"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez beti19 14 mar 2012, 23:25
idle, podobno nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane.
Okulista powinien Ci zapisać różowe okulary może inaczej spojrzysz na swoje odbicie w lustrze
Musisz polubić siebie taką jaka jesteś
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

przez idle 14 mar 2012, 23:27
Nic nie muszę, a czas do końca roku mija.
idle

przez beti19 14 mar 2012, 23:29
idle, oki, nie musisz , dziś jesteś tylko na nie
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 23:38
idle, czekasz aż wszyscy ci przyklasną że tak , jesteś brzydka? szczerze to ciężko żeby ktoś Ci mówił że jesteś ładna jak reagujesz w ten sposób i Tyi tak wiesz swoje nie ważne co kto powie...to się odechciewa i to osobom które są w stanie zrozumieć niskie poczucie wartości, też jestem zakompleksiona, też nienawidzę siebie i swojego ciała i swojej twarzy, ale przynajmniej nie neguję tego, że jednak komuś może się to podobać i jak ktoś mi mówi że mu się podobam nie mówię mu że jestem brzydkim spaślakiem..

przez idle 14 mar 2012, 23:43
Nie dominika92, a Ty możesz przestać udawać, że wiesz co siedzi w głowie każdego forumowicza? Jakbym nie mogła sie tu wykrzyczeć, to już by mnie chyba nie było. Z resztą, co Ty możesz wiedzieć o samotności i kompleksach będąc w udanym związku :?
idle

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 23:46
idle, pff :roll: nie ma to jak być chamem.
a co Ty możesz wiedzieć o moim związku... jakbyś nie wiedziała kompleksy siedzą w nas, więc mój związek nie ma nic do tego.
no ale cóż, co ja mogę wiedzieć o takich problemach, w końcu siedzę tu, bo to taka fajna rozrywka nie? :P

przez idle 14 mar 2012, 23:50
dominika92, pff, nie ma to jak się ze wszystkimi nie zgadzać dla zasady, nie? :roll: Wiadomo, że fajna rozrywka, płakanie, rzyganie, tak sobie wymyślam, dokładnie jak to napisałaś, szukam poklasku i chcę żeby mnie wielbiono :brawo: zostań detektywem, albo szpiegiem, poważnie.
idle

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 23:51
nie chce mi się wdawać w dyskusję na poziomie przedszkola. :)

przez idle 14 mar 2012, 23:52
Hehe, nie tylko ze mną masz takie problemy, więc dobra decyzja ;)
idle

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 23:55
no tak..bo każdy kto chce Ci coś powiedzieć jest Twoim wrogiem, daleko nie zajdziesz z takim podejściem. a osobiste wycieczki które dodatkowo nie mają nic wspólnego z prawdą sobie daruj, naprawdę. :) nie musisz się na mnie wyżywać, ja nie miałam nic złego na myśli wobec Ciebie, więc nie wiem skąd taka reakcja, bo z pewnością nie chciałam Cię atakować. ;)
peace. :great:

przez bretta 14 mar 2012, 23:58
idle, ale wszyscy próbują powiedzieć Ci to samo, że jesteś piękną dziewczyną, nic więcej o Tobie nie mogę powiedzieć, ale to wiem - widziałam. I zresztą widać, że wszystkim się podobasz...
A dopóki masz kompleksy to będziesz od siebie odstraszać potencjalnych kandydatów na facetów, bo nie wierzysz w siebie. Też jestem w związku i co? Przez moje kompleksy wpadłam w anoreksje, potem w bulimie. I cały czas byłam w związku.
Nawet bardzo udany związek nie wyleczy Cię z kompleksów dopóki w Twojej głowie będzie tak jak jest...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez idle 15 mar 2012, 00:00
Piszę setny raz, czy moje kompleksy wzięły się z nikąd? Nie, wszyscy z mojego otoczenia mówią mi, że jestem brzydka, więc sorry, ale im ufam bardziej w tej kwestii niż ludziom, którzy widzieli parę moich zdjęć. To bardzo miłe, naprawdę, ale mija się z prawdą.
Poza tym, jak ktoś chce szukać shitstormu, to może nie w temacie do narzekania, który podobno z założenia do tego służy, żeby mogły się w nim wyżyć przypadki beznadziejne :roll:
idle

przez Kiya 15 mar 2012, 00:12
idle, chodź się przytulić.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz miłości, to wystarczy, że dwie osoby uznają Cię za ładną. Dwie na całym świecie. On i Ty. Cała reszta (rodzina, znajomi) się nie liczą. On będzie Ci powtarzał, że jesteś piękna. A Ty, nawet jeśli wciąż będziesz uważała, że to nieprawda, musisz przyjąć do wiadomości, że dla niego jesteś.

Powiem Ci tak - moje koleżanki zwykle uważają, że faceci, którzy mi się podobają, są brzydcy. Każdy ma inny gust. Wiem, co teraz powiesz - że waga bla bla bla... Rozumiem i zgadzam się z Tobą, że waga jest ważna, ale to naprawdę nie jest 99% :roll: Stawiam, że jakieś 30-40...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez idle 15 mar 2012, 00:14
Kiya, to taki ładny post, że aż nie mam serca napisać, że nigdy nie będzie żadnego "jego". Zostawię to tak, jak jest, dla pocieszenia ;)
idle

Sortuj wg