"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 15 lip 2007, 19:10
Zośka, chciałabym się tak nudzić jak Ty :D
Pstryk

przez gusia 15 lip 2007, 21:22
Chyba nadszedł ten czas...
Czas na to by napisać to co czuję ,a jestem po kilku piwkach i mnie wzięło,w zasadzie gówno z tych piwek i tak nie czuję ale mam dość ostatnio :(

Nie wiem od czego zacząć....kurcze mam takie doly jak nigdy :( ,nigdy :( ,powinnam wylączyć kompa i położyć się ale to jeszcze gorsze...
Chyba gram :( dziś sobie to uzmysłowiłam że ja po prostu gram :(
Przeleżalam w parku kilka godzin i ...myślałam sluchając matki i męża.
No super się słucha jak ktoś mówi że nie jesteś glupi(a),ale nie wiedzą,nikt nie wie na czym polega to "gówno".
Wiecie co? Ja już sama nie wiem :(
Przepraszam ze taNie potrafię nic ;(k powiem ,ale nie wiem ,może prochy zrobiły mi już z mózgu sieczkę ,nie wiem już nic ,o sobie ,o niczym po prostu nie wiem nic.
Nie chce mi się życ
Naprawdę mi się nie chce,to nie wołanie o pomoc,nie,tylko jest mi tak cholernie źle,czuję się tak ,jakbym była nikim ,nikim ,jak to mawia mój mąż ,niereformowalny człowiek ,taka jestem ,czyli debil :/
Przerasta mnie to wszystko już .powinnam wziąć sie za siebie ale ....nie umiem ...nie potrafię,wszystko mnie przerasta ,na zewnątrz silna a w środku.....szkoda słów,nawet tu ,tu na forum .......ja jestem głupia dla wszystkich bo korzystam z neta i się wyżalam tu ,nic nie rozumieją ....nic nikt nie rozumie :/
Dużo by pisać..
.......najlepsze jest to że każdy ma rację i ja o tym wiem i .......nic :( nie potrafię się zmienić.
Nie potrafię nic ;(

głupia ,niewykształcona ,gruba idiotka.........
i niech mnie nie rozwalają hasłami laski które są szczupłe a p*****ą.
I nie chodzi o to....tylko taka jest prawda :/
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez snaefridur 15 lip 2007, 21:51
I ja teraz strasznie żałuje,że tylko tą drogą się komunikujemy :(.
Nie bardzo wiem,co mam powiedzieć.Sama wiesz,że mam o Tobie jak najlepsze zdanie i to nie są puste słowa.I pomogłaś mi bardzo,sama wiesz kiedy.
A leki sugerowałabym zmienić,bo skoro jest jak jest,to widac nie spełniają swego zadania.I terapia .Sama miałam o niej średnie zdanie,ale z perspektywy czasu,widze że mi pomogła i to dużo.Fakt to nieprzyjemne i zawsze wymigiwałam się jak mogłam,ale to jednak sporo daje.
Bo możesz i umiesz,tylko nie chcesz w to uwierzyć.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 16 lip 2007, 01:26
snaefridur napisał(a):Bo możesz i umiesz,tylko nie chcesz w to uwierzyć.

Nie potrafię...
Terapia wstydzę się,boję,naprawde sie boję ..
Jak nie lubi się samej siebie jest to trudne :(
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez anonim 16 lip 2007, 02:10
No dobra, ktoś w tej sprawie musi pojęczeć.
NASI PIĘKNI SIATKARZE PRZEGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O trzecie miejsce nasi już nawet się nie starali , na MŚ nasi pokażą klasę zobaczysz ;)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Mona75 16 lip 2007, 09:36
Gusiu my Cię lubimy, a taka masa ludzi nie może się mylić. Jesteś wyjątkowa. Powinnaś jednak spróbować terapii, to działa. Czasami boli ale działa

przez smętny tygrys 16 lip 2007, 12:39
wnerwia mnie, że garstka najbliższych mi osób wyjechała na całe wakacje do UK... jast mi tak strasznie samotnie i pusto :(

przez .Kinga. 16 lip 2007, 12:51
Smętny Tygrys- nie przejmuj się.. Jak Ci pusto to poczytaj książki- zawsze mnie wypełniają ich światem. Idź do kina. Zorganizuj sobie czas, żeby wykreślić pustkę.
Co do samotności to może spotkaj się z jakimś znajomym, który może nie jest tak blisko Ciebie ale jemu może też się nudzi. ;)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez smętny tygrys 16 lip 2007, 14:58
eh... szkoda tylko, że pozostaje to wszechograniające "nie chce mi się" i zawsze znajdzie się jakieś "ale" - choćby to, że kino to dla mnie cała wyprawa i nie mam z kim do niego iść. książki - zaczęłam z jakieś 5 i żadna mi się nie podoba/nie mogę się na niej skupić. zawsze coś się znajdzie...

przez .Kinga. 16 lip 2007, 15:58
ja do kina lubię chodzić sama- wtedy sobie mogę spokojnie przeżywać film ;)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez smętny tygrys 16 lip 2007, 20:24
a ja nie, bo nie mam z kim wtedy skomentować wrażeń na świeżo

przez Pstryk 16 lip 2007, 20:28
Tygrysku, a MY to przepraszam co???

Eh, ja to ma problem czasem wyjść z pokoju gdy np. są goście... Ostatnimi czasy nic się nie układa:( Eh...
Pstryk

przez Pstryk 16 lip 2007, 20:52
He he, ja nie umiem ale jak dobrze zapłacisz to chętnie się nauczę! Na Twojej rodzince :D
Pstryk

przez smętny tygrys 16 lip 2007, 21:51
bethi napisał(a):Tygrysku, a MY to przepraszam co???

"na świeżo" w sensie zaraz po wyjściu z kina. eh zresztą w kinie ostatnio sama beznadzieja...

co do zaszywania ust - mogę spytać znajomą studentkę medycyny. myślę, że bardzo by jej to pasowało :)

Sortuj wg