"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dogomaniaczka 09 lip 2011, 13:49
bretta, tylko jak skorzystać? :( zaraz jemy obiad i P. idzie spać żeby mógł prowadzić, jesli dam radę to koło 19 spróbujemy chociaż pojechać nad morze i przejść te 400 m na plażę ale nie wierzę że się uda. ale spróbuję, podjechać samochodem do miejsca gdzie się zaczyna las nie zaszkodzi..

przez bretta 09 lip 2011, 13:52
dominika92, spróbuj. I nie czytaj książek wprawiających w dziwny nastrój w międzyczasie kiedy P. będzie spał ;)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez dogomaniaczka 09 lip 2011, 14:55
bretta, eh eh..zamist tego siędzę i znowu się zadręczam i boję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bretta 09 lip 2011, 15:04
dominika92, no i powiedz... po co? ;) warto?
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez dogomaniaczka 09 lip 2011, 15:07
bretta, nie..ale chyba oczkiewałam że ten wyjazd załatwi mi jakieś cudowne ozdrowienie albo co :roll: a przynajmniej przypływ pozytynwje energi a nie tej złej z powodu porażek..

przez bretta 09 lip 2011, 15:13
dominika92, no bo za dużo wymagasz... za dużo oczekujesz... nie da się wszystkiego na raz, przecież wiesz. Każdą malutką rzecz trzeba traktować jako sukces i dążyć, krok po kroku do celu... Ale jak się chce wszystkiego na raz... To sama widzisz jak to się kończy...

a jak przy jęczeniu to ja już mam dość swoich zatok..

przez Dori26 09 lip 2011, 15:20
a mnie od wtorku cos bola lydki ehh niewiem z czego to jest? ledwo chodze hmm czyzby to nerwica i somaty? :bezradny:

przez dogomaniaczka 09 lip 2011, 15:22
bretta, a co jest z zatokami?

tylko jak zmienić myślenie...

przez Sabaidee 09 lip 2011, 15:30
Ładny dzień, a brak motywacji do czegokolwiek.
Sabaidee

przez kornelia_lilia 09 lip 2011, 17:38
Hej, a ja już nie mogę znieść codziennej senności i zmęczenia, kofeina w moim przypadku jest nie skuteczna, do du** z takim życiem!

przez Natusia 10 lip 2011, 20:08
zaczynają mnie boleć korzonki :why:
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez sebastian86 10 lip 2011, 20:22
jak wybaczyc matce ze nie reaguje slownie na to ze dzieje i dzialo sie niezafajnie w moim zyciu , co zrobic zeby dac sobie z tym spokoj...
We Are The Champions 2016(L)

przez depresyjny86 11 lip 2011, 01:29
A mnie wszystko wkurwia.............dziś......nienawidzę niedziel i ludzi z reala...są tacy happy.
:)

przez L:) 11 lip 2011, 02:49
człowiek nerwica napisał(a):A mnie wszystko wkurwia.............dziś......nienawidzę niedziel i ludzi z reala...są tacy happy.

dokładnie.

A na dodatek mam dość takich warunków, jakie mam do nauki - w ogóle co za patologia, siedziałem tyle lat na twardym drewnianym krześle przed komputerem, bo "po co Ci inne? Jak sobie zarobisz to sobie kupisz". Efekt? Bóle, pełno bólów. Cóż, prowizoryczne nieco lepsze siedzenie domowymi sposobami musiałem zrobić - rewelacji nie ma, ale pierwszy raz od paru lat mam o co oprzeć plecy - no ale teraz ręce cierpą na tym.

A teraz najgorsze - suche oczy, o to jest dopiero koszmar, oczywiście według rodziców żadne krople nie są mi potrzebne, a to tylko mój wymysł - krople sobie kupię oczywiście "jak zarobisz to sobie kupisz", no przepraszam za określenie, ale /cenzura/ na zdrowiu dziecka tak żerować ?! Bo tak było od zawsze. Co za zasrany kraj i naród, ja mam za przykład kontakty za granicą - w takiej Australii, no cholera o dziecko to dbają przeróżne insytucje z rodziną na czele, by było one w dorosłość dobrze przygotowane, a u nas dobija się, myśląc że to jest sposób. Potem mamy tyle wraków, zapieprzamy w Anglii na zmywaku - bo jesteśmy nauczeni psuedokontaktów, a nie umiejętności prawdziwych kontaktów, proszę zobaczyć, ile ludzi idzie za utartymi schematami, nie ma zainteresowań - i weź tu nie żałuj , że urodziłeś się w Polsce.

A w ogóle projekty mi idą do dupy - nie mam sił i każdy kolejny błąd techniczny to jak kolejny gwóźdź wbity do ciała.

P A T O L O G I A.
L:)

Sortuj wg