"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Laima 20 maja 2012, 12:49
Nie mogę się od tego kumpla uwolnić.Prze chwilą mi opowiadał przez tele,że jest nago i wypytywał w w czym ja jestem <rzyga>
Ciągle wydzwania,przychodzi,nie mogę go wyrzucić to nocuje,a mówiłam mu już,że kocham innego.
Laima

przez kamilka2012 20 maja 2012, 12:54
[color=#BF0000]dziękuje slow motion za szybką odpowiedź. i wydaje mi się że chyba lepiej nie nazwałabym w skrócie tego co przeżywam jak Ty to zrobiłaś... i przykro mi że musiałas przez cos podobnego przechodzić bez happy endu...
czego oczekuję od męża? na pewno zrozumienia i ciepła (ale chyba wiesz, ze tak naprawed ktos kto nigdy nie mial depresji, tak naprawde nie zrozumie Cie nigdy) , ale też wielu innych rzeczy których już wiem że on mi nigdy nie da (5 lat po ślubie)... różnica kulturowa, językowa, rodzina (niedawno dowiedzieliśmy się że nie może mieć dzieci), ciężko jest z tym wszytskim żyć.. ale daję radę bo wciąż jest miłość, bo on mnie kocha, bo ja czuje się winna, bo to tak naprawdę ja się nim zajmuje , ale jestem już zmęczona.. chcę żeby ktoś się mną zajął, zaopiekował, powiedział co w życiu dobre co złe. lata zgrywania bardzo silnej osoby, bycie ramieniem do płaczu dla innych, wieczny uśmiech na twarzy i mówienie że wszytsko jest wporządku doprowadziły mnie do stanu w jakim teraz jestem!! i gdzie są teraz Ci, którzy normalnie wypłakiwali się na moim ramieniu? nie ma... jestem sama, bardzo sama i samotna! pojawiają się nowi ludzie, ale ja nie chcę nikogo poznawać, ufać, zaprzyjażnic sie, chce siedziec w domu - bezpiecznie!
Ale chyba zeszlam troche z tematu... nie wiem co robic z tym owym osobnikiem, ktory przyniosl mi tyle radosci i nadzieji ze "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie inaczej"!?
Pozdrawiam
[/color]

przez Abbey 20 maja 2012, 13:40
brzuch mnie boli, zaraz wyjdę z siebie, żadne cholerstwa nie działają :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 20 maja 2012, 14:08
chce zdechnac

przez Ferdynand k 20 maja 2012, 14:59
Brzuch mnie boli na myśl że to koniec weekendu nic nie odpocząłem!Jeszcze jutro ta pier..... mata!
Naczelny Użyszkodnik

przez Snejana 20 maja 2012, 15:14
przysięgam nigdy już nie pójde na impreze! potem siedzę i myślę o wszystkich głupich rzeczach które powiedziałam/zrobiłam
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Lady Em. 20 maja 2012, 16:01
Snejana, mam dokładnie to samo... Grr zawsze potem rozmyślam i żałuje :-|
Mam wątpliwości czy jestem chora na CHAD. Eee...
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Snejana 20 maja 2012, 16:07
Lady Em., czemu wątpliwości?
a już mam zaproszenie na sobote.. teraz sobie obiecuje nie iść ale w ciągu tygodnia na pewno zmienie zdanie
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Lady Em. 20 maja 2012, 16:18
Snejana, bo ja mam odpaly podczas manii ale nie takie żebym nie umiala ich powstrzymać...
Heh, ja tez mam zapro na sobotę ale już wiem ze nie pójdę :P
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez dogomaniaczka 20 maja 2012, 16:25
Lady Em., może po prostu masz huśtawki intensywne? Ja też mam ale nie mam CHAD :P no aleja się nie znam :P

hej i czołem

przez Snejana 20 maja 2012, 16:27
Lady Em., wiesz wszystkie takie rzeczy sa powodowa przez nas samych i teoretycznie jesteśmy w stanie je powstrzymać, ale gdy nam bije to zdaje nam się, że to co robimy ma sens i się kontrolujemy, a jak przychodzimy do siebie to jednak widać, że było inaczej

przez Laima 20 maja 2012, 16:42
Rozmawiałam przed chwilą z kumplem
On:Jeśli nasz związek mam na tym polegać,że cały czas będziemy się kłócić...
Ja: przerwałam mu :Nie licz na żaden związek
On: rozłączył się

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .........................................................................................................................................................................................................
Laima

przez ladywind 20 maja 2012, 17:08
Laima, a zależy Ci na tym związku??
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ( Dean )^2 20 maja 2012, 21:11
Ech po raz kolejny zmarnowałem weekend,idealnie powielając poprzedni i poprzedni i poprzedni.Boję się że nigdy się nie zmienie a czuję że życie przecieka mi przez palce,jakolwiek to zabrzmi jestem coraz starszy a niczego się nie nauczyłem,w pewnym sensie zaciska mi się powoli na szyi życiowa pętla,a ja jakoś nie radzę sobie z tym.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg