu, ale ochoty to specjalnie jeszcze nie mam na nic, jeść mogę dopiero po południu. I dziwne jak zawsze lubiłam ludzi tak teraz unikam towarzystwa, nie mam cierpliwości wysłuchiwać ani odpowiadać na pytania. Jedynie z wami jest mi cudownie, bo wy wiecie o czym piszę. Jak rano wstaję to biegnę do koputera sprawdzić czy któraś coś napisała. Jesteście dla mnie najlepszą terapią. Wielkie dzięki.

przez Jaśkowa 23 sie 2007, 19:11
Rena mam dokładnie tak samo wyręczyłaś mnie w pisaniu :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez groskova 23 sie 2007, 19:16
Jaśkowa napisał(a):Rena mam dokładnie tak samo wyręczyłaś mnie w pisaniu

i mnie tez:)

zreszta...mnie juz nikt nawet nie chcial sluchac, ludzie nie lubia jak im za dlugo o dolach marudzic.

uwielbiam was tu.

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 23 sie 2007, 20:51
Tutaj stanowczo powinien być malutki koncik dla ludzi którzy muszą się WYKRZYCZEĆ!!!!
Jacy ludzie potrafią być irytujący!!!!! buuuuuuuuuu!!!!!
Zwariuje kiedyś!!!!!!

Dobra, dzieki, że mogłam to z siebie wyrzucić!

przez groskova 23 sie 2007, 20:59
Prosze bardzo Ewik, cala przyjemnosc po naszej stronie:*

krzycz jeszcze jesli potrzebujesz.

przez Ewik 22 23 sie 2007, 21:12
krzycz jeszcze jesli potrzebujesz.

Uwierz mi, że jakbym mogła to bym tu krzyczała chyba przez całą noc i nie wiem czy to by pomogło ;)
Bo najgorzej mnie wkurzaja kłótnie z ludzmi których kocham! Ja swoje, a on swoje.... I tak w nieskończoność!
buuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

przez groskova 23 sie 2007, 21:35
Czesto tak bywa Ewik. To tylko nieumiejetnosc komunikacji miedzyludzkiej. Tak bylo, jest i bedzie.
Pokrzycz na forum, uspokoj sie i daj mu buziaka.

Powodzenia, trzymam kciuki

przez Ewik 22 23 sie 2007, 21:43
groskova napisał(a):Pokrzycz na forum, uspokoj sie i daj mu buziaka.

Uwierz mi, że gdybym tylko mogła to bym go wycałowała od głowy po stopy, ale niestety ja jestem tu a on tam....

Ale już się wykrzyczałam i mi przeszło.
Kurcze bądźmy szczerzy nie potrafie się długo na niego gniewać!!!!!
No bo jak się można gniewać na kogoś kogo się kocha!

Dzięki za wsparcie!

przez Rena 24 sie 2007, 08:38
No tak. Z nim źle, bez niego jeszcze gorzej, ja bym nawet chętnie trochę się pokłóciła ale nie mam z kim. Krzyczeć też mi się chce ale z innego powodu a często nawet wyć. Dziś trochę lepiej, chociaż daleko do normalności, muszę jechać do apteki wykupić leki bo mi się kończą i nie wiem jak to zrobić. Jak pomyślę, że niedługo do pracy robi mi się niedobrze, coś takiego jak groskovej przed pakowaniem. Czasem myślę czy zmiana środowiska nie mogłaby tu pomóc, może trzeba by było zmienić środowisko? Ale z drugiej strony ten potworny strach przed nowym nieznanym jest jeszcze gorszy, no i koło się zamyka. Groskowa, z tobą nie jest jeszcze tak źle soro możesz wychodzić z domu i w dodatku latać samolotem!!!!
No do boju! Zobaczymy co przyniesie nam dzisiejszy dzień. :roll:

przez Goplaneczka 24 sie 2007, 10:20
Zjeżdżam po łagodnym stoku w krater zwany depresją, obsuwam się z każda chwilą. I nie wiem, co robić :cry:
Goplaneczka

Sortuj wg