"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Snejana 05 maja 2012, 20:54
Marsal2, tahela, weźcie wyluzujcie ;)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez tahela 05 maja 2012, 20:56
na pewno nie raz sobie myślisz jak t a nieśmiałość c iwali na zyciu gdybym był inny to moje życie wyglądało by inaczej i bym wyrywał dziewczyny i nie kłam ,ze tak nie jest bo te mysli sa naturalne każdy facet , który mowi inaczej kłamie, ząłoze sie ,ze od liceum żałujesz ,ze Twoje zycie wygłada tak jak wygląda, ze inni śa wyluzowani i się bawią a ciebie to omija,
teraz też powiesz,ze Cię obraza tylko gdzie wyzwałam Cię gdzieś , ublizyłam ci czy tylko swoją opinie zaprezentowałam

-- 05 maja 2012, 20:01 --

Snejana,
juz wrzucam na luz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Marsal2 05 maja 2012, 21:05
Marsal2,
kazdy zdrowy facet tak reaguje

Mam depresję, ale fizycznie jestem w 100% zdrowy. Więc, obrażasz mnie twierdząc, że nie jestem facetem.

facet to ma byc facet smiem jednak stwierdzić, faceci sie przystawiają
Typowi myślenie współczesnych księżniczek - niech facet się stara, a ja będę udawać że mnie nie rusza.

bez ściemy zadnej a nie w głowie myśłi ,ale bym ją przeleciał a tutaj udaje porządnego a w głowie sie kotluje

Kolejny raz mnie obrażasz. To że mam wysokie libido, wcale nie znaczy, że chcę przelecieć każdą kobietę, którą widzę. Jasne myślę o tym, że chciałbym się z tą, czy tamtą przespać. Fantazjuję o tym, ale to nie jest żadna podwójna moralność. Z podwójną moralnością mamy do czynienia w wtedy gdy, osoba udaje że jest święta, taka do rany przyłóż, a robi coś zupełnie innego. Czyli na przykładzie: facet twierdzi dokładnie to co ja, że w życiu nie przystawiał by się do kobiety tylko, żeby ją przelecieć, a dokładnie to ciągle robi - zalicza panienki na lewo i prawo. Każdy fantazjuje, ale to nie ma nic wspólnego z moralnością. Koniec tematu. Nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo co chwilę wprowadzasz mnie w większe przygnębienie z powodu moich kompleksów.

-- 05 maja 2012, 21:07 --

tahela, tak myślę o tym, jednak w życiu bym nie wyrywał kobiet na lewo i prawo, bo jest to sprzeczne z moimi zasadami moralnymi.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 05 maja 2012, 21:19
[b]Marsal2[/a co nie mma racji i napisałam ,ze chodzi o Ciebie nawet mi nie przyszedłes do głowy opisałam Tobie sytuacje ogólną , post był odpowiedzią na Twój post ale kazdy zdrowy facet nie znaczy ze ty jestes nie zdrowy, uzyłam słowa Ty? nie nie użyłam
dziwnie reagujesz, pisałam ogolnie o facetach , tyle tylko ze w odpowiedzi na Twój post, widocznie uderzyąłam w czuły punkt skoro tak osobiście i do siebie to zwiałeś ,ale to Ty sam tak odebrałes personalnie,
uzyłam słowa ze Ty bys ja przeleciał napisąłam kazdy facet, kazdy i nie wyciagaj z kontekstu zmieniając sens,
najlepiej to dziewczyna ma wejsc na ciebie i Cie przelecieć , jesli tak myslisz to gratuluje myślenia to jest dopiero myślenia dzisiejszych ksiązątek,

i sorry ale nigdzie nie uzywałąm słowa Ty , pisałam ogolnie o sytuacji, ale jak to mowia uderz w stół a nozyce sie odezwą,
napisałam w pierwszym poście coś do Ciebie i to co napisałam sie potwierdza ostre przewrażliwienie na temat własnej osoby , w tym temacie i nabraniu dystansu powinieneś na terapii popracowac , bo ktoś pisze cos ogolnie a Ty juz że ty to tak samo jak z tym widzeniem wszedzie pogardy, przewrażliwienie w temacie ego i podejrzewam ,ze psycholog to samo by Ci powiedział
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 21:29 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Laima 05 maja 2012, 21:25
Piany brat się kręci i wkurza mnie nie miłosiernie.Boję się bo wtrąca się do psów,a on zawsze popijanemu zrobi coś co im zagraża.
Laima

przez tahela 05 maja 2012, 21:28
Marsal2,
co udezyłam męskie ego i prosże jaka reakcja i ty mi bedziesz mowił cokolwiek ,daruj sobie ,zaregowałeś jak typowy facet, typowy, wiec sorry, czasem własnie tak łatwo mozna ludzi wytestowac, szczegolnie tych , którzy siebie wybielają, ot tak prawda, wiec daruj sobie jeśli juz mam powiedziec to nigdy sie nie przespałam ja sama z kimś na imprezie z przypadku , ale mechanizmy działania znam zbyt dobrze , co złego to nie my to nawyżej o nas w Twoim przypadku sprawdza sie idealnie

-- 05 maja 2012, 20:31 --

Laima,
kurde to niedobrze a próbowałas go moze połozyc spać, jakoś tak w miare łagodnie bez awantur zeby jednak sie połozył
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Marsal2 05 maja 2012, 21:36
tahela, i w dalszym ciągu mnie atakujesz. To że Ty co chwile trafiałaś na chamów i prostaków, to nie znaczy, że wszyscy są tacy. Mnie osobiście obraziłaś takimi insynuacjami. W życiu nie próbowałem i nie będę próbował przystawiać się do kobiet, tylko po to, żeby je zaliczyć. Jest to sprzeczne z moimi zasadami moralnymi.

A to, ze nie używasz zaimka osobowego "ty" wcale nie znaczy, że nie masz na myśli mnie. Bo pisząc "każdy" wrzucasz tam i mnie. Koniec.
Marsal2

przez dogomaniaczka 05 maja 2012, 21:42
tahela, :roll: faktycznie trochę przesadzasz..ale szczerze mówiąc Twoje wypowiedzi są tak nieskładne że połowy nie rozumiem niestety :P
aczkolwiek nie powinno się tak mówić jak Ty, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i faktycznie możesz takim pisaniem komuś sprawić przykrość.

przez bigfish 05 maja 2012, 21:45
Marsal2,
Jest to sprzeczne z moimi zasadami moralnymi.
A Twoje zasady moralne wynikają z nieśmiałości czy nieśmiałość z zasad?

przez Marsal2 05 maja 2012, 21:47
bigfish, po prostu tak zostałem wychowany. Nie wiem czy nieśmiałość miała na nie jakiś wpływ, ale nawet jeśli, to tych zasad za nic nie chcę zmienić.
Marsal2

przez tahela 05 maja 2012, 21:49
Marsal2, a kto tu mówi o typowym zaliczaniu i seksie cżłowieku chodzi o takie głupie teksty, których nie traktuje sie do konca nawet powaznie, chyba nie rozumiesz zupełnie o co chodzi . Ja akurat mam sporo kolegów i sa naprawde fajni , bo ja akurat znam fajnych facetów i na pewno nie przewrażliwionych na punkcie własnej meskości i osoby.A ty zupełnie nie rozumiesz o co mi chodzi , wiec dyskusja nie ma sensu bo jak nie zrozumiałes to juz nie pojmiesz, chodzi o ogolny mechanizm działania ale widac dyskusje na wyzszym poziomie abstrakcji sa z Tobą niemozliwe bo Twoim zdaniem jedyne co chce Ci zrobić to Ci dowalić i to własnie Twoje ze ktoś chce Ci dowalić wskazuje ze wymagasz terapii i będe sie upierac ze jesteś przewrażliwony.
no widziśz i akurat jestęs błedzie jakbym chciała to bym użyła słowa Ty i nie miała bym z tym problemu , w tym jest źródło twoich problemow, ja, ja , ja i tylko ja, akurat pisałam do Ciebie w pierwszym poscie ,ale nie miałam na myśli Ciebie jako Twojej osoby personalnie a Twoje przewrażliwione ja wzięło to do siebie , widzisz i wyniknęła kłotnia .
Wychodzi ze w Twoim pierwszym poście Cie dobrze rozszyfrowałam ale nie dopuszczasz tego do siebie co jest normalne w nadbudowanym ja.
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 22:03 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez dogomaniaczka 05 maja 2012, 21:52
a może tak każdy zajmie się diagnozowaniem swoich własnych problemów i pracuje nad sobą a nie mówi komuś co jest jego problemem??
bo tutaj pełno pseudo psychologów i psychiatrów, to przerażające.. :shock: :shock:

przez bigfish 05 maja 2012, 21:55
Marsal2, No to już znasz przyczynę swoich lęków

przez Snejana 05 maja 2012, 21:56
dominika92 napisał(a):a może tak każdy zajmie się diagnozowaniem swoich własnych problemów i pracuje nad sobą a nie mówi komuś co jest jego problemem??
bo tutaj pełno pseudo psychologów i psychiatrów, to przerażające.. :shock: :shock:

o to święta prawda :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Sortuj wg