"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez beti19 08 kwi 2012, 22:51
a mnie dopadły smutne wspomnienia, jak to w świeta przystało
człowiek cały dzień ma dobrą minę do złe gry ........... wszystkim mówi: "jest oki" a tak wcale nie jest !!!!!!!!!!!!

jest źle, bardzo źle, smutno, ciężko, ponuro
po co mi takie życie ?
czasem człowiekowi nic się nie chce, bo po co ? dla kogo?
ciąglę tęsknię za przeszłością, za nim ........
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

przez Brus 09 kwi 2012, 01:43
tahela,

A moim zdaniem to emocje wplywaja na to jak sie czujemy na tym swiecie. Dzieki mysleniu mozemy miec obiektywny obraz, ktory sprowadza sie do tego, ze swiat to straszne miejsce w ktorym jestesmy samotnymi ludzmi, skazanymi na smierc. I tutaj zalancza sie rozczarowanie, niechec i smutek..

Ciekawy cytat apropo

Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

— Marek Aureliusz

przez Duran84 09 kwi 2012, 08:32
Znowu w życiu mi nie wyszło... :(
Znowu sie zakochałem. Niestety po raz setny w osobie, która jest juz z kimś w związku. I nawet nie moge powiedziec tej osobie co czuje. Ja to mam po prostu takiego pierd...o pecha, że nie wiem. Mam już serdecznie dość!!!!
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NextMatii 09 kwi 2012, 10:13
Duran84, Witaj w klubie...nie martw się nie jesteś z takim problemem sam,należy sie więc zastanowić dlaczego ,,znowu nam nie wyszło,,najlepiej na terapii bo przyczyna takiego stanu rzeczy przecież istnieje....Pozdrawiam trzymaj sie!
NextMatii

przez Helvetti 11 kwi 2012, 12:21
Ceny wynajmu w Warszawie mnie kiedyś zabiją.... :(
got a date with suicide.

przez Denial 11 kwi 2012, 19:07
No naprawdę, mam ochotę się nawalić.
Co za beznadzieja...
I sing the body electric...

przez kornelia_lilia 11 kwi 2012, 19:13
Denial, a co się stało? :-|
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Denial 11 kwi 2012, 19:26
Denial, a co się stało?

Walczę z pracą dyplomową. A raczej ona ze mną.

Za trzy miesiące powinnam skończyć studia, a ja mam szczerą ochotę to rzucić w piz... Od roku najprostsza czynność z nimi związana sprawia mi ogromne trudności. Nie mam siły........... Można by rzec, że się wypaliłam. Kochałam to, a teraz tego z całego serca nienawidzę. To jest jakiś koszmar. Ktoś z boku by rzekł, że każdy tak ma, wszyscy jęczą, a w końcu się bronią. Nie wiem czy każdy tak ma. Czasem zaczynam wyć, zanim w ogóle otworzę ten dokument tekstowy. Jak ktoś mnie pyta jak postępy w pracy to dosłownie ciśnienie mi skacze - serce mam w gardle. Ciężko to wszystko w ogóle opisać. Najczulszy z czułych punktów.

Ile ja bym dała, żeby mieć to już za sobą...

przez kornelia_lilia 11 kwi 2012, 19:30
Denial, też miałam problemy z pisaniem swojej pracy dyplomowej i tez miałam ochotę olać to, broniłam się dopiero jesienią. Ale miałam wsparcie przyjaciół z uczelnii i świetnego promotora. Fakt, wielu jęczy. Moze odpocznij jakiś czas od pisania pracy. Powodzenia ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Denial 11 kwi 2012, 19:38
Denial, też miałam problemy z pisaniem swojej pracy dyplomowej i tez miałam ochotę olać to, broniłam się dopiero jesienią. Ale miałam wsparcie przyjaciół z uczelnii i świetnego promotora. Fakt, wielu jęczy. Moze odpocznij jakiś czas od pisania pracy. Powodzenia

Nie mogę. Mam jedną stronę.
Jedną stronę, naprawdę - a męczę się z tym od stycznia. Tak wewnątrz. Absurd. To po prostu przerażające.

Część praktyczna też nie wyszła jak trzeba - a to potwornie rutynowe, nudne i bezsensowne badania. Dwie trzecie do kosza. Muszę wrócić do laboratorium. Horror.

Porozmawiam jutro z promotor. Chyba jesień i dla mnie będzie odpowiednia. Może jak wrócę do domu to w wakacje się ogarnę - nie wiem...

przez Snejana 11 kwi 2012, 20:17
Dobra teraz ja chce sobie pojęczęc. dziś popołudniu miałam iść z przyjaciółką na lody, ale gdy wpadamy w dobry nastrój zaczynamy szaleć i przepieprzać pieniądze: wsunelam pizze, lody, ciastko i jeszcze piłam drinki i kawę z whisky... a nie powinnam pic alkoholu przy lekach. Jestem nieodpowiedzialna i wydałam prawie 100 zł na nic ;/ Najgorsze jest to, że wtedy tak dobrze się czulam, nie chcialam wracac do domu, bo wiedzialam, ze wtedy zejdzie ze mnie ten cały dobry humor i bedzie czarna rozpacz, chce przestać istnieć.
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez ( Dean )^2 12 kwi 2012, 12:03
Znowu rozdrapałem największą i najstarszą radę,co to za odruch żeby gdy boli,zadawać sobie niemal umyślnie jeszcze więcej bólu,to chyba jakaś próba obrony,dążenie do tego żeby ból był tak duży żeby zapomnieć jaka jest jego przyczyna.
Najgorszy jest wiatr.

przez Absinthe 12 kwi 2012, 15:20
po wczorajszej wizycie w szpitalu i przeleżenia całego dnia pod kroplówką w "świetnym"towarzystwie ledwo żywam.Dziękuje dobranoc...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Lady Em. 13 kwi 2012, 14:01
Niby wszystko jest dobrze, ale coś jest nie tak, z tym że nie wiem co. Masakra :-|
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Sortuj wg