"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 03 sty 2012, 05:03
Jako, że nie potrafię się ciąć, obcięłam skrzydła mojemu sztucznemu motylkowi oraz pęk włosów - tym razem własnych, nie sztucznych, prosto z głowy. Trochę mi ich brakuje.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Stylow 03 sty 2012, 07:37
Już nie mam siły na próbowanie porozumienia się z ludźmi, na spełnianie ich oczekiwań.. Najchętniej bym się odcięła, tylko nie mam jak..
Mam zmęczoną głowę, ale cóż zrobie skoro nie mogę jej zostawić samej.. Zwariuję..
Stylow

przez Aria 03 sty 2012, 21:57
Nie wytrzymam tego ciągłego napięcia.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 03 sty 2012, 22:03
Czuję że jestem beznadziejny i że nic nie jestem w stanie z tym zrobić.
Najgorszy jest wiatr.

przez orzeszekij 03 sty 2012, 22:14
byłam zdradzana... nie wiem jak długo. spędziłam z nim 4.5 roku. od 1 stycznie nie jesteśmy razem... nie mogę spać, nie jem... czy jest ktoś kto chce pogadać?

przez Kiya 03 sty 2012, 22:17
orzeszekij, hej, jesteśmy tutaj, nie jesteś sama. Mnie też facet zdradzał... Z moją najlepszą przyjaciółką, żeby było śmieszniej...

przez orzeszekij 03 sty 2012, 22:19
jak przez to przeszłaś? mi jest wstyd komukolwiek powiedzieć... dlatego tutaj na forum piszę..

przez Kiya 03 sty 2012, 22:58
orzeszekij, głównie dzięki wsparciu nielicznych znajomych, cieszę się, że wtedy ich miałam, teraz nie miałby mnie kto pocieszać... :? Słuchałam dużo dołującej muzyki, żeby się wypłakać, oglądałam dużo seriali, żeby nie myśleć...

Nie wstydź się powiedzieć znajomym, to on ma się czego wstydzić, nie Ty...

przez orzeszekij 03 sty 2012, 23:36
a czy mam z nim porozmawiać? na żywo się nie spotkaliśmy, ale na fb i tel rozmawialiśmy. chciałabym z nim rozmawiać 24/dobę, ale wiem że nie powinnam. i tak miękne i zawsze odpisuję. nie chcę mu nic pisać, chcę żeby on odpuścił, bo mimo, że mówi, że mnie kocha i dalej nie przynaje się do zdrady. mówi, że ubzdurałam sobie. tylko... ja wiem. to pewne. a on udaje od dłuższego czasu w swoim towarzystwie, że nie miał dziewczyny.

przez Kiya 03 sty 2012, 23:46
orzeszekij, ja też wtedy chciałam być cały czas z nim. Nie wiedziałam co ze sobą zrobić, poza tym to prosta logika - jeżeli ktoś ma słuchać mojego żalenia się i jęczenia, to po co mam męczyć swoich znajomych, niech on tego słucha... Na początku nie widywaliśmy się, bo to niby on ze mną zerwał - powiedział, że musi odpocząć od związków i kobiet w ogóle. Potem się dowiedziałam, że w czasie tego "odpoczynku od kobiet" dalej ją pieprzył. Po paru tygodniach zaczęliśmy się znowu spotykać (nie jako para). W tym czasie też ją pieprzył... Dowiedziałam się później... W każdym razie nie żałuję tego, że dalej się z nim spotykałam, dzięki temu nabrałam do niego dystansu. Gdybym zerwała kontakt, pewnie do tej pory zastanawiałabym się "co by było gdyby"...

przez orzeszekij 04 sty 2012, 01:06
właśnie mu powiedziałam, że rozważam służbę Bogu. co tak naprawdę nie jest prawdą, ale napisał tylko "pa" więc jak się odczepi to będzie łatwiej... prawda? zazdroszczę Kiya, że masz już to za sobą. chciałabym, żeby już dawno było po wszystkim i znowu cieszyć się życiem i przede wszystkim... zacząć normalnie spać i jeść.

przez *Monika* 04 sty 2012, 01:14
orzeszekij, Współczuję, niestety swoje musisz przejść, to naturalna postać rzeczy. Musisz przejść żałobę po stracie, czyli rozstanie. Musisz się wypłakać, wyżalić, mieć z kim o tym porozmawiać, nie zostawać z tym sama.
Mówię o tym dlatego, żeby Ci uświadomić jak łatwo można popaść w patologiczny stan. A rozstanie można przejść w zdrowy sposób, tzn. nie popaść w depresyjny nastrój, z którego potem będzie ciężko wyjść.
Normalne będzie, ze będziesz smutna, rozdrażniona, wściekła, zła, rozżalona. Przez to musisz przejść.
Trzymaj się!
Obrazek
Główny Moderator

przez Kiya 04 sty 2012, 01:20
orzeszekij, znalazłam cos takiego:

http://www.exfacet.pl/ex-poradnik/55-9- ... taniu.html

Nie wiem na ile to pomocne, mnie te "etapy" nie przekonują, ale może akurat Tobie się przyda...

przez Thazek 04 sty 2012, 01:22
orzeszekij, Może cię to pocieszy... mnie zdradziły trzy dziewczyny z rzędu z którymi byłem minimum 3 lata
jak chcesz to mogę ci to wytłumaczyć 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg