"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez coma 05 paź 2011, 06:58
boje się, wczoraj było strasznie, myślałam ze lepiej to zniosę :why:
coma

przez Dariusz_wawa 05 paź 2011, 07:00
Karolina wyrazy współczucia . Jestem myślami z Tobą.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez Hushabye 05 paź 2011, 19:48
Nie czuję potrzeby by dalej żyć. Ryczeć mi się chce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malibu 05 paź 2011, 19:50
Coma, i ja jestem z Tobą ,kochana...

przez Laima 06 paź 2011, 05:52
Spisuję wspomnienia na terapię.Przypomniałam sobie jak miałam 6 lat i tata prawie na moich oczach zabijał mojego psiaka.Słyszałam jego wycie :why: i tatę,katowanie :why: .Dopiero na tym się rozryczałam.Mówił ,że był głupi,upośledzony,a ja go kochałam.To był pierwszy mój psiak,dbałam o niego ,w sumie tylko ja. :why:
Laima

przez Mariusz87 06 paź 2011, 13:21
Leki działają do dupy nie wierze że coś zmienią w moim życiu (przez tydzień jadłem Parogen- czułem się po tym jak zombie wyssane do końca z ludzkich uczuć po części mi się to podobało bo było mi wszystko miło obojętne, teraz niecałe dwa tygodnie na dzień jem Sertagen 50mg a na noc Lerivon 10mg - czuje tylko lerivon cudowny na sen) .Ludzki umysł to najgrozniejszy sadysta na świecie, zabija powoli z "precyzją i dokładnością" najlepszego chirurga ze skalpelem w dłoni .
Najgorsza jest ta świadomość że człowiek wie o swojej degradacji ... wie że powinien stawić temu czoła ... tylko jak tego dokonać bez motywacji ? Bez wsparcia, bez sensu do życia. Jestem warzywem ,miło mi Was poznać.Ok 25 lat minęło i dalej nic nie osiągnąłem , tak się zastanawiam ile jeszcze nieprawdziwych zdań potrafię znieść o sobie, ile jeszcze w tym życiu piekła , czas ucieka a wraz z nim jakże "przecudowne życie". Dlaczego samobójstwo jest uważane za coś głupiego ? Nie mam już siły , wkurzają mnie wszyscy ludzie , strasznie denerwują boję się że pewnego dnia zrobię komuś krzywdę . A ja chciałbym tylko po prostu normalnie żyć, to tak dużo? Najwidoczniej TAK

przez Dori26 06 paź 2011, 13:34
dziwnie po calym tygodniu zalatwiania spraw urzedowych a to jeszcze nie koniec :roll: slabo mi i jakos lekowo ehh,mam dosc chcialabym sie wylaczyc :(

przez tahela 06 paź 2011, 16:34
czuję sie do dooopy, źle, zmęczona niewyspana , poszłabym sie przjeśc,ale jestem zmeczona, a psychicnzie tez nie najlepiej, rozpedze sie i walnę głowa w ścianę na baranka bebe, ratunku
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 06 paź 2011, 18:06
będę miala terapię w nurcie behawioralno-poznawczym w Instytucie Psychoterapii...wciągnęli mnie na listę i mają się odezwać w ciągu miesiąca i podać dokładny termin...będę musiała jakoś pogodzić zajęcia z terapią...boję się...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 06 paź 2011, 18:23
samara22, bardzo dobrze,że podejmiesz się terapii
Laima

przez NewYork 06 paź 2011, 19:58
Laima, jaka smutna ta historia :cry: Ja bym chyba takiego człowieka to nie wiem co bym zrobiła. Takich ludzi to trzeba w wiezieniach też od czasu do czasu zlać. Niech poczują co to jest cierpienie. Mnie aż krew zalewa gdy słyszę takie historie

samara22, mam nadzieję, ze terapia pomoze. Daje buziaka za to, że idziesz do specjalisty :*
NewYork

przez coma 06 paź 2011, 20:03
chcę zniknąć :hide: :why:
coma

przez Artemizja 06 paź 2011, 20:06
Laima, zobaczymy...
NewYork, oby pomogła,bo leki niezbyt pomogły...

Heh...trochę mi żal,że muszę oddać administrowanie forum swojej grupy z ekonomii komuś innemu...założyłam je prawie rok temu,prowadziłam i trochę mi smutno...to chyba ostatnia nić,która łączy mnie ze starym życiem...w swoim czasie starostwo w grupie i moje forum dużo znaczyło...miałam pod opieką 30 osób i długo wyrabiałam sobie autorytet...no i kosztowało mnie to dużo czasu i pracy...żal mi trochę tego :( na tej nowej uczelni i w nowej grupie czuję się obco...ale...ludzie mają większe problemy i żyją ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez NewYork 06 paź 2011, 20:06
coma, przeczytaj pW. Pogadamy i Cię tam pocieszę:) Rozumiem ból. To jest takie wyrzerające od środka. Masz wsparcie bliskich?
NewYork

Sortuj wg