"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Artemizja 22 wrz 2011, 16:43
coma, oczywiście,że masz do tego prawo-jak każdy człowiek :* A uśmiechając się emanujesz z siebie ciepłem...myślę,że to ważne...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Wombwell00 22 wrz 2011, 22:47
Wieczorno-nocne przemyslania, nienawidze ich. Nagle do kazdego i do wszystkiego mam żal, praktycznie bez powodu. Ciezkie serce, brak zrozumienia, złosc. Przez ten 'ciezar' nie mogę spać, a nie mam nawet siły ani pojęcia co z tym zrobić i tak prawie co noc choc dzien mnie tez nie oszczedza... juz sam nie wiem co robic.

przez Artemizja 23 wrz 2011, 09:59
I znowu miałam koszmary :hide: jestem zmęczona i zdołowana :( jak tu normalnie funkcjonować po czymś takim? :why: i tak jest noc w noc :( cholery można dostać :why:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 23 wrz 2011, 10:02
samara22, spróbuj pomyśleć sobie "/cenzura/ te koszmary" i przyzwyczaić się do nich. U mnie to działa.

przez Artemizja 23 wrz 2011, 10:07
shinobi, wierz mi już próbowałam...przez jakiś czas względnie działało...a do tych koszmarów to ja się w życiu nie przyzwyczaję...i nie mam pojęcia jak im zaradzić :hide: jak ja bym chciała położyć się do łóżka i obudzić się wypoczęta i mieć jakieś miłe sny :why: bez sensu :why: to już trwa od czerwca- albo nie spałam wcale albo spałam i mi się śniło wszystko...zwariować można :why:

Administrator

przez Michuj 23 wrz 2011, 10:09
samara22, jakby nie było, kiedyś byłaś najlepszym z wielu milionów plemników. Więc głowa do góry :lol:
Michuj

przez shinobi 23 wrz 2011, 10:09
samara22, to nie wiem co Ci poradzić, prócz tej ogólnej rady, że czym bardziej się na czymś skupiamy, tym intensywniej to coś w nas uderza.

przez Artemizja 23 wrz 2011, 10:12
Michuj, haha ;) tak wygrałam złoty medal w wyścigach :P ;)
shinobi, staram się na tym nie skupiać,ale ostatnio mi nie wychodzi :( pewnie w ciągu dnia się rozchmurzę...tak jest ostatnio codziennie

Administrator

przez lemac 24 wrz 2011, 01:21
Nie mogę usnąć.Ciężko mi na duszy i sercu.Czuję jakbym zamiast serca miała kamień który mnie ugniata. :why: Przepraszam za odzywki na Nocnych Darkach ale jestem jakaś taka rozdrażniona.Nie mogę sobie sama ze sobą poradzić i dokuczam innym.

przez Aria 24 wrz 2011, 17:23
Czemu nie potrafię się otworzyć na nowe osoby... Tylko jestem zamknięta w sobie...
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

przez lemac 24 wrz 2011, 18:01
Aria napisał(a):Czemu nie potrafię się otworzyć na nowe osoby... Tylko jestem zamknięta w sobie...

Musiałaś się kiedyś sparzyć na kimś i dlatego nie dopuszczasz do siebie nowych osób Ja też tak mam.Trzeba uwierzyć w ludzi i poczuć od nich bezinteresowność - może wtedy się to uda.Ale czym człowiek jest starsz to tym bardziej nie ufa nowym osobom i nowym przyjaźnią.Szukaj więc póki jesteś młoda i otwieraj się na ludzi.

przez paradoksy 24 wrz 2011, 18:53
mój łeb................ :why: :why: :why: ja /cenzura/... :(
paradoksy

przez Midori 24 wrz 2011, 21:17
Ja nie potrafię utrzymać kontaktu z kimkolwiek przez dłużej niż parę tygodni.
Może i jestem trudną osobą, ale do tej pory nie wiedziałam, że jest ze mną, aż tak źle...
Midori

przez Głos_w_głowie 25 wrz 2011, 01:41
To ja sobie pojęczę, że mam dosyć tłumaczenia napisów. Oczy mnie pieką od ekranu, palce od pisania i już nie mam siły myśleć nawet, chociaż dzień jakoś zleciał na tłumaczeniu to i tak mam tego po dziurki w nosie.
Głos_w_głowie

Sortuj wg