"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nel 20 sty 2012, 05:49
człowiek nerwica, :(

Obrazek
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Sorrow 20 sty 2012, 06:28
Trzymaj się :( !

przez sokol48 20 sty 2012, 07:30
NIE MAM SIŁY NAWET JĘCZEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alex2971 20 sty 2012, 10:41
BłękitnaAbstrakcja, "Kobiety rzadko uprawiaja sex ot tak sobie(...) Po czym wnosisz? Właśnie w tym tkwi problem. I to najbardziej boli, bo lepiej by było gdyby rzeczywiście się w kimś zakochała. To był bym wstanie zrozumieć i wybaczyć...

przez kalina.j.d. 20 sty 2012, 15:41
hej :) jestem tu świeża jak ciepła bułeczka :) od listopada 2010 roku siłuję się z deprechą. Wpadam do 'Jęczarni', bo chcę, potrzebuję wygadać się.
Hmmm... mam 21 lat, rodziców, chłopaka, psa, nienajgorszą pracę (w sensie finansowym tylko i wyłącznie, bo jest niestety stresująca), zainteresowania, hobby... no i mam też depresję. Ktoś zauważył jakieś braki w tej liście posiadanych rzeczy? :) Ano tak, nie mam przyjaciół. A miałam. Dwie przyjaciółki od serca. Jednak gdy zaczęła dokuczać mi depresja i zaszyłam się w domu, bo bałam się,nie miałam ochoty do nikogo wychodzić, utrzymywałam z nimi kontakt wirtualny, był przy mnie tylko mój chłopak. I rodzice. I pies. A koleżanki stwierdziły, że mam je gdzieś, bo znalazłam sobie faceta. I obraziły się smiertelnie, twierdząc, że 'nigdy do mnie nie wrócą'. Zwłaszcza jedna się obraziła. Ta najlepsza przyjaciółka, której byłam pewna jak w banku. Wiem, ze nawaliłam. Ale kilka razy próbowałam błąd naprawić, wyjaśnić co się ze mną działo. Cóż, 'tak mi przykro', 'ale kaszana', 'to okropne' - takie rzeczy słyszałam od nich. Ale gdy pytałam czy wyjdziemy gdzieś (jak już czułam się lepiej) to nigdy jakoś nie miały czasu. Dopiero teraz niedawno jedna z nich powiedziała, że nawaliłyśmy wszystkie 3, że one były 2, a ja sama. Ale ta druga, najlepsza, nie doszła do takich wniosków. Mało tego, znalazła sobie faceta i olała totalnie z dnia na dzień koleżankę, której mówiła, ze 'nigdy się nie zachowa tak jak ja...'
brakuje mi tak strasznie rozmów z nimi, wygłupów, żartów. Szkoda, że mimo moich przeprosin i wyjaśnień nie dały szansy na odbudowanie tej kilkunastoletniej przyjaźni... Teraz myślę, że już nigdy nie znajdę osób, z którymi tak się będę dogadywać... Chociaż bardzo bym chciała, bo inaczej nigdy nie wyjdę z depresji...

przez amelia83 20 sty 2012, 22:23
kalina j. d. witaj kochana na forum, mnie moja ' przyjaciolka ' kopneła w dupe jakos 1,5 roku temu, przyczyn nie znam prawdziwych a znałysmy się od 20 lat. tyle na pocieche, wiem, ze to boli bardzo
ja akurat kilka razy zawiodlam sie na niej i obiecalam sobie ze to ja znowu reki pierwsza nie bede wyciagac.
Pozdrawiam ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez coma 20 sty 2012, 22:30
mam już dość tego wydzielania mi leków, no ileż można? :evil:
coma

przez Kiya 20 sty 2012, 23:39
Wysłałam 300 zł (w postaci materialnej) na zły adres.
Nawet nie mam siły się wściekać.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez kornelia_lilia 20 sty 2012, 23:40
Kiya, a co takiego było?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Kiya 20 sty 2012, 23:44
kornelia_lilia, buty... Nie mogę odnaleźć się na nowym allegro i wysłałam na adres podany w mailu. A przed chwilą znalazłam w końcu stronę "o mnie" i tam mają podany inny adres... Nawet miejscowość inna...

przez kornelia_lilia 20 sty 2012, 23:46
Kiya, zdarza się i najlepszym ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Kiya 20 sty 2012, 23:49
kornelia_lilia, mam nadzieję, że odnajdą drogę :cry:

przez ninja 21 sty 2012, 18:19
wypiłam kawę i dwa plusze a najchętniej poszłabym spać. nie mogę się skupić na nauce, przepieprzyłam już prawie cały dzień, nie zdążeeee ;c
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

przez kornelia_lilia 21 sty 2012, 18:22
ninja, może lepiej się zdrzemnąć niż faszerować kofeiną i chemią

Sortuj wg