"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Transfuse 27 sie 2012, 21:33
Abbey, O kim mówisz ? O modelkach z wybiegu ? Nikt nie jest idealny, mocnym człowiekiem jest ten, który potrafi walczyć ze swoimi słabościami ! Głowa do góry ;*
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Abbey 27 sie 2012, 21:36
Moje rówieśniczki. Głównie ta moja 'wielka przyjaciółka', której poświęciłam dużą część mnie, a potem porzuciła mnie dla lepszej i uzdolnionej, takiej, która nie ma lęków :evil: :evil: :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Transfuse 27 sie 2012, 21:47
Abbey, <tulę> a taka pseudo - przyjaciółka nie jest Ciebie warta ! Rok temu wydawało mi się, poznałem prawdziwego przyjaciela; niestety ta osoba okazała się podłym gadem bez serca :( Ciężko trafić na odpowiednią osobę, ale to nie znaczy, że nie należy szukać bratniej duszy..
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 27 sie 2012, 22:04
Abbey, na pewno nie jest z Tobą tak źle jak Ci się wydaje. Jesteś przytłoczona pasmem porażek domyślam się, dlatego nie patrzysz obiektywnie na siebie.

-- 27 sie 2012, 22:05 --

Głównie ta moja 'wielka przyjaciółka'

Ja już się nauczyłem że jak ktoś się nie chce ze mną zadawać to bardziej jego strata niż moja. U Ciebie na pewno jest tak samo :smile:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Ferdynand k 27 sie 2012, 22:14
Cholera nie dość że stałem jak d... do lekarza to jeszcze dawny uczeń mojej szkoły mnie tam widział teraz drań zrobi ze mnie szajbusa
plotkował będzie ku...iasz jeden że byłem u psychiatry jeszcze się nie doczekałem ku.... mać :evil: :why:
Naczelny Użyszkodnik

przez Kiya 28 sie 2012, 11:47
Nie chcę żyć.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez kornelia_lilia 28 sie 2012, 11:56
Kiya, :(
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Śmiercionauta 28 sie 2012, 11:59
Kiya napisał(a):Nie chcę żyć.

i ja nie chce juz żyć, ale muszę sie meczyc, bo wszysko moze sie odmienić.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez monk.2000 28 sie 2012, 12:22
Spać mi się chcę, zaraz zasnę na stojąco. :why:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez kornelia_lilia 28 sie 2012, 12:26
monk.2000, a w pracy jesteś? Też tak kurna często mam :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez monk.2000 28 sie 2012, 16:02
Na szczęście w domu, póki co mam wakacje. Ale jeśli sprawa się za jakiś czas nie zmieni to będę miał poważny problem, ciężko sobie z tym poradzić.
No i stało się, nie dość, że wstałem o 11 to przespałem kolejne 2,5 godziny w ciągu dnia, przez co moje osiągnięcia tego dnia będą wielkie: zdążę coś zjeść i poprzeglądać jakieś strony w internecie. Nie takie są moje plany na życie.

:pirate: Ta ikonka z piratem to już tu była, czy dopiero ją zauważyłem? :pirate: Grrr, patrzcie jaki jestem groźny pirat! Wkurzony na swoją senność, ale gotowy do abordażowania wrogiej bandery "Krwawej nudy" i "Czaszkowego zamulenia". Szkoda, że nie mam statku, czyli pomysłu co dalej.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Kiya 28 sie 2012, 16:19
monk.2000 napisał(a): :pirate: Ta ikonka z piratem to już tu była, czy dopiero ją zauważyłem? :pirate: Grrr, patrzcie jaki jestem groźny pirat! Wkurzony na swoją senność, ale gotowy do abordażowania wrogiej bandery "Krwawej nudy" i "Czaszkowego zamulenia".

Mów tak jeszcze :105:

przez Keji 28 sie 2012, 17:04
Musiałam iść do innej lekarki rodzinnej, bo moja na urlopie. Chryste, co za baba. Anemiczna w cholerę. Gada mi o jakichś badaniach moich z epoki prehistorycznej co to żadnego związku z teraźniejszością nie ma. Trzy razy się pytam, co mogę z tymi jelitami zrobić i niemijającym zapaleniem, co sprawdzić- Się nie dowiedziałam, zostałam jak jestem. Proszę o skierowanie na to i na to, dodaję, że pierwiastki też mi potrzebne wszystkie i podaję magnez oraz żelazo za przykład. Ta mi tylko to zaznacza, sama sobie podopisywałam potem... Przypadkiem się nawinęło, że do psychiatry chodziłam i mam nerwicę. "A rodzice razem mieszkają?" "Tak" "A jak nauka?" "Dobrze" "(...) Wszystko od ciebie zależy"... "Eee. Wiem". Wspomniałam, że nie mam się gdzie leczyć na razie... "Psychiatrów dla młodzieży nie ma u nas?" "Nie" "Terapeutów też?" "Ano" :mrgreen:
Keji

przez Kiya 28 sie 2012, 21:00
Nie mam siły na zabawę w życie.

Sortuj wg