"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Twilight 06 sie 2007, 19:20
Ale gdy się po prostu zbyt uważa, żeby nie przegapić, to też może "rozkojarzyć" ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez ashley 06 sie 2007, 20:26
bethi napisał(a):Oj, w bardzo nie spodziewanym momencie. I dlatego, czasem można to przegapić...

Fakt, takie rzeczy przychodza w najmniej oczekiwanym momencie.
dżejem napisał(a):Zwłaszcza, gdy za często patrzy się w przeszłość...

To tez fakt, hehe ;) Jak skupiamy sie na przeszlosci(ktora zazwyczaj nie jest taka barwna) tracimy wiele fajnych okazji zeby np poznac kogos wartosciowego. Wniosek; olac to co bylo i skupiac sie na tym co jest.

przez .Kinga. 07 sie 2007, 13:23
ashley napisał(a):olac to co bylo i skupiac sie na tym co jest.

Jak to pięknie brzmi..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lovefoxxx 07 sie 2007, 19:53
wybaczcie, kochani, że się nie odzywałam.
odpoczywałam sobie od komputera. oj, dużo się dzieje. bardzo dużo. nie wiem czy to nadzieja, czy może czuję trochę większe wsparcie ze strony mamy. po jej ostatniej wizycie u mojej psycholog, chyba sporo zrozumiała. więcej rozmawiamy i ona więcej rozumie. dotarło do mnie, że nie chce mnie skrzywdzić...
ja jestem jak bomba wrażliwa na słowa. szczególnie jeśli chodzi o Mariusza (facet mojej matki)... robi nam awantury o wszystko, wyzywa mnie od głupich i nienormalnych. nie rozumie, że nienawidzę jak wpada do mojego pokoju i w poszukiwaniu czegoś zaczyna mi grzebać. mój pokój to jest moja przestrzeń, mój świat. wystarczy niewiele, żebym zaczęła się drzeć i histeryzować. nadal beczę o wszystko. jak na razie nie ma żadnej zmiany w moim samopoczuciu. ale zaczęłam dostrzegać, że coś podświadomie pcha mnie w stronę życia... że mimo wszystko chcę żyć... dla takich chwil jak dzisiaj.
cały dzień spędziłam z moją przyjaciółką. rano zrobiłyśmy małe zakupy (ukochane przeceny w h&m), potem w wielkim markecie wpakowałam się do wózka a ona mnie woziła między półkami. :D w końcu dostałyśmy solidny opierdziel od ochrony. potem ona robiła mi zdjęcia, tańczyłyśmy, śmiałyśmy się. to są taki chwile, dla których warto żyć.
może jednak coś idzie do przodu. gdybym tylko przestała się tak denerwować, przejmować, płakać, wściekać, wrzeszczeć. gdyby moje emocje trochę ucichły... bo ostatnimi czasy jestem wciąż nabuzowana. wciąż! to jest nie do zniesienia!
załączam fotkę z dzisiejszego dnia.
pozdrawiam i ściskam mocno!
myślę o Was wszystkich! ;*
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
popchnij mnie w stronę życia...

przez rakken 07 sie 2007, 20:48
Dzisiejszy dzien to porazka, mam juz naprawde dosc wszystkiego

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:50 pm ]
sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam sam

przez Goplaneczka 07 sie 2007, 20:55
Rakken, to ja Cię przytulę... Sam już nie będziesz...
Goplaneczka

przez rakken 07 sie 2007, 21:05
bede <placze>

przez Goplaneczka 07 sie 2007, 21:12
Nie będziesz. Masz nas. Nikt, wbrew pozorom, nigdy nie zostaje sam. Czasami po prostu ludzie, którzy są nam bliscy, gubią się w czasie i przestrzeni, pojawiając się znienacka w najdziwniejszych momentach. Ale są.
Goplaneczka

przez rakken 07 sie 2007, 21:16
Nie, mozna do was pisac mozna nawet smsowac ale tak naprawde nie istniejecie w zadnym sensownym wymiarze zeby sprawic bym nie czul sie sam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

przez Goplaneczka 07 sie 2007, 21:18
Kurcze, a gdzie mieszkasz?? Bo ja najwyżej do Bydgoszczy lub Torunia mogę się wybrać...
Goplaneczka

przez rakken 07 sie 2007, 21:20
?????? chciałoby Ci sie ze mna zobaczyć?

przez Goplaneczka 07 sie 2007, 21:23
A czemu nie?
Jeśli człowiek potrzebuje człowieka?
By Ci przywrócić wiarę w świat...
Goplaneczka

przez rakken 07 sie 2007, 21:26
W takim razie spotkajmy sie ja moge do torunia dojechac, troche daleko ale co mi tam... Jestem z Jaworzna niedaleko Katowic.

przez gusia 07 sie 2007, 23:15
Ja raczej nie przywiązuję zbytniej uwagi ale przeczytałam że....

Pełnia to także doskonały czas na terapię psychologiczną. W tym okresie emocje są bardziej uwydatnione, zaś zahamowania społeczne - słabsze. Ujawnia się nasza prawdziwa natura, a czasami dochodzi do emocjonalnych wybuchów. Pełnia to dobry czas na wzmacnianie więzi z bliskimi, wyjaśnianie sobie pewnych spraw, otwartość, zaś nieodpowiedni na izolację czy introspekcje... ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg