"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Guzik 17 lip 2011, 13:48
Mam dość, nie potrafię znieść myśli że moje życie będzie tak wyglądać, że to się nie zmieni. Nigdy wcześniej nie miałam depresji, żadnych dołów, może teraz mam, ale jak to możliwe jak łykam te wszystkie leki? Powinnam niby kipieć radością a ja już nie mogę. Chcę żyć jak kiedyś, chcę być, chcę mieć jakiś swój trzon, jakąś istotę a nie rozlewać się i uczestniczyć w jakiś zdarzeniach jak jakiś obserwator, jak robot czy pusty garnek.

przez L:) 17 lip 2011, 14:13
jeszcze tak z tydzień-dwa i odbiorę sobie życie, nie mam już siły żyć i ciągle walczyć z psychicznym znęcaniem przez rodziców oraz obroną przed fizycznym, dla mnie życie już nie ma żadnego sensu, dziwie się, że tyle lat się łudziłem, że będzie dobrze ; (
L:)

przez nika_n 17 lip 2011, 15:14
Przyszedł ojciec. Im bardziej starał się mnie pocieszyć, tym bardziej było widać, że zupełnie mnie nie rozumie. Nie wiem dlaczego, ale dobiło mnie to.
When every man is torn apart
With nightmares and with dreams,
Will no one lay the laurel wreath
As silence drowns the screams.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebastian86 17 lip 2011, 16:24
jakie to zajebiste uczucie isc w niedzielne popoludnie ubrany w bialą bluzke z mokrą plamą na plecach...kij ci w dupe nerwico...
We Are The Champions 2016(L)

przez coma 17 lip 2011, 21:30
jestem złą córką
niech żyją manipulanci i lizusy
coma

przez Natusia 18 lip 2011, 09:56
byłam na zakupach spotkałam swoją ciotkę która jest "och" i "ach" i oczywiście zaczęła mi gadać że mam sie wziąć za siebie, że to przecież takie proste... nienawidzę jej za to jaka jest dla naszej rodziny i że ma ją w dupie, na wszystkich tylko gada a ona święta i naj...rozmowa trwała 20 minut ale czuję sie jak flak nie ma co dziękuje :why:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Sabaidee 18 lip 2011, 10:34
Natusia, olej, Nati! Na niej się świat nie zaczyna i nie kończy. Gdybyś przyjechała na zlot to byś zobaczyła ile jest pozytywnych ludzi.
Sabaidee

przez Natusia 18 lip 2011, 10:36
Sabaidee wiem muszę olać, ale trudno mi jest , wszystko biorę do siebie i przezywam za bardzo, no mam nadzieję że na następny zlot się wybiorę
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Guzik 19 lip 2011, 07:25
Chce być!

przez Korba 19 lip 2011, 07:30
Guzik, a co stoi na przeszkodzie?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Guzik 19 lip 2011, 07:31
nie mam trzonu, jestem pusta, jakaś fragmentaryczna, nie mam ciągłości, dziwne to takie i męczące, wszystko jest męczące, każde działanie, bo ono się nie zespala z niczym, ono takie nie moje, ja tego nie czuję. wszystko zawieszone w próżni. mam dość tego.

przez L:) 19 lip 2011, 07:36
nienawidzę, nienawdzię, nienawidzę rodziców :evil:

przez czarna roza 19 lip 2011, 07:54
Też tak mówiłam, a do dzisiaj nie mogę sobie wybaczyć tego że jak ojczym trafił do szpitala i dzwonił że czuje się lepiej to pomyślałam że lepiej jakby umarł no i stało się. W nocy zmarł. Nawet nie wiesz ile bym dała żeby stanął w drzwiach, żeby krzyczał na wszystkich o wszystko...
czarna roza

przez L:) 19 lip 2011, 10:06
czarna roza napisał(a):Też tak mówiłam, a do dzisiaj nie mogę sobie wybaczyć tego że jak ojczym trafił do szpitala i dzwonił że czuje się lepiej to pomyślałam że lepiej jakby umarł no i stało się. W nocy zmarł. Nawet nie wiesz ile bym dała żeby stanął w drzwiach, żeby krzyczał na wszystkich o wszystko...

A Ty nie wiesz ile ja bym oddał za śmierć tego tyrana mentalnie będącego jak Stalin.

Sortuj wg