"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sebastian86 07 sie 2011, 13:10
Sabaidee, chcialbym wiedziec tez na co zasluguje ktos taki jak ja...
We Are The Champions 2016(L)

przez jasper 07 sie 2011, 13:16
carlosbueno napisał(a):może powalającego cv nie trzeba ale trochę doświadczenia by się przydało. Ja jestem grzecznym chłopcem niestety bo typy spod ciemnej gwiazdy to zwykle mają powodzenie.

Typy spod ciemnej gwiazdy? watpie chyba pomylilo ci sie z twardymi skur**** ale oni to raczej maja powodzenie u Panienek w sam raz na raz.
hodie mihi, cras tibi

przez Sabaidee 07 sie 2011, 13:17
sebastian86, spytaj Najwyższego :D A tak zupełnie poważnie to życiu nie ma czegoś takiego jak "zasługuję/ nie zasługuję", bo życiem najczęściej kieruje ślepy los. Kto zgarnia te miliony w Totka? Albo multimilioner, aby mu się do końca we łbie przewróciło, albo pijaczek spod budki z piwem.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 08 sie 2011, 05:01
Z psychologiem przepracuj siebie:-)zasługujesz na sźczęście jak każdy.
Noopii

przez sokol48 08 sie 2011, 06:39
Przez 2 miesiące nie brałem leków i było dobrze . Wreszcie przestałem być seksualnym inwalidą. Jak seks może cudownie smakować !!!!!!!!!! Koszmar jednak wrócił. Najpierw fizycznie , potem psychicznie. Okropne LĘKI !!!!!!!!!!!Od 3 tygodni znów biorę leki. Fizycznie jest lepiej , lęki prawie zanikły ale dołek jest okropny. Niemoc seksualna mnie powala!!!!!!!!!!!! Wiem są leki które nie upośledzają seksualnie ale jakoś one mi nie wchodzą..........Żona podupada na zdrowiu. W czerwcu była 2 tyg. na neurologii a teraz będzie w szpitalu 6 tyg !!!!!!! na rehabilitacji. Samotne wieczory są okropne. Pozostaje MUZYKA......... Pozdrawiam Cię MONIKO.....

przez *Monika* 08 sie 2011, 07:50
sokol48, Tak długo już męczysz się z tymi lękami.
To na prawdę długi okres czasu. No i ta przerwa dwumiesięczna w zażywaniu. Mi się to nie podoba. :hide:
Porozmawiaj o tym z lekarzem. Spadek libido to niefajna sprawa.
Wydaje mi się też, że bardzo przeżywasz nieobecność żony.
Postaw na tą terapię. Tak nie można!
To raczej problemy z nieprzepracowanymi emocjami czyli robota dla psychoterapeuty.
Daj się namówić.Rownież Cię pozdrawiam :papa:
Obrazek
Główny Moderator

przez Sabaidee 08 sie 2011, 08:08
sokol48, żona w szpitalu 6 tygodni, wolna chata, a Tobie spadło libido. Tragedia!
A tak zupełnie poważnie: wielu z nas cierpi na samotność i to nie są tygodnie, ale całe lata. Leki samodzielnie odstawiłeś czy po konsultacji z lekarzem? Żonę masz chorą i musisz być silny.
Sabaidee

przez *Monika* 08 sie 2011, 08:11
Sabaidee, :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez malaja 08 sie 2011, 14:23
Tak po poprostu mozna sie wyzalic? 6lat za granica, sama jak palec, rodzina w polsce, brak znajomych (nie latwo idzie mi nawiazywanie znajomosci), prawie rok temu stan podobny do depresji, a moze to byla depresja?, przez kilka miesiecy ale przeszlo a teraz znowu wrocilo i jakby jeszcze malo bylo chlopak mnie zostawil, troche z mojej winy ale on nawet nie chce sprowbowac mnie zrozumiec, nie chce mnie widziec, zerwal przez smsa. teraz tylko ja i cztery sciany mojego mieszkania, cale dnie w lozku placzac albo patrzac sie tepo w sufit, zero jedzenia i ataki paniki, zwolnienie z pracy na 2tyg i antydepresanty ktorych nigdy wczesniej nie bralam i nie wiem jak mam sie do nich ustosunkowac.

przez *Monika* 08 sie 2011, 14:27
malaja, Powinnaś wybrać się do psychoterapeuty, leki Cię nie wyleczą, conajwyżej trochę uspokoją i wyciszą.
Wiem, jesteś za granicą. Nie wiem jak tam wyglądajątakie sesje i czy byłabyś w stanie uczestniczyć w takich sesjach w j. angielskim.Chyba,że poszukalabyś sobie polskiego teratapeutę.
Lęki, ataki paniki mają swe źródło.
Możesz mieć nieuświadomione konflikty, do których dociera się poprzez sesje terapeutyczne.
Obrazek
Główny Moderator

przez malaja 08 sie 2011, 14:33
Musze czekac, lekarz kazal brac leki i wrocic za okolo tydzien zeby sprawdzic jak sie po nich czuje. Powiedziala mi za to ze najprawdopodobniej bede musiala je brac przez ok 6mcy, nie krocej. Czy to naprawde az tyle trwa? Staram sie unikac brania jakichkolwiek tabletek ogolnie, nawet przeciwbolowe biore jak juz naprawde nie jestem w stanie wytrzymac

przez *Monika* 08 sie 2011, 14:35
malaja, niekoniecznie. Ja brałam leki tylko na początku przez okres 3,5 miesiaca. Później psychoterapia.
Zapytaj czy oprócz leków możesz liczyć na psychoanalityka.
Obrazek
Główny Moderator

przez malaja 08 sie 2011, 14:44
Chyba bede musiala sie przemoc i zaczac je brac, moze pomoga, na szczescie nie sa uzalezniajace, nie liczac tych na sen co mnie troche martwi.

przez małaMI25 08 sie 2011, 17:59
Poczucie winy na moich barkach jest tak cieżkie jak kilku tonowy blok z betonu na moich plecach. :-|
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Sortuj wg