"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez unsure 26 lip 2011, 20:43
Właśnie dla mnie ma znaczenie czy pójdę na kasę czy nie. Uważam że na kasę robią wszystko na odwal, a nie chce płacić za to, żeby móc komuś powiedzieć o swoich problemach i żeby mi coś doradził.
"Be my friend, hold me. Wrap me up, unfold me. I am small, I'm needy. Warm me up and breathe me."

przez Noopii 26 lip 2011, 20:54
żle myślisz to jest takie mniemanie że jak zaplacisz to ci lepiej pomogą,to jest błędnie myślenie oparte na utartych szlakach myślowych.Pisząc po ludzku :lol: zrobisz jak uważasz,wiem dobrze że niektórzy fortuny powydawali bo im sie wydawało że są lepiej traktowani,jednocześnie ten sam lekarz na kase innym pomogł tyle samo......
Noopii

przez unsure 26 lip 2011, 21:02
Rozumiem co napisałeś, bez tego "pisząc po ludzku :lol:" Możliwe, że tak jest, chodzi mi tylko o to, żeby iść do lekarza w przyszłym tygodniu. Domyślam się, że na kasę są kolejki itd. a z drugiej strony, jeszcze mam na co wydawać pieniądze. Nie grozi mi wydawanie fortuny na "leżenie na szezlongu i opowiadanie o swoich problemach".
"Be my friend, hold me. Wrap me up, unfold me. I am small, I'm needy. Warm me up and breathe me."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 26 lip 2011, 21:08
To cudownie :D więc idż prywatnie :mrgreen: Twój wybór. :smile:
Noopii

przez depresyjny86 27 lip 2011, 01:59
Ja jestem utrzymankiem....siedzę na dupie zamiast szukać roboty..bo się boję....a najgorsze,że jest mi tak wygodnie....Dlaczego nie mogę być happy....cieszyć się kazdym pieprzonym dniem..wstawać rano - być w dobrym humorze,iść do pracy którą lubię.....wyjść z pracy z poczuciem zmęczenia,ale jednocześnie wyjść spełnionym,mieć poczucie,że nie zmarnowało się tych 8 godzin...Wrócić do domu,i cieszyć się każdą wolną chwilą tak jak ja chce,a nie jak chcą tego inni...chce czuć wolność,być samostanowiącym o sobie osobnikiem,chcę być wolnym od lęku,od ludzkich opinii na mój temat...i chcę cieszyć się na myśl o następnym dniu...
Nic nie jest takie jak planowałem,żeby było.
:)

przez Nurja 27 lip 2011, 10:14
Człowiek nerwica jestem na garnuszku rodziców i marzę dokładnie o tym samym co ty, naprawdę świetnie to ująłeś. Chyba to sobie gdzieś wkleję i będę czytać w chwilach kiedy zapominam czego w życiu chcę. :uklon:

być happy....cieszyć się kazdym pieprzonym dniem..wstawać rano - być w dobrym humorze,iść do pracy którą lubię.....wyjść z pracy z poczuciem zmęczenia,ale jednocześnie wyjść spełnionym,mieć poczucie,że nie zmarnowało się tych 8 godzin...Wrócić do domu,i cieszyć się każdą wolną chwilą tak jak ja chce,a nie jak chcą tego inni...chce czuć wolność,być samostanowiącym o sobie osobnikiem,chcę być wolnym od lęku,od ludzkich opinii na mój temat...i chcę cieszyć się na myśl o następnym dniu...
:brawo:

Monika1974 przepraszam za wczoraj, ale kiedy źle się czuję wszystko widzę w czarnych barwach, nie tylko siebie... i chociaż tu nie mam zamiaru udawać że jest inaczej. Może mi to wyperswadujecie.

P.S> Idę do psychologa a tu okazuje się że jej nie ma... Chcę się umówić na następny termin okazuje się ze ona już tu nie pracuje... Umówią mnie za 2 miesiące do innej, w końcu w moim życiu i tak nic się nie dzieje to mogę sobie poczekać, miesiąc w tę czy w tę...
Totalnie mnie to dobiło, to ja się wywnętrzam w bólach, a tu trzeba zacząć wszystko od nowa z kimś innym :why: Wpieniłam się, naprawdę rzadko się denerwuję ale to mnie naprawdę wkurzyło. Ma swoje tableteczki więc może poczekać. Oni kompletnie nie rozumieją że ja potrzebuję drugiego człowieka a nie tabletek.
P.S.2> Bardzo możliwe że to co piszę nie ma żadnego sensu, nie przejmujcie się tym to wyłącznie moja wina nie umiem już budować wypowiedzi tak jak kiedyś. :hide:

przez Noopii 27 lip 2011, 12:11
Monia dobrze budujesz wypowiedzi :roll: jestes zdołowana bo liczyłas na rozmowę a tu nic...zrozumiałe wiadomo ze potrzebujesz człowieka tablety nie załatwia wszystkiego.Dziwi mnie ze psycholog nie uprzedziła ze znika :roll: powinna wcześniej polecić ci kogos abys nie została sama z tym wszystkim.Nie mozesz iść prywatnie?byłoby szybciej
Noopii

przez *Monika* 27 lip 2011, 12:26
Nurja napisał(a):Monika1974 przepraszam za wczoraj, ale kiedy źle się czuję wszystko widzę w czarnych barwach, nie tylko siebie... i chociaż tu nie mam zamiaru udawać że jest inaczej. Może mi to wyperswadujecie.

Rozumiem Twój stan. Nie przepraszaj.
Słuchaj, ważne,że chcesz się leczyć dla swojego dobra, a to już duży krok do przodu!
Obrazek
Główny Moderator

przez Paralektyk789 27 lip 2011, 12:29
wkurza mnie niechęć do normalnych codziennych czynności i brak apeptytu! :<

przez zotralinka 27 lip 2011, 23:00
Wewnętrznie kpię sama z siebie, jestem koszmarnie szydercza wobec siebie - teraz, kiedy zaczęłam coś robić ze swoim życiem, próbuję sobie pomóc. Tak bardzo siebie nienawidzę. Na myśl o tym, że zaczęłam robić coś ze sobą (terapia, grupa wsparcia) rodzi się we mnie wielki cynizm i pogarda. Chyba tego nie wytrzymam, czuję, że przegrywam z tym.

przez halenore 27 lip 2011, 23:02
zotralinka bo w środku odbywa się rewolucja, na którą organizm reaguje buntem...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Nel 27 lip 2011, 23:05
chyba alter ego....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez bretta 27 lip 2011, 23:06
trochę nie daję dzisiaj rady...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez dogomaniaczka 27 lip 2011, 23:08
bretta, jutro będzie lepszy dzień...<przytula>

Sortuj wg