"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Agasaya 01 sie 2011, 20:23
Po ostatnim sobotnim ataku który moją rodzinę zmroził dosłownie i sami mi radzili wziąć benzo, myślałam że moja matka coś zrozumiała... że coś dotarło do tego jej ociemniałego łba... Mówiła że załatwi mi receptę na afobam od znajomej lekarki skoro jest mi potrzebny... a dziś..
dziś zrobiła mi jazdę... że sobie wymyślam, że mam się ogarnąć bo to się robi żałosne, że jak mam atak to mam sobie wziąć flavon... (tak jakbym nie próbowała, uspokajająco to nie działa) i oczywiście nie załatwi mi żadnej recepty... Mam sobie radzić sama...
Także niebawem zobaczy dlaczego potrzebuję afobamu... niebawem... ale jak zrozumie to już będzie za późno... bo ja już wtedy nie będę nic czuła, nic myślała, nie będę się niczego bała, nic nie będzie mnie bolało... środek lepszy niż afobam...
pogadam jeszcze w czwartek z doktorkiem... da albo nie da...
w dupie już to mam... i tak mi się żyć nie chce... żyję dla innych, żyję na siłę, żyję bez sensu i bez celu...
pewnego dnia wpadnę w TEN STAN i nie będę miała jak się uspokoić... a wtedy...
pozostało mi 10 mg i parę cloranxenów... ani się tym zabić ani się tym leczyć...
dziękuję za uwagę...
Agasaya

przez Nel 01 sie 2011, 20:34
jestem zmęczona....ale w zwiazku z tym ze ma to maly ciężar gatunkowy...to...eh
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Agasaya 01 sie 2011, 20:38
Ka_Po, oddział mi gówno da jak mnie sieknie autoagresja... znam siebie wiem do czego byłam zdolna po uspokojeniu się afo... a bez afo... może być "ciekawie"
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shinobi 01 sie 2011, 20:39
Lady_B, jakie leki bierzesz i w jakich dawkach?

przez L:) 01 sie 2011, 20:48
większość ludzi nie zasługuje na inne traktowanie, niż jak śmieci.
L:)

przez Agasaya 01 sie 2011, 20:49
shinobi, sertalina 50 mg i trittico 150 mg
doraźnie mam afobam albo cloranxen. afobam działa lepiej ale lekarz nie chce mi dać ani tego ani tego...
Agasaya

przez shinobi 01 sie 2011, 21:01
Lady_B, nie wiem... może zmień lekarza.
I nic te laki nie pomagają?
Alprazolam bierzesz czasem doraźnie w jakich dawkach?

przez Agasaya 01 sie 2011, 21:19
shinobi, leki pomagają ale za mało... lęki nie mijają a wręcz przeistaczają się w ataki...
biorę afobam 0,5 do 2 mg zależy jak jest źle, a cloranxen 5-25 mg...

Ka_Po, Kasiu wiem że potrzeba czasu ale potrzeba też oparcia jak sama zauważyłaś... ja go nie mam realnie a jedynie wirtualnie... bliscy zamiast mi pomóc podkładają mi jeszcze kłody pod nogi... nie wytrzymuję już tego :cry: i nawet gównianego leku nie można wybłagać u lekarza :why:
Agasaya

przez coma 01 sie 2011, 21:27
oni wszyscy muszą używać słowa : HOSPICJUM, u nas w hospicjum, od nas z hospicjum, /cenzura/ NOO :why: rzygnę :why:
coma

przez Guzik 01 sie 2011, 21:54
Lady_B, może lekarz zwiększy Tobie dawki leków, albo zmieni na jakieś inne skoro jest wciąż tak źle, skoro poprawa jest nieznacząca.

Ja na szczęście już prawie nie pamiętam co to lęk, nie mówiąc o atakach kiedy sparaliżowana leżałam na podłodze jak robak jakiś nieudolny, ale długo czekałam, teraz po roku leczenia widzę w jakiej kupie byłam i nie mogę tego pojąć, to jak jakiś koszmar, dlatego staram się nie jęczeć, bo było sryliardon razy gorzej, ale nie wiem kim jestem i jęczę do ściany.

przez sebastian86 01 sie 2011, 22:32
zastanawiam sie jak odnalezc droge powrotna do dawnego JA...gdzie jest ta sciezka?
We Are The Champions 2016(L)

przez Guzik 01 sie 2011, 22:33
sebastian86, też chcę. bardzo, bardzo. ale nie wiem jak to uczynić.

przez sebastian86 01 sie 2011, 22:43
moze trzeba przypominac sobie codziennie sytuacje w ktorych czulo sie radosc z robienia zwyklych rzeczy.
We Are The Champions 2016(L)

przez Guzik 01 sie 2011, 22:47
sebastian86, to jak przez mgłę,ale ja tak robię, nawet pamiętam emocje, pamiętam jak to było i udaję sama przed sobą, jakaś nieautentyczności skorupa.to nie daje czucia.

Sortuj wg