"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Laima 13 lis 2011, 16:50
paradoksy, nie pójdę
Laima

przez paradoksy 13 lis 2011, 16:53
Laima, nagminnie zwracasz na siebie uwagę. domagasz się pomocy.
chcesz żeby inni nad Tobą płakali i Ci pomogli. ale to nic nie da póki sama nie będziesz chciała sobie pomóc.
to ciągłe pisanie o myślach s to jest wielka odpowiedzialność dla osób czytających to - boją się potem o Ciebie, zdajesz sobie z tego sprawę?
to jest egoistyczne zachowanie i szantaż emocjonalny. usłyszałabyś to na każdej terapii grupowej, gdzie w Twoje problemy byłyby zaangażowane jakieś osoby.
nie pierwszy raz to robisz. piszesz wszędzie jak bardzo Ci źle ale pomoc sobie nie chcesz.

nie chcę żebyś odebrała ten post negatywnie, chciałabym zebyś wkońcu się sobą zajęła.
żebyś coś w końcu zrobiła. bo póki co cały czas gnijesz w tym samym miejscu, a wręcz się cofasz. żadnych postępów.
nie uważasz że przydałaby Ci się INTENSYWNA terapia? TERAZ?
paradoksy

przez dogomaniaczka 13 lis 2011, 16:53
Laima, a wyprowadzka? jakaś stancja..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 13 lis 2011, 16:54
Laima napisał(a):paradoksy, nie pójdę

aha, no to powodzenia.
tylko przestań z łaski swojej wciągać w to inne osoby...

-- 13 lis 2011, 16:55 --

żeby się nie zgubiło:

paradoksy napisał(a):Laima, nagminnie zwracasz na siebie uwagę. domagasz się pomocy.
chcesz żeby inni nad Tobą płakali i Ci pomogli. ale to nic nie da póki sama nie będziesz chciała sobie pomóc.
to ciągłe pisanie o myślach s to jest wielka odpowiedzialność dla osób czytających to - boją się potem o Ciebie, zdajesz sobie z tego sprawę?
to jest egoistyczne zachowanie i szantaż emocjonalny. usłyszałabyś to na każdej terapii grupowej, gdzie w Twoje problemy byłyby zaangażowane jakieś osoby.
nie pierwszy raz to robisz. piszesz wszędzie jak bardzo Ci źle ale pomoc sobie nie chcesz.

nie chcę żebyś odebrała ten post negatywnie, chciałabym zebyś wkońcu się sobą zajęła.
żebyś coś w końcu zrobiła. bo póki co cały czas gnijesz w tym samym miejscu, a wręcz się cofasz. żadnych postępów.
nie uważasz że przydałaby Ci się INTENSYWNA terapia? TERAZ?
paradoksy

przez Stylow 13 lis 2011, 17:00
Czuję się fatalnie bo muszę się uczyć, nikt mnie nie rozumie a każdy wymaga. Gdybym wreszcze zdobyła się na odwagę..
umieram psychicznie.
Stylow

przez Laima 13 lis 2011, 17:04
paradoksy, nie było jeszcze tego ,żeby w szpitalu mi pomogli.U mnie w okolicy nie ma w szpitalu terapii.Nie mogę na dzienny.Zamknięty to mam po szkole,a i tak lepiej nie będzie.
Laima

przez kornelia_lilia 13 lis 2011, 17:16
Laima, nie da się ukryć, że w Twoim wypadku zmiana toksycznego środowiska wyszłaby Ci na dobre.
Mirabeleee, ucz się, ucz się :mrgreen:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez girl anachronism 13 lis 2011, 17:39
Bomba, znowu ważę poniżej 40kg i dalej nie jem :-|
wild hearts can't be broken.

F31

przez Stylow 13 lis 2011, 17:40
kornelia_lilia, no ta.. Tylko, że z powodu nerwicy nie mogę, ale nikt o tym nie wie. Pędzę!

-- 13 lis 2011, 16:42 --

Do tego mam silną potrzebe powiedzenia matce, wreszcie. Ale strasznie się boje.. drgawki, łezy i gorąco. Nie dam rady..
Stylow

przez Laima 13 lis 2011, 18:18
Tak w ogóle to się wybieram na oddział sanatoryjny,ale dopiero po 21 stycznia,po egzaminach w szkole.
Zastanawiam się nad wcześniej,ale nie wiem gdzie i muszę się liczyć z pobytem powyżej 2 m-cy co oznaczanie koniec ze szkolą i kolejną porażką.
Laima

przez sebastian86 13 lis 2011, 21:06
jestem zniechęcony, smutny , wypalony, beznamietny, pozbawiony gazu i myslacy ciagle o tym co niefajnego mnie spotka niedlugo...
We Are The Champions 2016(L)

przez kornelia_lilia 14 lis 2011, 12:26
Nienawidzę ze wszystkich sił swego miejsca zamieszkania. Co to za życie?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez S jak... 14 lis 2011, 17:04
girl anachronism napisał(a):Bomba, znowu ważę poniżej 40kg i dalej nie jem :-|

Koniecznie odżywka FANTOMALT Nutricia. Sprawdzone i zatrzymuje schodzenie z wagi:) Ile masz lat i wzrostu?...jeśli można wiedzieć oczywiście:)

Ostatnio usłyszałam słowa->>ludzie którzy mają skłonności do depresji są zbyt skupieni na sobie<<.
Coś w tym jest. To widać w 90% postów i... choć nie chcę tego...też zbyt skupiam się na sobie...
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez HankaPrywatnie 14 lis 2011, 22:10
Przeżyłam ten dzień jak męczący sen o niczym. Wszystko było przypadkowe, raniące, wycelowane we mnie, ale w stosunku do mnie obojętne i ja w stosunku do tego również. Jak zwykle czułam się jak ciało obce na uczelni, a gdy dochodziło do interakcji byłam poirytowana i nieprzyjemna i wystraszona. Jakby ktoś mnie zanurzył w naczyniu pełnym skorupiaków i różnych bezsensownych przedmiotów. Czuję się beznadziejnie niefunkcjonalna i nieadekwatna, zwłaszcza, że nie mam siły się nawet uczyć (tak wiem, śmierdzące lenistwo(racja)) i na zajęciach po prostu nie mam nic do powiedzenia. Koleżanka obwieściła głośno: Boże weź kawę sobie wypij, snujesz się jakbyś nie wiedziała gdzie jesteś!. Oczywiście, S jak.. depresja (czy cokolwiek związanego ze złym samopoczuciem) to też nadmierne skupianie się na sobie. Z jednej strony mam o to żal do siebie, a z drugiej te słowa mnie rozjątrzyły i zraniły. Nie wyraziłam jednak swoich uczuć tylko kompletnie zignorowałam koleżankę i poszłam sobie. Między Scyllą a Charybdą. Powinnam to z siebie wyrzucić, ale przecież nie przed 100 ludzi dla takiej ignorantki i chama/kretynki. Trudno jest mi czasami nie użalać się nad sobą. Czasem to taki konflikt, który trawi i trawi i człowiek wisi w tym beznadziejnym bagnie do wyczerpania i dalej. Przepraszam za tą długą wypowiedź drogich forumowiczów

Sortuj wg