"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez laven 17 cze 2007, 00:15
Dzięki. Próbuję odpocząć, ale jest coraz gorzej. Tracę coraz bardziej siły. Ledwo żyję. Wewnątrz jestem już kompletnie pusta. Nie reaguję na żadne bodźce. Nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku. Znowu mam czarne myśli. Tak niewiele trzeba. Nie wiem. Padam. Jestem kompletnie osłabiona.

przez Joanna24sziu 17 cze 2007, 12:01
wiatr masz racje i cieszę się,że Tobie się udało, może mi też się uda wygrać z depresją.. zacząć szanować samą siebie, bo w tym tkwi mój problem,że ja się martwie o wszystkich, wszystkich szanuje, wszyscy są ważni tylko nie ja i stąd to samopoczucie, bo jak można czuć się dobrze kiedy się nie lubi swojej osoby..i nie powinnam polegać na opini innych, przecież nikt nie wie co leży w moim sercu, wszyscy myślą o sobie, więc dlaczego ja siebie w swoim zyciu nie mogę stawiać na pierwszym miejscu? przecież to moje życie nie czyjeś>?
I wiecie co kiedy to pisze już prowadze walke, heh Ty na pierwszym miejscu, Ty się nie liczysz, nie możesz być szczęśliwa..dlaczego tak mysle?
są anioły na ziemi
całe w bieli
skrzydła gdzieś pochowały
w szafie na dnie
ludzką postać przyjęły
by nie różnić się niczym
ale serca nie skryją
wiem że żyją
ciepłym głosem przemawiają
dłoń podają
tylko po to by pokazać jak żyć dalej

przez Nelka 17 cze 2007, 12:54
laven To juz jutro!...nie poddawaj się :)
Żyć, nie-umierać!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kaja007 17 cze 2007, 12:59
laven trzymaj się i nie poddawaj się!!!
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez weeider 17 cze 2007, 13:19
Witam , kurcze wczoraj już wieczorem się fajnie czułem wszystko ładnie pięknie plany na dzisiaj , a teraz niedawno wstałem bo zaspałem niposzedłem do kościoła pozatym słońce mnie denerwuje strasznie ,znowu załamka niemam gdzie iść , gdzie się zapodziać ,znowu ta nuda i strach przed tym że jutro znowu ta praca i na popołudnie ;(

Wspomnienia męczą , piękne sytuacje i chwile z moją dziewczyną jak spędzaliśmy razem każdą chwilę.. Teraz Anka pracuje , uczy się w weekendy i spotyka z koleżankami pięknie... a ja sam w domu bez wsparcia :( Idę na rolki do parku albo na kajaki popływać ale te słońce mnie hamuje...

przez Nelka 17 cze 2007, 13:24
weeider idź, idź...jak się ruszysz to już będzie z górki :)

Powdychasz świeżego powietrza, napromienisz, to zobaczysz, że wieczorem będziesz czuć się dużo lepiej :)...ale musisz się ruszyć!!

Zazdroszczę Ci tych kajaków!
Żyć, nie-umierać!

przez laven 17 cze 2007, 13:36
Wielkie dzięki za wsparcie. Ale myślę czy nie poddać się już. Wiem, że jestem tylko małym ułamkiem człowieka. Nie mam siły tkwić dalej w tej dżungli. Nie daję rady. Nie poradzę sobie w przyszłości. Czuję to. Jestem taka zmęczona. Jutrzejszy dzień mnie przeraża. Jednocześnie boję się, że lekarz nie skieruje mnie do szpitala i tego, że będę musiała tam iść. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jestem tak marnym, słabym człowieczkiem. Z codziennością nie umiem sobie poradzić. Nie mam siły. :cry:

przez Nelka 17 cze 2007, 15:48
laven Ja też jak na szpilkach czekałam na ten ostatni piątek, kiedy to miałam zapisaną wizytę u mojej psychiatryczki...aż cały ranek przez to wszystko męczyła mnie niestrawność :/

Dasz radę...to juz jest tuż tuż, na wyciągnięci ręki...24 h...i nie bój się tym co może być...poczekaj na werdykt, ja sadzę, że będzie dobrze :)...to już jutro, jutro!...
Żyć, nie-umierać!

przez kasieńka12 17 cze 2007, 22:48
Joanna24sziu napisał(a): I wiecie co kiedy to pisze już prowadze walke, heh Ty na pierwszym miejscu, Ty się nie liczysz, nie możesz być szczęśliwa..dlaczego tak mysle?

Dopuść do siebie wreszcię tę myśl że jesteś kimś! Jeżeli w Twoim domu zawsze alkohol był na pierwszym miejscu... i jeżeli wiesz co to znaczy być nierozumianym... to nie pozwól żeby było tak dalej! Jeżeli mieszkasz ze swoich chłopakiem (bo tak zrozumiałam) to nie pozwól mu żeby Cię zostawił... Walcz o Niego... Walcz... Walcz... I nie poddawaj się... to jest najważniejsze!
Wkońcu wygrasz :) zobaczysz :)

przez kasieńka12 17 cze 2007, 23:35
dżejem napisał(a):Kasieńka ma rację. Popieram :D

Dzięki za poparcie :)

Przecież wkońcu walka jest najważniejsza... Jak się poddasz to napewno nie wygrasz :) a tylko walcząc możesz coś osiągnąć :)

przez kasieńka12 17 cze 2007, 23:55
dżejem napisał(a): Walcząc o siebie. Walcząc dla siebie.

Dokładnie tak.

przez kasieńka12 18 cze 2007, 08:41
Gdyby nie nasza walka która taknaprawdę prowadzimy przez całe życie... nie umielibyśmy normalnie funkcjonować=normalnie żyć...
W ten sposób uczymy się jak poradzić sobie z przciwnościami losu... który dla wieliu okazuje się okrutny...
WALCZ!! :)

przez rakken 18 cze 2007, 10:39
Szkoda tylko że ciągła walka to nie jest normalne życie..

przez KawaNadMorzem 18 cze 2007, 12:53
....fuck ! myslalem że juz jest dobrze ze mna ale znowu popadam w dołek :cry: .... już mam tego dosyć za każdym razem jak się dobrze czuje to po jakimjś czasie wpadam w depresje coraz bardziej... ja już chyba nie potrafie być normalnie szczęśliwy :cry: :cry:
~`nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda...

Sortuj wg