"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez superpit99 06 gru 2011, 22:09
Korba napisał(a):tak bardzo bym chciała z kimś porozmawiać....

ja mam podobnie, tak jak Ty chcialbym pogadac....

a wiecie o czym?
chinczycy jutro przylatuja do Mediolanu, chca za wszelka cene dla nas drukowac, na dluzsza mete nie bede mial innego wyjscia jak dac im zlecenie. my w europie nie mamy najmniejszych szans ich oferte przebic /60% ponizej ofert europejskich). jutro jest posiedzenie zarzadu i po zapoznaniu sie z ofertami zapadnie decyzja, wszystkie atuty sa po ich stronie.
lepiej nie mysle o przyszlosci;(
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

przez Stylow 06 gru 2011, 22:12
Facet, który był moim przyjacielem olał moje istnienie. Dziękuję Ci, z głębi serca. Albo raczej resztki tego czegoś na kształt.
Stylow

przez superpit99 06 gru 2011, 22:16
Mirabeleee:
wspolczuje, ale zobaczysz to nie ostatni raz ze ktos cie olewa. co nas nie zabija robi nas silnieszymi;)
Verena Terapeutka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stylow 06 gru 2011, 22:20
superpit99, przepraszam że żyje. nic więcej nie jestem w stanie powiedziec..
Stylow

przez superpit99 06 gru 2011, 22:26
nie przepraszaj, nie TY :D
to on nie zasluzyl na kogos takiego jak Ty, dlatego glowa do gory i pier_ol takich "przyja CI_L" :lol:
Verena Terapeutka

przez Stylow 06 gru 2011, 22:34
superpit99, łatwo powiedziec. Kiedy jestem totalnie niezorganizowana, niewyspana, rozregulowana a nie umiem tego ułożyć, ogarnąc, usystematycznić się. Nic, zero. Pustka i przetrwanie. Jakaś cholerna ponura egzystencja z nadzieją, ze może dam radę. jest coraz gorzej.
Stylow

przez Nel 06 gru 2011, 22:38
a ja składam broń...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Dariusz_wawa 06 gru 2011, 22:41
dune napisał(a):a ja składam broń...

Pitolicie Hipolicie. :twisted:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez superpit99 06 gru 2011, 22:42
kiedys uwazalem ze jezeli bede "niezorganizowany, niepoukladany, nierozplanowany" przestane istniec, dzisiaj moge Ci powiedziec ze jest mozliwe byc takim i nie tylko istniec ale nawet widziec pozytywne strony czegos takiego :P
nie staraj sie za wszelka cene robic cos wbrew samej sobie, pozwol sobie byc slaba, nezorganizowana, nawet na robienie bledow lub glupot. zobaczysz w momencie kiedy zdobedziesz "dystans" do siebie samej duzo problemow (ktore Ty dzisiaj tak widzisz) zaczna sie tak jakby same rozwiazywac :D
Verena Terapeutka

przez Stylow 06 gru 2011, 22:47
superpit99, nienawidzę organizacji wobec swojej osoby. Nigdy nie mieszcze się w ramach czasowych.
Stylow

przez superpit99 06 gru 2011, 22:56
i bardzo dobrze, na to wszystko masz jeszcze duuuuuuuuuzzzzzzzzzzooooooooooo czasu
jestes jak "szukam i nie moge znalezc polskiego slowa;(" artysta ktos kto tworzy nie moze byc takim jak robotnik ktory o 6 wlaczy maszyne przepracuje do 14 przebiera sie idzie do domu itd dzien w dzien dlatego ciesz sie z tego ze taka jestes jak jestes, :uklon:
Verena Terapeutka

przez Kiya 06 gru 2011, 23:15
superpit99 napisał(a):nie staraj sie za wszelka cene robic cos wbrew samej sobie, pozwol sobie byc slaba, nezorganizowana, nawet na robienie bledow lub glupot.

A co z pracą? :(
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Stylow 06 gru 2011, 23:15
superpit99, cieszę się, że nie potrafię być maszyną. Chociaż społeczeństwo własnie tego teraz ode mnie wymaga. Najlepiej jakbym spała, jadła, uczyła sie i chodziła do szkoły. Człowiek idealny. Tylko takich nie ma a ja nie wyrabiam z niczym. To, że jestem jaka jestem nie wymaga ode mnie jakiegoś wielkiego poświęcania czasu nauce, jeśli chce, do głowy wchodzi mi od razu.
Może "atystyczna dusza" albo "nonkomformista". Nie wiem, którego słowa chciałeś użyć. Tylko utrudnia mi to trochę funkcjowanie. I w obliczu problemu już totalnie wybija z rytmu.

-- 06 gru 2011, 22:18 --

Kiya napisał(a):
superpit99 napisał(a):nie staraj sie za wszelka cene robic cos wbrew samej sobie, pozwol sobie byc slaba, nezorganizowana, nawet na robienie bledow lub glupot.

A co z pracą? :(

Moja praca właśnie taka ma być.
Stylow

przez *Monika* 06 gru 2011, 23:21
superpit99 napisał(a):kiedys uwazalem ze jezeli bede "niezorganizowany, niepoukladany, nierozplanowany" przestane istniec, dzisiaj moge Ci powiedziec ze jest mozliwe byc takim i nie tylko istniec ale nawet widziec pozytywne strony czegos takiego :P
nie staraj sie za wszelka cene robic cos wbrew samej sobie, pozwol sobie byc slaba, nezorganizowana, nawet na robienie bledow lub glupot. zobaczysz w momencie kiedy zdobedziesz "dystans" do siebie samej duzo problemow (ktore Ty dzisiaj tak widzisz) zaczna sie tak jakby same rozwiazywac :D

Piotrek, to też rada dla mnie.
Zawsze dążyłam do perfekcji. Nadal łapię się na tym.
Zaczynam akceptować tą perfekcję u siebie i jej następstwa w postaci np. nie zrobienia czegoś kosztem innego.
Ale np. ciężko jest mi rozgraniczyć/odróznić lenistwo od odpoczynku. Rozumiesz?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg