"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jasaw 25 sty 2012, 20:25
małaMI25, to nie jest prosta sprawa. Dotyka Cię to, bo czujesz się nieakceptowana przez Matkę, Twoje próby porozumienia nie udają się, więc czujesz bezsilność., bezradność. Ogromnie Ci na tym zależy, jak każdemu dziecku, które pragnie, by relacje, szczególnie z matką, były harmonijne, pełne zrozumienia i akceptacji. Myślę, że z czasem, swoją postawą, swoim postępowaniem /nie raz popłyną Ci łzy/przekonasz Ją, że masz prawo domagać się poważnego traktowania...to będzie bolało...do czasu. Nadejdzie moment, że zobojętniejesz..

Znam to z autopsji, wprawdzie moja Mama już nie żyje, ale cały czas mam przekonanie, że coś chyba ze mną było nie tak, bo Siostra była inaczej traktowana przez Mamę.
Teraz już inaczej bym do tego podchodziła. Dojrzałam do tego, że nawet Rodzicom nie zawsze udaje się kochać dzieci tak samo..... :( :( Przykre :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez małaMI25 25 sty 2012, 21:22
jasaw, a to że matka kocha nas,których jest 3 inaczej to już zauważyłam.przykre niestety ale to prawda.Ciągle mnie poprawia,neguje moje wychowanie względem mojej córki,wypytuje,dopytuje.... :silence: Czasem mam ochote powiedzieć jej "kobieto odwal się".Jestem dorosła a przez Nią jestem ograniczana.
Zresztą nie tylko Ja...
Jak mój ojciec z Nią żyje od tych 30 lat.... :?: Szacun tato:*
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez sweethomealabama 26 sty 2012, 13:46
Czuję się okropnie.To trwa już z trzy dni tak jakby ktoś się na mnie uwziął i chciał mnie znów w dół wpędzić z którego i tak staram się stale wypełzać sama już od jakiegoś czasu.Zaczęło się od kina.Kilka dni temu poszłam z moim i jego koleżanką na seans mówię sobie fajnie będzie .A tu klops oni się śmieją razem gadają o filmach ja milczę jak zaklęta ona na złość ma wszystko czego ja nie mam :uśmiechnięta ,pracka jest do tego wygadana śmieszna .W kinie mój ją zagadywał żartowali razem a ja myślałam ,że ucieknę z tamtą :why: .dodam ,że nie jestem zazdrosna to jest jego koleżanka nie chcę mu robić scen .Ale cały czas prawie ze sobą nie rozmawiamy on nie chce już słyszeć o moich problemach ja nie mam nawet komu się wyżalić a tu się zjawia taka ,,koleżaneczka" a tu mu się nagle język rozplątał .Załamka :hide:
Do tego szkoła w której na przekór wszystkiemu chcę zostać nie mam żadnych problemów z przyswajaniem wiedzy zostalo mi pół roku szkoda by było to zawalić.A tu niemalże kłótnia w dziekanacie co ja tu jeszcze szukam ,że nie każdy musi kończyć studia bardzo mi przykro jest pani już skreślona nic się nie da z tym zrobić .cudem udało mi się wrócić na studia.Usłyszałam również ,że nie zależy mi na tych studiach normalnie awantura do tego suma do zapłacenia na którą mnie nie stać więc mogę przyjść za rok jak uzbieram kasę :evil: :evil: :evil:
Masakra znowu nic mi się nie chce nie robię nic już dwa dni tylko chce mi się spać nie mam do niczego motywacji a wydawało się ,że jest już lepiej ale czy będzie lepiej kiedykolwiek na razie to w niczym już nie widzę sensu i mam ochotę ze sobą skończyć bo nic mi nie wychodzi :why: :why: :why: Czekam na lepsze czasy ale czy one kiedykolwiek nadejdą :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 26 sty 2012, 14:27
sweetalabama rozumiem, tule...nadejdą te lepsze czasy' też nie moge sie juz ich doczekać
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez bigfish 26 sty 2012, 14:54
Kurde znowu zgubiłem psa w lesie :bezradny:

przez Kiya 26 sty 2012, 14:58
bigfish, ? :shock:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez coma 26 sty 2012, 15:22
:why: :why: :why:
coma

przez Spooky 26 sty 2012, 15:31
Czego tam jęczycie. Życie je piekne. Weźcie się w garść :P

przez Kiya 26 sty 2012, 15:38
Spooky, normalnie zaraz w łeb dostaniesz. :evil:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Spooky 26 sty 2012, 15:42
:8):

przez Thazek 26 sty 2012, 15:47
Spooky, :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez idle 26 sty 2012, 15:48
Spooky, a na bombę to się jechało za takie teksty :P ja po prostu wiem, czuję, że dzisiejszy wieczór mnie dobije, wtedy do Was wrócę w tym temacie ;)
idle

przez nextMatii 26 sty 2012, 15:50
..:D..tak Kiya przywal mu.....:D.....

-- 26 sty 2012, 14:51 --

Życie jest wzięciem sie w garsc..:D..
nextMatii

przez Spooky 26 sty 2012, 15:51
siedem_zapalek, bomba miał racje hehehe :pirate:

Sortuj wg