"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Leverkuhn 21 maja 2012, 22:27
^rozumiem Twoje odczucie (lecz niestety nie Twój stan - one przecież są dla każdego indywidualne i mogę właśnie w odczuciu domyślać się, co przeżywasz). Sam mam podobny problem, a rozwiązuję go czasami idąc poczytać na dworze - podstawą jest unikanie komputera. Tak naprawdę jakąkolwiek aktywność niezwiązaną z buszowaniem w sieci uważam za sukces. :D To pewno bardzo trywialne, ale naprawdę uważam, że ludzie z belle epoque naprawdę mieli łatwiej. ;P

przez Pieprz 21 maja 2012, 22:32
ladywind napisał(a):Laima, a zależy Ci na tym związku??

Chyba znajomości?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Laima 21 maja 2012, 22:33
ladywind napisał(a):Laima, a zależy Ci na tym związku??

związek-nie,znajomość-ewentualnie,ale jeśli On traktuje to jako związek to koniec znajomości.
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreyEye 21 maja 2012, 23:58
Jutro mam drugą wizytę u psychologa. Boję się że nie będę potrafiła się przed nim otworzyć. Chciałabym to wszystko wyrzucić z siebie tak łatwo, jak wtedy gdy piszę. W ten weekend znów pracowałam jako hostessa. Pracowała ze mną piękna, silna dziewczyna. Pod koniec pracy miałyśmy pewien problem, kierownik naskoczył na nas że źle wykonujemy swoją pracę. Znów to poczułam, obraz staje się jaśniejszy, zupełnie jakby otaczała mnie mgła, zrobiło mi się strasznie gorąco i to straszne uczucie pustki w głowie, czułam się tak głupia, już chciałam przeprosić go za coś czego nie zrobiłam, byleby tylko stamtąd wyjść. Dziewczyna która ze mną pracowała zaczęła krzyczeć, wypierać się, była pewna siebie. Tak bardzo chciałabym być taka jak ona... Ale nie mam na to szans, jestem głupia, nie mam swojego zdania, czuję się uzależniona od innych, mam dosyć życia. Mam dosyć moich słabości, nie potrafię się im przeciwstawić, jestem beznadziejna, nie jestem zdolna do niczego, nie potrafię nawet odwzajemnić uśmiechu. Chciałabym umrzeć, chciałabym nigdy się nie narodzić, moja słabość męczy mnie, nie mam siły chodzić na uczlnię, do pracy... Wory pod oczami stały się czarne, uda mam coraz grubsze, nie jestem już nawet ładna.. Dlaczego nic nie potrafię, nawet wykuć na pamięć kilka nazw łacińskich. Czuję że stanie się coś złego. Że nie tylko mój świat runie. Znów nie mogę spać, już 3 dobę. Niech to się skończy...
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez kamilka2012 22 maja 2012, 07:31
to już jest koniec nie ma już nic

przez Śmiercionauta 22 maja 2012, 07:33
kamilka2012, co się stało, nie mów tak :(
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez milutka_27 22 maja 2012, 11:40
ja to juz dzis zauwazyłam ze im czlowiek dla ludzi jest milszy to tymbardziej sa chamscy.Trzeba odplacac tym samym,nie myslalam ze zaniesienie glupiego zegarka do naprawy okaze sie czyms niemilym.Pan mnie osluzyl ale z podniesionym glosem to mu odpowiedzialam podobnie.Czlowiek sie stara itd a i tak dostaje w dupe,dlatego stwierdzam ze nie warto byc miłym....Ja wiem,ze można być zmeczonym miec gorszy dzień ale ostatnio to jakas plaga.Czasem jak ktos spojrzy to zabija wzrokiem..Ech nie mam sily żyć mówie wam. Wiecznie trzeba sie męczyć.

przez Leverkuhn 22 maja 2012, 12:49
Wszyscy mnie bagatelizują, nikomu nie zależy, żeby jakkolwiek mi pomóc, tylko oczekują i wymagają, a gdy chcieć coś od nich - odbierają to jako roszczenia histeryka. :(

Poza tym, czuję się okropnie zalękniony dzisiaj, obudziłem się z silnym napięciem, aż mnie uda bolały, mimo, że nic fizycznego nie robiłem. :(

przez kamilka2012 22 maja 2012, 14:24
luk-dig wszystko wporządku... w sumie.. jedno wielkie nic, brak nadziei, marzeń, przyszłości.. a najgorsze że zima idzie! (tak u mnie zima sie zaczyna;-( ciemno o 17tej! nie pomaga w moim stanie!

przez ( Dean )^2 22 maja 2012, 15:24
Kolejny nie zaliczony kolos....robi się naprawde groznie;/
Najgorszy jest wiatr.

przez tahela 22 maja 2012, 15:54
smutno mi jest, tesknie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kornelia_lilia 22 maja 2012, 15:59
tahela, ale chyba zmiana otoczenia pozytywnie na Ciebie działa? A przynajmniej mam taką nadzieję.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Abbey 22 maja 2012, 16:08
milutka_27 napisał(a):ja to juz dzis zauwazyłam ze im czlowiek dla ludzi jest milszy to tymbardziej sa chamscy.Trzeba odplacac tym samym,nie myslalam ze zaniesienie glupiego zegarka do naprawy okaze sie czyms niemilym.Pan mnie osluzyl ale z podniesionym glosem to mu odpowiedzialam podobnie.Czlowiek sie stara itd a i tak dostaje w dupe,dlatego stwierdzam ze nie warto byc miłym....Ja wiem,ze można być zmeczonym miec gorszy dzień ale ostatnio to jakas plaga.Czasem jak ktos spojrzy to zabija wzrokiem..Ech nie mam sily żyć mówie wam. Wiecznie trzeba sie męczyć.

dziś byłam w aptece. Pierw czekałam, aż raczy zrobić sobie kawusię (ma zupełnie wywalone na to, co się dzieje w miejscu dla klientów, leki są na wyciągnięcie ręki, więc mogłabym wziąć obojętnie co i sobie iść), no ale czekam, czekam, przyszła jakaś starsza babka, patrzy na mnie spod byka, jakbym na serio była złodziejem, a moje 'zakupy' niemal rzuciła od niechcenia. No i te durne 'dać', zero jakiejkolwiek empatii, żadnej uprzejmości... :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Stark 22 maja 2012, 17:38
Niestety, nie opłaca się być miłym. :<. A nawet jeśli się jest, to i tak uznają że udajesz,albo jest się fałszywcem,po*ebany świat.

Nie wiem,bez planów,ambicji,pomysłów na przyszłość, bez talentu do czegokolwiek.
Wiem że jestem niczym, ale denerwuje mnie gdy jakieś osobniki które mają "g*wno do powiedzenia" i 0 autorytetu zaczynają czynić morały...
to się chyba kłóci ze sobą?
Tak czy siak, do dupy to wszystko.
Stark

Sortuj wg