"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Stylow 24 kwi 2012, 21:09
Niech ktoś mnie zbawi.. Ja tak dłużej nie pociągnę, i wiem, że wszystko wróci..
Stylow

przez GreyEye 25 kwi 2012, 00:28
Jestem tak beznadziejna że dzisiaj prawie dałam się zdemaskować. Jestem żałosna.. ale czasem raz na kilka miesięcy kiedy wchodzę do sklepu zabieram coś co mi się podoba, błyskotkę, kosmetyk, bluzkę. Dziś padło na bluzkę. Tajni ochroniarze zorientowali się o moich zamiarach i robili mi z ukrycia zdjęcia kiedy byłam w przymierzalni. Co za upokorzenie... Musiałam zostawic bluzkę i wyjść kiedy wszyscy patrzeli i podchodzili do ubrań które dotykałam wychodząc w nieudanym spokoju. Czy może być coś gorszego? Żałosna, bez żadnych umiejętności, głupia, rozpadająca się w oczach i w dodatku prawie przyłapana na gorącym uczynku kradzieży cholernej bluzki za 70zł... Od kilku miesięcy chcę się wybrać do psychologa, ale coraz częściej uświadamiam sobie że powiedziałby mi że jestem zwykłą idiotką która nie potrafi skupić myśli. Nie mogę patrzeć na innych. Jak to jest że nie ma osoby gorszej ode mnie? Każdy jest lepszy. Gdyby mnie nie było świat byłby lepszy, po co komu ludzie nie wnoszący nic. Uroda to jedyne co posiadałam, jednak widzę że się rozpadam, włosy są w każdym miejscu w którym byłam, zęby się przebarwiają, wzrok pogarsza, cera gnije, jeszcze widzę że staję się coraz grubsza, nie potrafię wymiotować. Po co to wszystko, jakbym potrafiła chociaż być miłą, nie ma osoby którą bym lubiła, boję się ludzi, czuję się wobec nich tak nienaturalnie... Gdybym była odważniejsza uciekłabym w góry zostawiając wszystko, zamieszkałabym w lesie ze zwierzętami. Czasem o tym śnię
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez Stark 25 kwi 2012, 00:35
jagoda123, Po tym świecie, chodzi znacznie więcej osób "gorszych" niż ty. Czy psycholog powiedziałby że jesteś idiotką,wątpię w to.
Też swoją osobą nic nie wnoszę,jakoś trzeba żyć z tym faktem. Bycie miłym nie opłaca się, ludzki gatunek w większości wykorzysta to przeciwko tobie, nie przejmuj się, ten świat to g*wno.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreyEye 25 kwi 2012, 00:41
Stark - jak można żyć z faktem że jest się bezwartościowym? Zauważyłam, że będąc miłą zazwyczaj źle na tym wychodziłam, dlatego odizolowałam się. Zgadzam się z Tobą że ten świat to jedno wielkie gówno... Czasami przychodzą mi do głowy myśli że to wszystko jest nierealne, zbyt wiele rzeczy nie ma tu sensu.
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez amelia83 25 kwi 2012, 00:46
jagoda123, nie mają sensu i co z tym zrobimy, nic, trzeba jakoś sobie radzić...ja staram się każdego dnia, czasami mam w*jebane a czasami mi zależy. Bo chcę żyć mimo wszystko :oops:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Stark 25 kwi 2012, 00:55
jagoda123, Nie wiem jak żyć z tym faktem, po prostu trzeba to zmienić,tudzież oswoić z myślą "zawsze będę śmieciem", da się żyć z tym faktem. Choć nie jest to "zdrowe" myślenie.
Nie prosić ludzi o pomoc,nie polegać na nich, korzystać jeśli dają, czy odwdzięczyć się ? Nie wiem, to zależy od danej osoby, i od tego czy ktoś na to "zasługuje".
Można też o owym fakcie nie myśleć, wyzbyć się uczuć (próba ograniczenia do minimum),lub poddać się nienawiści i goryczy,nie rozpaczy i smutkowi.
Po prostu żyć.
Jedyne co mnie np teraz obchodzi,to czy będę miał pieniądze na dany cel,problemy innych? A moje kogokolwiek obchodzą? NIE, więc i swoje problemy wsadźcie sobie w d*pę.

Z natury jestem dobroduszny,niestety, i nic mi to nie dało,nie daje, cała empatia,dobroć,wrażliwość jest ch*ja warta.
Stark

przez L.E. 25 kwi 2012, 11:31
Przeraża mnie, jak bardzo niedojrzali są ludzie u mnie na roku. Część dobija już do 30, a zachowują się jak gimnazjaliści.
Akcje w stylu: "A ktoś Cię obgadywał, a nie powiem ci kto" są na porządku dziennym.
Za to wczoraj był bonus. I to ze strony jednej z dojrzalszych osób, która sama dzielnie jechała na tą resztę. Naskoczyła na jednego z chłopaków, że ją podrywa, chce rozbić jej związek i że ona poza uczelnią nie chce z nim żadnych kontaktów...
Chłopak się załamał, bo nic do niej nie ma, ale lubił ją bardzo. Akcja jest tym bardziej absurdalna, jeśli się weźmie pod uwagę, że koleś prawdopodobnie jest gejem :shock:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez JERZY62 25 kwi 2012, 11:44
często mam w oczach łzy, dobrze by było gdyby one popłynęły ;)
♪♪♪

przez mamak 25 kwi 2012, 12:30
Ja też ostatnio nie mogę się rozpłakać, a czasem bym chciała.

przez JERZY62 25 kwi 2012, 12:34
mamak, czuje że by mi się lepiej zrobiło jak bym się rozpłakał ;)
♪♪♪

przez tahela 25 kwi 2012, 14:05
LATEK50,
hej to się rozpłacz, czasem trzeba,
chociaz to przynosi tyko chwilową ulgę,ale zawsze
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez ( Dean )^2 25 kwi 2012, 21:45
Jestem uwięziony w moim życiu,próbuje się zmieniać i ciągle wracam do punktu wyjścia,boję się że tak już będzie zawsze bo nie mogę tak żyć.
Najgorszy jest wiatr.

przez Myrcella 25 kwi 2012, 21:57
tahela, tak przynosi ulgę, ale ja np nie potrafię płakać...
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

przez tahela 25 kwi 2012, 21:58
( Dean )^2,
ja też sie czuje uwięziona i tylko jedna sytuacja mogła by to zmienic
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg