"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez idle 09 mar 2012, 20:10
No cóż, obojętnie, dżentelmeni też się wykręcali jak mogli :roll: Matko kochana, nawet sama dla siebie jestem obrzydliwa, blee.
idle

przez izzie 09 mar 2012, 20:13
idle, faceci są dziecinni w tym wieku, ile oni mieli lat? Nie możesz brać tego wszystkiego do siebie! Jesteś śliczna i nie piszę Ci tego, żeby Ci słodzić, tylko taka jest prawda! I smuci mnie, że tak bardzo przejmujesz się tym i bierzesz do siebie...

przez carlosbueno 09 mar 2012, 20:14
Ja mam 32 lata i nie byłem nigdy w żadnym poważnym związku i co mam się z tego powodu zabić, choć może powinienem.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kornelia_lilia 09 mar 2012, 20:14
idle, Ola, Twoje otoczenie, rodzina, kumpele mają podobne zdanie o Twoim wyglądzie, co Ty?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez idle 09 mar 2012, 20:15
Facet może, kobiecie nie wypada nikogo nie mieć. Ja się z tym czuję po prostu fatalnie, mógłby ze mną robić, co by mu się żywnie podobało, zdradzać, nie szanować, obojętnie ...

-- 09 mar 2012, 19:16 --

kornelia_lilia, nie mam kumpeli, mama to mama. Ojciec uważa, że jestem obleśna, a rodzina, że potwornie gruba, słyszałam to nie raz.
idle

przez carlosbueno 09 mar 2012, 20:18
No nie wiem czy 3o paroletniemu facetowi wypada nikogo nie mieć cześć ludzi uważa mnie za geja bo nie widywało mnie nigdy z kobietami.
Po co ci taki facet który zdradza, nie szanuję miałaś by jeszcze gorszego doła niż teraz.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 09 mar 2012, 20:18
idle, to co piszesz o sobie jest nieprawdą, gdyż wyglądasz normalnie i atrakcyjnie, po 20 r.ż. przejdzie Ci z tą wagą.
Jako nastolatka też to przerabiałam i wiem że to bardzo męczący problem. Wspomnisz kiedyś moje słowa, że to minie.

Trzymam kciuki :great:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez idle 09 mar 2012, 20:18
Wątpię, przynajmniej nie byłabym sama.
idle

przez izzie 09 mar 2012, 20:20
idle, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie tak mówił... Trzeba się nauczyć po prostu szanować siebie, lubić siebie... Kochana, życzę Ci tego, żebyś była dla siebie najważniejsza i nie słuchała tych wszystkich ludzi!

przez idle 09 mar 2012, 20:23
izzie, ludzie mają rację, a ja nie zasługuję na nic lepszego niż ten odruch wymiotny, jaki mam, kiedy o sobie myślę. Nawet chlejący i bijący gość jest za dobry dla mnie i by mnie nie chciał. Mimo wszystko dziękuję za słowa otuchy :*
idle

przez ladywind 09 mar 2012, 20:30
idle, Kochana ale głupote teraz napisalaś powyżej :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez idle 09 mar 2012, 20:32
Wiem, zaraz ktoś mnie zjedzie, że jestem gówniarą, która nie wie o czym mówi. Podobno dziewczynki powielają schemat swoich tatusiów, więc i tak inny na mnie nie czeka.
idle

przez Stark 09 mar 2012, 20:33
idle, Wiem że nie wypada pytać, ale mimo wszystko zrobię to, ile ważysz, że aż tak źle się czujesz we własnym ciele?
Stark

przez idle 09 mar 2012, 20:34
Dużo, już pisałam i więcej nie mam ochoty :(
idle

Sortuj wg