"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Helvetti 26 sie 2011, 18:17
Moja mama sprawiła dziś, że popłakałam się na ulicy, a chwilę później kupiła mi trampki i torbę z radością na twarzy, wielce zdziwiona że duszę się z nerwów.
got a date with suicide.

przez kornelia_lilia 26 sie 2011, 19:04
Helvetti
śliczny kotek ;)

-- 26 sie 2011, 19:08 --

czy życie bez miłości i wsparcia ma sens? Wszytko mnie boli, głowa i operowane ucho, ale to nic w porównaniu z bólem duchowym. Już nie wiem co gorsze, ból w sercu czy pustka. :(

przez Eve 26 sie 2011, 20:38
nie mam siły na walkę ze sobą, na walkę z moimi wzorcami, zachowuję się jak własna matka, ciągle słyszę jej opierdalający mnie głos w głowie, jej pokręcona logika doprowadza mnie do szału, nie mam już siły. w dodatku niedługo czeka mnie powrót do budy, której nienawidzę, same nadęte pawiany albo sztywniaki, jestem tam outsiderką. moje życie jest niczym, jest nic nie warte, bo ja sama nie biorę w nim udziału, mimo wszelkich starań wciąż jestem przyblokowana, mgła w głowie, i tyle. czuję się samotnie, czuję, że nikt nie zwraca na mnie uwagi i nie zwróci, mam dość!
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paralektyk789 27 sie 2011, 07:07
MAM DOŚĆ TAKIEGO SAMOPOCZUCIA!!!! Raz tak raz tak... Blagam niech ktos mi powie, ze to minie, że znowu będę od rana pełna enrgii przez cały dzien, wesola, bedemogła jechac na miasto autobusem i sie upić błagam!! ;( ech

przez Michuj 27 sie 2011, 07:31
Paralektyk789, Ustabilizuje się. Zobaczysz :)
Michuj

przez Paralektyk789 27 sie 2011, 07:38
Michuj, za ile?! juz czekam 2mies ażsie ustabilizuje i wcale nie jest coraz lepiej;/ miałam odłozyc dawke afobamu rano ale wzielam ja czujac, że nie powinnam :< nie wiem już co mam robic kkurde

przez Michuj 27 sie 2011, 07:40
Kiedy masz wizytę u lekarza?
Michuj

przez Paralektyk789 27 sie 2011, 07:42
Michuj, za miesiac bo mialam dwa dni temu... tzn jest lepiej wies zjesli chodzi o objawy i lek ale nie jest lepiej z moim samopoczuciem raz tak raz tak wczoraj sie czulam tragicznie ale wiem ze to tez z wwzgledu na pogode aletak powinno byc?

-- 27 sie 2011, 14:07 --

boli mnie, to że jak patrzę na ludzi to myślę, ,że normalnie sie czują i nic im nie jest a ja muszę się zmagać cały czas z myślami i lękiemx/

przez ala69 28 sie 2011, 18:09
Paralektyk789
2 miesiące?Ja z tymi stanami meczę się już 2 lata.Raz jest lepiej,raz gorzej.Napady lękowe i płacz bez logicznej przyczyny,uczucie pustki,niezrozumienia i strachu,który przenika mnie całą.Gdyby nie mój terapeuta,który jest dostępny dla mnie o każdej porze,juz dawno zaliczyłabym grono aniołków.
Najgorsze w tym wszystkim jest to,że zdaję sobie sprawę z irracjonalności moich myśli i odczuć a jednak...Ale nie tracę nadziei,że kiedyś z tego wyjdę.A Afobam jest dobry.Mnie osobiście pomaga.W połączeniu z SSRI oczywiście.Polecam też przejście terapii u specjalisty.Same leki to za mało.
Pozdrawiam.Trzymaj się. :angel:
Ostatnio edytowano 29 sie 2011, 00:21 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie

przez Nel 28 sie 2011, 18:43
ala69,
a ja sie męczę 20 lat....a odkąd uwierzylam ze moge miec lepiej jest coraz gorzej i nic nie pomaga i nic nie pomoze...
a anioly wypięły na mnie pierzaste doopki
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez *Wiola* 28 sie 2011, 19:16
dune, Kochana, uwierzyłaś, ale co zrobiłaś? Zaczęłaś brać leki? Mówisz wszystko terapeucie?
Moderator

przez Nel 28 sie 2011, 19:22
wiola173, biorę leki przeciez, tamtych tylko nie biorę, nie jestem w stanie z nim rozmawiać, czuję wewnętrzny oprór ogromny i bolesny nie do przełamania, nie kazdy umie mowic co czuje bardziej niz wymienic kilka przymiotników...on pyta dlaczego a ja mam ochote powiedziec a gowno cie to obchodzi i tak mi nie pomozesz po co ten cyrk...zresztą juz nic nie potrzebuję .... tylko teraz walczę ze sobą zeby juz sie zamknąć i nie przynudzac tu .... zeby nawet z wirtualnego swiata jakos z twarzą wyjsc a nie w nudzeniu i marudzeniu wiecznym...juz nie potrzebuje, czuje sie pokonana przez samą siebie ....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez dogomaniaczka 28 sie 2011, 20:23
mam /cenzura/ dosc :why:

przez uspiony 28 sie 2011, 20:25
dominika92, przekroczyłaś już limit na tę emotikonę :mrgreen:. W ogóle na wszystkie tego pokroju. Teraz pozostały Ci do wyboru takie :D :smile: :mrgreen: :yeah:
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

Sortuj wg