"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 09 lip 2012, 02:36
źle znowu, swiat obok leci
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez gwidoniusz 09 lip 2012, 16:52
Deborah, ja też się okrutnie boję pogadać z szefową. Rozumiem Cię doskonale. Sam nie znalazłem dobrego wyjścia z sytuacji. Jak znajdę podzielę się tym z Tobą.

przez Anna Maria 09 lip 2012, 17:05
Mama coraz częściej kupuje sobie piwo.Jedno piwo to nie pijaństwo,ale mnie boli .

Pogineły mi wszystkie kociaki. Nie ma ani jednego,ani dużych,ani małych już czwarty dzień.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stylow 09 lip 2012, 17:41
Gorąco, no. I tyle w temacie.
Kręci mi się w głowie i wszystko nasila się 3 razy bardziej przez tą temperaturę.
Stylow

przez Core 09 lip 2012, 21:05
Powinienem zacząć chodzić na siłownię aby zadbać o swoje ciało, ale wstydzę/boję się tam iść :hide: .

przez Atalanta 09 lip 2012, 21:12
Core , głowa do góry, czemu się wstydzisz ? Jeśli nie chcesz, nie idź, są przecież inne sposoby aby zadbać o swoje ciało :D możesz zacząć biegać w parku, jeździć na rowerze, albo ćwiczyć w domu :)

przez carlosbueno 09 lip 2012, 21:35
Core napisał(a):Powinienem zacząć chodzić na siłownię aby zadbać o swoje ciało, ale wstydzę/boję się tam iść :hide: .

też bym się wstydził tam pójść, podobnie mam z basenem mimo że jakiś wybitnie nieatrakcyjny nie jestem. Siłownia kojarzy mi się z przygłupami, karkami, dresiarzami którzy śmieją się z każdego kto ma biceps mniejszy niż 50 cm i nie bierze na klatę 150 kg( chodziłem z takimi do szkoły i oni sie non stop ze innych i ze mnie nabijali że takie chuderlaki i słabiaki jesteśmy) No ale przecież siłownia tak nie musi wyglądać pewnie normalni ludzie się tam też zdarzają. Ogólnie to wstydzę się chodzić wszedzie gdzie jest duzo ludzi gdzie narażony byłbym na rozmowe z nimi bałbym się że mnie się zaczną czegoś dopytywać, krytykować a Ty Core czego się w tej siłowni boisz, też ludzi.
Największy Forumowy Maruda

przez bylociezko 09 lip 2012, 21:54
sa takie silownie bardziej typu fitness, gdzie cwiczy sie dla zdrowia i zeby sie poruszac a nie pompowac. musicie poszperac w necie. ja wszyscy sa 4 x szersi i obcinaja to faktycznie moze byc niekomfortowe
Czasami najgłośniej przemawia milczenie...

przez carlosbueno 09 lip 2012, 21:59
bylociezko napisał(a):sa takie silownie bardziej typu fitness, gdzie cwiczy sie dla zdrowia i zeby sie poruszac a nie pompowac. musicie poszperac w necie. ja wszyscy sa 4 x szersi i obcinaja to faktycznie moze byc niekomfortowe

no i na takiej siłowni fitness mogą być niewiasty a nie spocone i na koksie klony Pudziana i hardkorowego koksa.
Największy Forumowy Maruda

przez bylociezko 09 lip 2012, 22:05
takich tez mozesz spotkac, bo to silownia. grunt to cwiczyc dla siebie, nie schizowac a bedzie git

-- 09 lip 2012, 22:07 --

carlosbueno, pocwiczysz troche, moze sam wychodujesz karczycho;)
Czasami najgłośniej przemawia milczenie...

przez Core 09 lip 2012, 22:10
Mam podobnie jak ty carlosbueno, przede wszystkim nie lubię jak jest dużo ludzi i wszyscy się kręcą wokół mnie. Druga sprawa, to ciągle mi się wydaje, że się będą śmiali że mało na klatę biorę, albo że słaby jestem. Jeśli nie na żywo to w głębi duszy. I w ogóle nie lubię jak ktoś tak na mnie patrzy jak ćwiczę, bo mnie to stresuje. Chyba muszę zacząć robić siłownie w domu...

przez deborah 09 lip 2012, 22:12
Wszechogarniające uczucie pustki i ogromna chęć do jej zapełnienia, jakkolwiek... Stres... Trittico zaczyna już działać, zaczynam robić się senna.

przez jaa145 10 lip 2012, 00:06
Szkarłatna litera napisał(a):Mama coraz częściej kupuje sobie piwo.Jedno piwo to nie pijaństwo,ale mnie boli .

Pogineły mi wszystkie kociaki. Nie ma ani jednego,ani dużych,ani małych już czwarty dzień.

mi 1KOT,którego traktuję jak jedną z najbliższych osób.Jak się nie znajdzie to chyba się załamie na maxa
jaa145

przez tahela 10 lip 2012, 01:09
Źe, zjazd totalny, smutek, tęsknota, żal, pustka, płaczę.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg