"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dogomaniaczka 08 maja 2012, 11:50
milutka_27, czy chodzisz/ chodziłaś na jakąś terapię do psychologa?

przez milutka_27 08 maja 2012, 11:52
nie nigdy ale coraz czesciej o tym mysle

przez dogomaniaczka 08 maja 2012, 11:55
milutka_27, terapia jest pomocna

topic-t34187-154.html

tu masz oferty ze swojego miasta, poczytaj kogo ludzie polecają, napisz w wątku, na pewno znajdziesz kogoś dobrego :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milutka_27 08 maja 2012, 12:03
Wiem ze potrzebuje kontaktu z ludzmi,lubie ich obserwować np na ulicy w parku.Zaryzykowałabym spotkanie na miescie z osobami które maja takie same problemy.Bo wiem,ze takie osoby najlepiej zrozumieja bo same na wlasnej skórze doświadczyły tego świństwa jakim jest depresja.

przez Skyram66 08 maja 2012, 13:34
Normalnie za kogo się wykładowcy mają. Idę dzisiaj do babki w sprawie warunku z gramy by na poniedziałek mi zrobiła to wali odzywkę, że to jej wolny dzień a jak ja mówię, że tak rozmawialiśmy, że mogę w poniedziałek przyjść to dopiero się obudziła i się ze mną umówiła.
Ale zaliczyła mi mejla z praktycznego niemca co mnie bardzo cieszy :angel:

przez Snejana 08 maja 2012, 13:39
miałam wczoraj doła strasznego, jeszcze rodzice wrócili wczoraj utyrani z pracy i o wszystko się wydzierali... nie mogłam zasnąc, siedziałam o 3 w nocy i modliłam się, zeby mnie coś opętało, żeby nie musiała zdawać tej głupiej matury i ciągnąć dalej to swoje pożal-się-boże życie
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Marsal2 08 maja 2012, 13:41
milutka_27, to może spróbuj terapii grupowej. Na pewno jakaś w łodzi jest. Nie tylko poznałabyś ludzi z podobnymi problemami, ale także mogłoby Ci to pomóc poznać siebie i pozbyć się na stałe jego świństwa jakim jest depresja.
Witam na forum i zachęcam do aktywnego udzielania się. Mnie to bardzo pomogło. :smile:
Marsal2

przez Akasha 08 maja 2012, 16:34
Milutka_27, och, jak ja to dobrze znam. Tylko szkoła w weekendy i to nie zawsze nawet tyle mi się chciało robić. A praca to obowiązek. Jak mi się zachce leżeć w łóżku cały dzień i beczeć, to nie ma mowy o spełnianiu obowiązków.

przez Lady Em. 08 maja 2012, 16:48
chcę nie chodzić do szkoły i mieć święty spokój, ale ambicje mnie pchają ku studiom :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez milutka_27 09 maja 2012, 10:22
Wiem,że inni ludzie mają gorzej: choroby, maż pijak itd i to sa naprawde powody do depresji.Ale póki co moje mi tez wydawaja sie ogromne :( Moim powodem głównym jest brak pracy i strach przed nia ze sobie nie poradzę.Wiem,ze gdybym pracowała i jakoś sie w danym zajeciu sprawdzila to byłby problem mojej choroby rozwiazany a tak.....człowiek boi sie wystawić głowę na dwór bo boi sie co inni powiedzą.Jestem już umęczona wiecznie czuję napięcie na zoładku,doły itd tak sie nie da żyć.Nie wiem kiedy ja z tego wybrnę,czy kiedykolwiek mi sie to uda.Jestem bardzo wrażliwa dlatego wszystko analizuję.Czasem jak patrzę w parku na osoby starsze to im zazdroszcze, przeżyły już wszystko i mają spokój chociaz zmagaja sie z chorobami itd.ktoś by powiedział wariatka ale czesto mam tak ze mysłe,kurczę moje ciało owszem i młode ale w srodku siedzi taki starszy,schorowany człowiek :( wybaczcie ale tak sie czuję.

-- 09 maja 2012, 10:27 --

Najlepiej chyba,żeby ktoś za mnie życie przeżył,ale tak się nie da. Szanse na przetrwanie mają osoby silne,ambitne a takie słabeusze nie mają szans :(

przez Stylow 09 maja 2012, 14:34
źle źle źle
Stylow

przez Lady Em. 09 maja 2012, 14:37
Mirabeleee, czemu?
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Stylow 09 maja 2012, 14:42
Lady Em., wszytko źle, nawet nie potrafię konkretnie tego ubrać w słowa.

Teraz zaczęłam to dopiero ogarniać, że nie jest dobrze. Że nie mam sensu zupełnie w swej egzystencji.
Jestem pusta, bezczynna i nerwowa, irytuję, po co.
Stylow

przez Lady Em. 09 maja 2012, 14:44
Mirabeleee, heh, to samo myślę o sobie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzeba żyć... :bezradny:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg