"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carlosbueno 12 lip 2012, 10:38
nazywam się niewarto mamie by się psychiatra przydał, mamy XXI wiek ludzie w takie rzeczy już nie wierzą a przynajmniej nie powinni tym bardziej że w ogóle się jak opętana nie zachowujesz.
Największy Forumowy Maruda

przez czarnobiała mery 12 lip 2012, 10:44
carlosbueno, bo ja już sama nie wiem, czy problem jest z mamą, czy ze mną. Mam wrażenie, że faktycznie jestem zła i nie mam szans na bycie lepszą, a mama uświadamia mi najgorsze sprawy i powinnam się z tym pogodzić, że jestem nikim i zawsze będę nikim, bo siedlisko demonów nie może być kimś.

przez Candy14 12 lip 2012, 10:46
mnie to wszystko załamuje.

zalamuje Cie schiza mamy? Jest to przykre ale to nie Twoja schiza wiec czemu sie zalamujesz? Moja odkad dostalam okres widziala we mnie dziwke i nie mogla zniesc mojej kobiecosci... zle mi z tym bylo i nie rozumialam dlaczego tak mnie traktuje ale mialam wtedy 14 lat. Ty jesters dorosla kobieta, wiecej rozumiesz, wiesz, ze mama jest chora. Nie przejmuj sie tym.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 12 lip 2012, 10:58
Candy14, ale moja mama nie jest chora, nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, a jeśli niczego jej nie zdiagnozowano, to przecież jest zdrowa. Jest sfiksowana na punkcie religii, ale nie sądzę, aby to w ogóle można skutecznie leczyć, to jest część jej światopoglądu, patrzenia na świat. Raczej mama mi próbuje wkręcać, że jestem siedliskiem demonów, bo wie, że ja nie mam żadnych argumentów, tym bardziej że jestem okazem zdrowia dla niej. A Twoja mama naprawdę dziwnie zareagowała na rzecz wpisaną przecież w naszą naturę.

przez Saanna 12 lip 2012, 11:04
jesli to jęczarnia, to ja pojęcze też- codziennie rycze, ze zycie mi sie zlamalo, ze nie moge spac :( nie moge normalnie funkcjonowac, nie robie tego co dawniej, nie chce prochów, ja chce zyc!!!

A "nazwyam sie." , jest mi przykro, ze tak piszesz o sobie. wiedz, ze sa tu ludzie dla których jesteś ważna. Ja np, co ci pisalam, zafascynowana jestem twoim talentem literackim i też siłą ... pomimo dołków wstajesz i idzesz dalej. mysle, ze trzeba miec ogromną siłe i odwagę!

przez Candy14 12 lip 2012, 11:31
moja mama nie jest chora, nigdy nie leczyła się psychiatrycznie, a jeśli niczego jej nie zdiagnozowano, to przecież jest zdrowa.

MOja tez nie leczyla sie nigdy bo z nia wszystko ok przeciez. To ze Bóg do niej przemawia a UFO wszczepilo jej chip to normalne zupelnie dla niej. I tez ma manie religijna.. sex to zuo dlatego nienawidzi corek bo sa kobietami i sa seksualne. Tylko ja uwazam, ze to jej problem i zlewam po prostu. Jej gadanie przyjmuje jak bredzenie chorego umyslu i nie biore do siebie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez kafka 12 lip 2012, 12:36
sex to zuo

to skąd ona dzieci ma? :mrgreen:
kafka

przez Candy14 12 lip 2012, 12:38
Dopuscila ojca z 5 razy z czego trzy razy wpadla :mrgreen:

przez kafka 12 lip 2012, 12:40
Candy14, no tak: obowiązek małżeński :? jej, wkurza mnie, że ktoś się znowu do mnie czepia od samego rana, męczą mnie już ci przewrażliwieni ludzie (choć sama tez taka jestem)
kafka

przez czarnobiała mery 12 lip 2012, 14:34
Candy14, chyba jedyna metoda to właśnie ignorować te wszystkie brednie. Dobrze, że nie bierzesz sobie tego wszystkiego do serca. Ja się bardzo przejęłam tym, że jestem w oczach mojej mamy demonem.

przez kafka 12 lip 2012, 14:36
nazywam się niewarto, ty demonem?! :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No ostatnio byłaś bardzo demoniczna jak się widziałyśmy ;)
kafka

przez czarnobiała mery 12 lip 2012, 14:41
kafka, ale ja naprawdę się czasami zastanawiam, czy mama nie ma racji, i czy ja nie jestem tak zupełnie do szpiku zła. Bo demoniczność dla mnie łączy się z czystym złem. Zawsze się starałam być dobrym człowiekiem, ale jak widać, jestem tak nieudolna, że mi zupełnie nie wyszło. Czasami słyszałam jakieś duchy i to wszystko przemawia na mamy korzyść. A ja nie mam pojęcia, jak się bronić :(

przez Candy14 12 lip 2012, 14:41
nazywam się niewarto, ale przeciez zdajesz sobie sprawe ze to jej choroba?

przez czarnobiała mery 12 lip 2012, 14:44
Candy14, w papierach to ja jestem chora, nie ona. Zatem można mnie tak traktować.

Sortuj wg