"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Asteckax3 05 gru 2011, 16:43
A mnie dopadła depresja. Ciągle mi źle, spać nie mogę, nie jem nic, bo mi ciągle nie dobrze. Pije tylko wodę. I tak od paru dni

przez Stylow 05 gru 2011, 17:00
Nie mam już sił..
Stylow

przez Asteckax3 05 gru 2011, 17:17
Ni tylko ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Laima 05 gru 2011, 19:04
Myślę czy nie związać się z pewnym mężczyzną.Znamy się od "pieluch".Kiedyś z nim już chodziłam.Nie kocham go.On potrzebuję kogoś,a ja chciałabym mu pomóc.Jest po wyroku,grozi mu drugi.Nie obca mu przemoc wobec kobiet również mnie to spotkało,ale innego rodzaju.Ma pieniądze których ja potrzebuję.Boję się związku jakiegokolwiek,znacie mnie,wiecie w czym rzecz.Zarazem miałabym kogoś,a kojarzy mi się to ze zdrowiem,z normalnością.Piszę teraz o tym to bardzo tego nie chcę,skrzywdziłabym siebie,ale miałabym z tego wiele plusów.Kojarzy mi się to z prostytucją.Wstyd mi,ale szybko wyślę bo zależy mi na Waszej opinii.
Laima

przez ( Dean )^2 05 gru 2011, 19:11
Codziennie wracam do mnie po cichu myśl że zmarnowałem sobie życie,albo porządny kawał życia.Takie kujące wspomnienia.Szpilka pod paznokieć.

Laima poważnie.....to durny pomysł.Nie wiem czemu depresyjne kobiety pakują się w takie"związki",czy nie widzą że to materiał na kolejne załamanie.Weźże się ogarnij dziewczyno,związek bez miłości,dla kasy,z damskim bokserem po wyroku.Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałaś.Moim zdaniem żadnych toksycznych związków w depresji,w ogóle toksyczne są złe a w depresji to już miazga.
Naprawde jest tylu porządnych facetów których mogłabyś kochać i którzy byliby dla Ciebie wsparciem a ty wybierasz cos takiego.Brak słów.
Najgorszy jest wiatr.

przez paradoksy 05 gru 2011, 19:12
Nie kocham go

.Ma pieniądze których ja potrzebuję.

co to za związek bez miłości? tożto sponsoring i zaspokajanie swoich seksualnych potrzeb, a nie związek.
paradoksy

przez Laima 05 gru 2011, 19:36
Chciałabym odzyskać szacunek do siebie i swojego ciała.Taki jak miałam te kilka miesięcy temu.Może nie był zbyt duży,ale był.Teraz coś się ze mną dzieje.
Laima

przez Josephine29 05 gru 2011, 20:23
Laima, jak najdalej od tego człowieka, wiem co mówię. nie pchaj sie w to kochana, bedziesz żałowac i to mocno

przez coma 05 gru 2011, 21:42
niech mnie ktoś zabije, ja już nie chcę, już nie mogę :why:
coma

przez Artemizja 05 gru 2011, 22:00
Laima, Kasiu :hide: wiesz do czego to prowadzi? do kolejnego załamania...jeśli go nie kochasz- nie pakuj się w to...bo tak jak sama napisałaś,skrzywdzisz siebie...w ten sposób nie odzyskasz szacunku dla siebie-wręcz przeciwnie- jeszcze go stracisz...
coma, nie płacz Słońce...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Josephine29 06 gru 2011, 10:21
Laima, podjęłas juz jakąs decyzję w sprawie tego faceta?

przez Laima 06 gru 2011, 10:29
anja1389, nie.Wierzę,że mnie kocha tyle lat już się koło mnie kręci.Czuję się przy nim atrakcyjna bo taka jestem w jego oczach.To dużo na plus,ale czuję się wobec niego podle,wykorzystam go oszukam.Choć to tylko mężczyzna,a ja czasem robię się na nieczułą wobec mężczyzn i udaję,że ich nienawidzę i mam za nic ich uczucia to jednak gdy kogoś znam to nie chcę go zranić choć sam raz ten mnie skrzywdził, bardzo dawno temu,ale jednak jest człowiekiem który jak każdy,zasługuje na miłość.
Laima

przez Korba 06 gru 2011, 10:30
czas odejść.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez coma 06 gru 2011, 10:31
Korba, co się dzieje?
coma

Sortuj wg