"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 11 lut 2012, 22:55
shinobi, a Ty tylko o klepaniu :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Hella 11 lut 2012, 23:10
jedyna osoba, którą kiedykolwiek naprawdę kochałam nie chce nawet ze mną rozmawiać. tęsknię za nią i jednocześnie jestem na nią wściekła; wciąż ją kocham, ale jednocześnie nienawidzę. czuję się, jakbym była dla niej niewystarczająco dobra, taka słaba i żałosna, dlatego nie możemy się porozumieć.

przez Josephine29 11 lut 2012, 23:14
witam w klubie , mam podobną sytuację
tylko kiedy tak serce mnie boli to staram się włączyc rozum i przypomniec slowa mojej terapeutki, ....ze nie warto, ze on nie jest mnie wart - tylko dzięki temu daje radę - i dzięki forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 11 lut 2012, 23:20
Nie wyrabiam już. Kasa jest tylko na jedzenie, na część rachunków nie starczy. Jeszcze nie wiadomo czy będzie robota w tym roku. Jestem przerażony. Stoję nad otchłanią. Nie potrafię się uczyć w takich warunkach. Ciągłe przerażenie. Nienawidzę początków roku :( .

Nie wyrabiam już. Po prostu już nie wyrabiam. Niech to się wreszcie skończy.

przez Flav 11 lut 2012, 23:21
to i ja się wyżalę. wiem, że jest coś nie tak, coś mnie męczy i wywołuje objawy również somatyczne, poza tym dziś na zmianę jem i wymiotuje, a powrót bulimii już w ogóle utwierdza mnie w tym, że jest źle. i zdałam sobie z tego sprawę, ale czuję paraliż kiedy pomyślę że mam iść gdzieś do lekarza, psychologa. do kogoś nowego. muszę do nowego, bo się przeprowadziłam. już w grudniu miałam mieć wizytę, ale nie poszłam. nie chcę się otwierać przed kolejną obcą osobą. najlepiej by było żebym z nią rozmawiała przez internet, hah.
il faut porter encore en soi un chaos pour pouvoir mettre au monde une étoile dansante

przez Josephine29 11 lut 2012, 23:26
Flav, zagadaj do ludzi z 3miasta w watku miasta. moze poleca jakiegos dobrego i człowieczego lekarza
a przy okazji piękny avatar

Sorrow, rozumiem co piszesz, podpisuje sie osobiscie pod wszystkim. mentalnie przytulam

przez marta_j 11 lut 2012, 23:29
Flav, no to witam w klubie. Jeżeli zdecydujesz się jednak iść do psychologa i znajdziesz jakiegoś porządnego to wdzięczna bym była jakbyś podzieliła się tą wiedzą bo widziałam że jesteś z Trójmiasta, a ja tutaj niestety źle trafiłam :(

przez Vilgefortz 11 lut 2012, 23:40
Flav, jakbyś chciała to ja mam podobne doświadczenie, przeprowadziłem się do trójmiasta ze śląska parę lat temu więc mogę się podzielić doświadczeniami, przyjdź na jakiś zlot - na prawdę fajni ludzie z Gdyni są tylko trzeba się trochę przełamać w środku i powiedzieć sobie, że można w życiu dostać coś dobrego od innych osób, może nie tyle co by się chciało ale dużo

przez Sorrow 11 lut 2012, 23:59
Josephine29 napisał(a):Sorrow, rozumiem co piszesz, podpisuje sie osobiscie pod wszystkim. mentalnie przytulam

Dzięki.

Najgorsze jest to, że człowiek pozostaje w takiej sytuacji całkowicie sam. Płaci tyle podatków a potem się okazuje że nie może liczyć na zasiłek bo te są tylko dla wybrańców którzy mają umowę o pracę (kij z tym, że płaci wyższe podatki niż większość z nich bo mu jeszcze dochodzi VAT), pomoc społeczna czy stypendium socjalne jest tylko dla tych co mają bardzo niskie dochody w poprzednich latach (no /cenzura/ mać, Ja mam zero dochodów teraz i nie mogłem odłożyć pieniędzy na ten czas bo wszystko zeżarły podatki.), ani dopłaty do mieszkania, Ja /cenzura/, czemu /cenzura/ mam za coś takiego płacić 50% podatków? Przy takich podatkach jak człowiek nawet nie może odłożyć na jedzenie i rachunki powinien być pełen socjal.

przez Kiya 12 lut 2012, 00:08
pomoc społeczna czy stypendium socjalne jest tylko dla tych co mają bardzo niskie dochody w poprzednich latach (no /cenzura/ mać, Ja mam zero dochodów teraz i nie mogłem odłożyć pieniędzy na ten czas bo wszystko zeżarły podatki.)

Jak dobrze to znam...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Sorrow 12 lut 2012, 00:12
Pozostaje się tylko modlić by wreszcie przybył nasz własny Breivik i nas wybawił od złego.

przez slow motion 12 lut 2012, 00:14
Sorrow, tak z czystej ciekawości. Czym się zajmujesz w życiu?

-- 11 lut 2012, 23:15 --

Sorrow, Twoje posty raz rozbawiają, a innym razem wręcz przerażają.

-- 11 lut 2012, 23:15 --

Sorrow, Twoje posty raz rozbawiają, a innym razem wręcz przerażają.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Sorrow 12 lut 2012, 00:24
slow motion napisał(a):Sorrow, Twoje posty raz rozbawiają, a innym razem wręcz przerażają.

Szkoda, że nie inspirują :pirate: .

slow motion napisał(a):Sorrow, tak z czystej ciekawości. Czym się zajmujesz w życiu?

Robię rzuty inwentaryzacyjne lokali tudzież budynków mieszkalnych w CADzie (tzn. jak są zlecenia. Kiedyś jeszcze jeździłem mierzyć, ale wymiękłem jak spotkałem gościa który był po operacji raka tchawicy który był bardzo niezadowolony z tego, że ktoś mu mierzy mieszkanie. Te z zeszłego roku już się skończyły a jeszcze nie ma nowych i nie jest pewne czy będą czy nie - tak więc jestem kotem Schrödingera) i studiuję. Przynajmniej problem opłaty za studia mam z głowy, bo mój ojciec ma hopla na punkcie wykształcenia i chętnie na szkoły czy kursy daje pieniądze.

przez slow motion 12 lut 2012, 00:29
Sorrow, Za każdym razem gdy piszesz wyobrażam sobie czlowieka w zbroi, (któremu widać tylko przekrwione oczy )automatycznie dodającą kolejne posty o nienawiści.
Zastanawiałam się czy w żadnej sekcie nie jesteś :mrgreen:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg