"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nel 04 lip 2011, 22:21
L:), Wiesz....czasami sprawy sa bardziej skomplikowane niz nam sie z boku wydaje, czasami mozna ocenic zbyt pobieznie... :( mimo wszytsko bardzo ci wspołczuję ze źle sie czujesz z wlasną rodziną, bo to powinno być dobre miejsce dla kazdego człwoieka...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez L:) 04 lip 2011, 22:22
Mam cichą nadzieję, że niedługo to się skończy, wszystko sobie ułożę od nowa i wyjdę bez pożegnania jak najszybciej to będzie tylko możliwe od nowa zaczynając życie, nauczony doświadczeniem, że ludziom ufać nie wolno.
L:)

przez Nel 04 lip 2011, 22:26
L:), ze na zaufanie muszą zaslużyc ale nie ze nie wolno....bo bedziesz krzywdzil ... nawet tycj których pokochasz...ułóż sobie wszytsko, życzę ci tego
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malibu 04 lip 2011, 22:43
dune napisał(a):L:), Wiesz....czasami sprawy sa bardziej skomplikowane niz nam sie z boku wydaje, czasami mozna ocenic zbyt pobieznie... :( mimo wszytsko bardzo ci wspołczuję ze źle sie czujesz z wlasną rodziną, bo to powinno być dobre miejsce dla kazdego człwoieka...

no dokładnie tak 8)

przez Nel 04 lip 2011, 22:45
jeszcze sobie jęknę przed snem - nie tak jakbym chciała... :(
do doopy to wszytsko jest :(

Nel

przez darcia999 05 lip 2011, 22:18
jest mi bardzo smutno...od kilku dni nie rozmawiam z przyjaciółką :cry:
znowu wszystko jest nie tak :-|

przez darkMary 05 lip 2011, 22:34
Nie mam przyjaciół,od kilku dni nie wychodzę z domu,z nikim nie rozmawiam,czuję się jak gówno...
Mam dość...Myślę,że długo już tak nie pociągnę... :why:
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

przez L:) 06 lip 2011, 06:09
darkMary napisał(a):Nie mam przyjaciół,od kilku dni nie wychodzę z domu,z nikim nie rozmawiam,czuję się jak gówno...
Mam dość...Myślę,że długo już tak nie pociągnę... :why:

Wyobraźnia.

Wyobrażaj sobie kontakt z ludźmi których lubisz, wyobraszaj sobie kontakt jaki byś chciał mieć - następnie nad nim pracuj (tak, w wyobraźni), jak nie rozumiesz tego, bądź uznajesz to za głupie - po pierwsze w ten sposób nieświadomie uspokajasz zdenerowaną tym faktem psychikę, po drugie nieświadomie kształtujesz ją i jak spotkasz ludzi dużo łatwiej będzie Ci kontakt na zdrowych zasadach wprowadzić.

Dalej liczy się inteligencja emocjonalna - tutaj nie ma już lekko, albo masz zdolność do odczytywania zachowań ludzi i interpretacji ich, oraz obserwacji siebie i łatwego przystosowania, albo nie masz i będzie Ci cieżko - będziesz musial się ich wyuczyć po prostu.
L:)

przez kornelia_lilia 06 lip 2011, 07:49
Hej, jestem tu nowa. Żałuję,że wcześniej nie trafiłam na to forum.
Nie chodzę na żadne terapie, a może powinnam. Mam dość swego życia, mam 26 l. a czuję, że się skończyło zanim tak naprawdę się zaczęło. Same złe decyzje podejmuje, brak wsparcia, brak kasy, szukanie pracy kiepsko mi idzie. Czasami rodzina tak mnie rani i dobija, że tylko śmierć wydaje mi się rozwiązaniem, który zatrzyma ten ból. Nawet nie wiedzą jak bardzo mnie ranią ich słowa, nienawidzę ich. Czuję się w domu jak w więzieniu, nie mam dokąd uciec!!!!
Reasumując, brak środków do życia, problemy zdrowotne, brak wsparcia, brak miłości- po co żyć????

przez carlosbueno 06 lip 2011, 08:34
jak masz tak toksyczną rodzinę najlepiej ją opuścić ale jak, jak się nie ma pieniędzy i błędne koło się zamyka. Znalezienie pracy i kasa by ci może pomogła ale w takim stanie ciężko pewnie zrobić cokolwiek.
Największy Forumowy Maruda

przez nieidealna 06 lip 2011, 10:23
niepotrzebnie zjadłam to jabłko..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez kornelia_lilia 06 lip 2011, 10:27
carlosbueno napisał(a):jak masz tak toksyczną rodzinę najlepiej ją opuścić ale jak, jak się nie ma pieniędzy i błędne koło się zamyka. Znalezienie pracy i kasa by ci może pomogła ale w takim stanie ciężko pewnie zrobić cokolwiek.

ŚWIĘTA RACJA
:great:

-- 06 lip 2011, 10:28 --

nieidealna napisał(a):niepotrzebnie zjadłam to jabłko..

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez statusquo 06 lip 2011, 10:43
Czy w tym kraju nie może być normalna pogoda? Albo upał, że nic się nie chce, albo znowu leje i zimno i też nic się nie chce.
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

przez Drewniany 06 lip 2011, 10:45
Klimat przejściowy, bardzo zmienny, raz morski, raz kontynentalny, co zrobić. Wiele zależy od mas powietrza jakie napływają nad nasz kraj.
NN, zaburzenia anankastyczne.
Pomóż! Nie bądź obojętny!
http://pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl

Sortuj wg