"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Goplaneczka 13 sie 2007, 20:01
Dokładnie. Nawet jak na niczym nam nie zależy... W końcu skoro i tak jest wszystko jedno-można zrobić kroczek do przodu i kolejny... A potem mieć nadzieję, że się juz potoczy...
Goplaneczka

przez groskova 14 sie 2007, 00:09
oldstory napisał(a):A więc tutaj można sobie ponarzekać? Ok :)

Nie wiem, jak wypełnić kolejne minuty mijającego dnia, czas przecieka mi przez palce. Czuję się diabelnie samotna i nie wiem co ze sobą zrobić.

Wooow tak jak bym siebie czytala:(

przez Twilight 14 sie 2007, 00:28
Goplaneczka napisał(a):Dokładnie. Nawet jak na niczym nam nie zależy... W końcu skoro i tak jest wszystko jedno-można zrobić kroczek do przodu i kolejny... A potem mieć nadzieję, że się juz potoczy...

To może skup się na powyższym cytacie, Groskova? ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 14 sie 2007, 00:34
Twilight napisał(a):
Goplaneczka napisał(a):Dokładnie. Nawet jak na niczym nam nie zależy... W końcu skoro i tak jest wszystko jedno-można zrobić kroczek do przodu i kolejny... A potem mieć nadzieję, że się juz potoczy...

To może skup się na powyższym cytacie, Groskova? ;)

Pozdrawiam

To nie bylby taki zly pomysl w gruncie rzeczy... ;)
Mysle ze zrobilam dzisiaj malenki kroczek do przodu (tuz przed otrzymaniem Zlej Wiadomosci i atakiem paniki) - wyslalam maila w sprawie transportu kotka...Nie bylam wstanie sie na to zebrac od tygodni. Chyba jestem z siebie dumna:)

przez Twilight 14 sie 2007, 00:35
I brawo pierwszy kroczek, dalej będzie tylko łatwiej, nawet jeśli dopadną czasem doły.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Lionella 14 sie 2007, 20:55
Jestem tu nowa więc witam wszystkich :)
Mam dziś fatalny dzień i chętnie wypłakałabym się komuś w rękaw. Może ktoś zechce podzielić się ze mną swoimi smutkami na PW lub GG? W końcu smutek podzielony na dwoje to tylko połowa smutku. Nie obiecuję że pocieszę ale na pewno wysłucham (a przy okazji sama się wyjęczę;)

przez moczymordka 14 sie 2007, 20:58
ja też źle się czuję. Przepraszam, normalnie bym do Ciebie napisała, ale teraz nie mam nawet siły na żadną rozmowę :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:55 am ]
dlaczego mam dziwne wrażenie ze moje posty na tym forum są ignorowane??

przez groskova 15 sie 2007, 15:18
moczymordka uszy do gory! Pomysl sobie ze taki starsznie zly humor to tylko chwilowo i przejdzie za jakis czas. trzymam kciuki:*

Witaj Lionella, ja pierwszy raz napisalam tu pare dni temu z takich samych powodow, pogadalabym chetnie ale zaraz lece do pracy:(

przez groskova 15 sie 2007, 16:36
Polina napisał(a):Jejciu boli mnie strasznie szyja z tyłu, po lewej stronie :( całą noc nie spałam z bólu a teraz siedzę obwiązana szalikiem i nie mogę ruszać głową :shock:. Czy ktoś miał kiedyś taki ból po (nie wiem jak to określić) silnej sytuacji nerwowej, kiedy gwałtowny skok ciśnienia tak jakby "idzie" po kręgosłupie do głowy? ale mnie to kurna boli :( :(

Polina ja mialam takie cos!!! Kiedys zdarzalo mi sie dosc czesto, ale juz od dawna nie mialam takiego "ataku". I nigdy tak dlugo mi sie to nie trzymalo. Biedactwo:* Niestety wiem ze nic na to nie pomaga, musi samo przejsc....

przez oldstory 15 sie 2007, 16:54
Nie wiem, co ze sobą zrobić :( Minuty mijają jak leniwe żółwie, a ja biję się z myślami :( Dół coraz bardziej się pogłębia.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!

przez pink 15 sie 2007, 16:55
Życie znów zaczęło boleć. Każda komórka mojego ciała krzyczy i błaga o pomoc. Zmuszam się do funkcjonowania. Staram się mówić spokojnie choć chce mi się krzyczeć. Tak bardzo chciałabym móc powiedzieć komuś o tym wszystkim - ale nie mam komu. Matka mnie nienawidzi, mąz kocha, ale ile jest w stanie unieść jeden człowiek? Żal mi go. Żal mi siebie. Wiecie, że astma jest chorobą psychosomatyczną? Rozdzierający duszę ból powoduje chorobę, która uaktywnia objawy. I człowiek zażywa lekarstwa , a problem dalej jest. Dlaczego i jak długo jeszcze? Ile jeszcze to wszystko potrwa? Ten stan jest jak egzema -pojawia się , później znika, a później znów się pojawia, żeby dać znać o sobie po kilku miesiącach, latach. Tylko dlaczego to tak boli?

przez moczymordka 15 sie 2007, 19:09
groskova, dziękuję Ci:*

polina, a możesz spróbuj to jakoś rozmasować, nie wiem...

oldstory i pink, trzymajta się!! ściskam was mocno!!

przez Daria Sz. 15 sie 2007, 20:59
pink napisał(a):Tylko dlaczego to tak boli?

Pink, na to pytanie nie ma odpowiedzi. Boli i już. Wiem ,że to niesprawiedliwe, bo większość nie boli i żyją sobie szczęśliwie. Ale kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe? Nie jest! przepraszam, sama jestem dziś w okropnym nastroju i cierpię. Trzymaj się Pink
memento mori...

przez depresyjny86 15 sie 2007, 21:06
Mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć!!!!!!!!!!!!co z tego że wychodze na świat do ludzi a oni i tak na mnie uwagi nie zwracają...
Chcę to wszystko skończyć....
:)

Sortuj wg