"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez niebawa 14 gru 2011, 14:55
szczypszczyp.. tulam..
:,(

przez pixi107 14 gru 2011, 22:25
tekla zapewne jesteś bardzo wartościową kobietą. Zauważyłam, że często ludzie z dobrym serduszkiem, wrażliwą duszą i wielkimi problemami są wspaniałymi osobami. Nie znam Twojego problemu, ale nie martw się... czemu uważasz się za debilkę?:(
Przewrażliwiony nerwus w najwyższym stadium choroby.

przez tahela 14 gru 2011, 22:35
tekla,
Wiesz ja zawsze mowie jak coś komuś nie wyjdzie ze chyba w sredniej krajowej się mieścisz, moze nie jesteś madrzejsza od innych,ale o głupsza chyba tez, nie. Masz swoje wady i zalety jak kazdy , jest Ci tez bardzo ciezko w pewnych sytuacjach, jakos pisać , umiesz , szkołę skończyłaś więc pomimo swoich niedoskonałosci chyba w średniej siemieścisz, nie myśl,ze jestes gorsza od innych, bo nie jesteś.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 14 gru 2011, 22:38
Ja tez mam doła , jestem smutna bardzo i nie umiem się pozbierac, walec ciagle jeździ w najlepsze.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez tahela 14 gru 2011, 22:54
tekla,
Wszyscy wiemy jak ciezko jest z pracą, człowiek nie zawsze trafia tam gdzie ma predyspozycje a czasem mu sie wydaje ,że do czegoś ma a później się okazuje ,ze nie ma a tu szkołą np. skończona itp. sytuacje.Ludzie sa rózni, jedni wygadani pewni siebie , inni mniej pewni, jeszcze inni nabierają tej pewności jak sa w czymś dłuższy czas ich zachowanie wówczas zupełnie sie zmienia( ja należe do tej trzeciej grupy prawdopodobnie).Jedni są odtwórczy czyli bardzo szybka sie ucza róznych czynnosci ,wykonuja szybko swoje obowiazki, inni sa twórczy a nauk rutynowych czynnosci za to trwa u nich dłużej i powiedzmy częsciej sie mylą.Oczywiście odtwórca jest w kazdej klasycznej pracy łatwiej, przychodza wykonuja swoje obowiazki szybko, dokłądni i sumiennie i wychodza ,człowiek twórczy zaczyna myśleć , kombinować, coś go rozprasza i bach coś nie wychodzi.Jedni i drudzy sa potrzebni w społeczeństwie, dobrze by było gdyby każdy trafiał tam gdzie ma powołanie,ale tak nie jest rynek pracy szczegolnie w Polsce jest mało kreatywny, raczej do odtwarzania to ,ze jak ktos musi szybko coś wpisać w komputer i się pomyli, czy ktoś musi szybko coś policzyć czy przepisac i sie pomyli nie znaczy,że jest głupszy ,znaczy ze ma inne predyspozycje. Moze z chęcia by coś powymyślał, ale musi wykonywac tę prace, która ma a nie te w,której czuje się dobrze. Coś źle zrobiłaś i trudno, przykre to jest ,ale to nie znaczy,że jestes gorsza .
Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 23:01 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez makus1966 14 gru 2011, 22:57
tekla, nie powinnaś tak o sobie myśleć to tylko praca, nie wbijaj sama sobie w głowę takich bzdur że jesteś do niczego to nie prawda. Szukaj innej a nie wracaj do tego co minęło błędy popełniają wszyscy. A Ty teraz panikujesz podwiń rękaw i weź się za siebie i szukaj innej pracy. Mleko się rozlało i koniec. A i tak chyba ona nie cieszyła Cię i byś tam długo nie popracowała. Dobrze zrobiłaś.

przez amelia83 15 gru 2011, 00:22
tahela napisał(a):tekla,
Wiesz ja zawsze mowie jak coś komuś nie wyjdzie ze chyba w sredniej krajowej się mieścisz, moze nie jesteś madrzejsza od innych,ale o głupsza chyba tez, nie. Masz swoje wady i zalety jak kazdy , jest Ci tez bardzo ciezko w pewnych sytuacjach, jakos pisać , umiesz , szkołę skończyłaś więc pomimo swoich niedoskonałosci chyba w średniej siemieścisz, nie myśl,ze jestes gorsza od innych, bo nie jesteś.

pieknie to opisałaś , spodobało mnie się

tahela, a dlaczego jestes smutna ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Nie Wiem... 15 gru 2011, 00:26
Witam, jeżeli można, mam pytanko, w dzień wzięłam 3 x Relanium 5mg, w tej chwili 6 x 5mg (dodam że choruje na SM) czy może mi się coś stać? z góry thx za odpowiedź.

przez tahela 15 gru 2011, 01:44
amelia83,
Znowu jest mi bardzo żal i mam znowu zjazd płacze od chyba godziny, jest mi bardzo przykro a powód e tam powody,walec jeździ ciagle , o spaniu nie wspominam w tym stanie bo w nocy tylko dwie godziny i do tej pory nic :why: :why: :why: . Po prostu żal ,smutek, przykrośc i brak odnalezienia sensu w zyciu, tęsknota, uczcia sie we mnie kotłuja jednak cały czas.Teraz przynajmniej sa góry i doliny wcześniej tylko doliny przez pare miesięcy,ale z miedzyświata nie wyszłam jednak.
Miło mi, że spodobał Ci się mój post ;) .
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 15 gru 2011, 01:47
Nie Wiem..., Po co bierzesz w takich dawkach???
Moderator

przez niebawa 15 gru 2011, 20:25
w dyskusjach w " problemach w związkach i rodzinie" w " uczucie czy choroba" napisałam coś, czym chciałam się wyżalić..
nie napisałam tutaj, bo to długa historia i jakiś tak mi nie pasowało tu wpisać..

źle mi :,(
bardzo
:,(

przez paradoksy 15 gru 2011, 21:17
dzisiaj tylko tutaj się nadaję......... nic mi ostatnio nie wychodzi
paradoksy

przez *Wiola* 15 gru 2011, 21:18
paradoksy, Ja też..............
Moderator

przez Josephine29 15 gru 2011, 21:21
wiola173, co się dzieje?

-- 15 gru 2011, 20:23 --

niebawa, prześlesz mi Twoją historię na PW?, chciałabym Cie lepiej poznac

Sortuj wg