"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michuj 14 mar 2012, 22:10
dokladniej...za co najbardziej?
Loża szyderców

przez idle 14 mar 2012, 22:11
kornelia_lilia, żadna inna strona nie ma znaczenia u kobiety, tylko właśnie ta fizyczna. Faceci mają to szczęście, że naprawdę ktoś zwraca uwagę na ich inne cechy.

-- 14 mar 2012, 21:12 --

Za to, że jestem obrzydliwa fizycznie, a psychicznie miałka, słaba, nudna i zwyczajnie popierdolona :?
idle

przez kornelia_lilia 14 mar 2012, 22:15
idle napisał(a):żadna inna strona nie ma znaczenia u kobiety, tylko właśnie ta fizyczna.

No nie teraz to chyba obrażasz całą męską populację, bo chyba o facetów Ci chodzi :roll: Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
Ola, a robisz coś, aby poprawić swoją fizyczność?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez idle 14 mar 2012, 22:16
Po co, i tak jestem obrzydliwa :roll: Jestem tłustą świnią, która lubi się nawpierdalać i z założonych 30 kg umie schudnąć tylko 12.
idle

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 22:17
tak nie było już od dłuższego czasu...teraz czuję się nikim i odechciało mi się wszystkiego....cierpię.

przez Michuj 14 mar 2012, 22:19
idle, ja też mam 30 dychy do zrzucenia. Tyle, że mam dla Ciebie złą wiadomość. Czy ważysz 50 czy 150 kg. To ciągle jesteś Ty. Więc waga nic tu nie zmieni wielce. Oprócz poczucia bycia zdrowszym...
Loża szyderców

przez idle 14 mar 2012, 22:20
Waga zmienia wszystko, jak spadnie, to będę piękna. Ale nie spadnie, bo nie mam za grosz silnej woli, jestem obrzydliwym spaślakiem pożerającym wszystko na swojej drodze :?
idle

przez kornelia_lilia 14 mar 2012, 22:29
idle, Ty wiesz, że Twój problem nie leży, jak twierdzisz w tłustym ciele, ale jest w głowie :roll:
I bardzo dobrze, że powoli chudniesz z uwagi na tempo przemiany materii. Mam nadzieję, że jak osiągniesz wymarzoną wagę będziesz pewniejsza siebie i że Twój pogląd na sprawy damsko-męskie się nieco zmieni, bo jeśli tak dalej pójdzie faktycznie będziesz cierpieć z samotności. Wbrew pozorom, nie każdy facet to świnia.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez idle 14 mar 2012, 22:31
Oczywiście, że facet to nie świnia, to ja jestem świnią. Powinni mnie przerobić na mięcho, a nie tu w jakieś bzdety o miłości mi się chce bawić ...
idle

przez Michuj 14 mar 2012, 22:32
idle, to przykre, że wszystko uzależniasz od wyglądu. Wygląd nie zmieni Ciebie.
Loża szyderców

przez ladywind 14 mar 2012, 22:37
idle, waga to nie wszystko..rozmawiasz o tym problemie na terapii?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez idle 14 mar 2012, 22:38
Waga to 99%.
idle

przez Michuj 14 mar 2012, 22:39
to tym gorzej, że 1% Ciebie zostanie. Nie tak leczy sie niskie poczucie własnej wartości.
Loża szyderców

przez idle 14 mar 2012, 22:41
A po czym mam mieć wysokie, skoro jestem obrzydliwa? Rodzina, znajomi, każdy facet, do którego zagadałam mi to mówią.
idle

Sortuj wg