"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zotralinka 04 lip 2011, 09:53
Chciałabym, żeby ktoś zaczął za mnie podejmować decyzje.

przez statusquo 04 lip 2011, 15:34
zotralinka napisał(a):Chciałabym, żeby ktoś zaczął za mnie podejmować decyzje.

A ja, żeby przestał. Wkurza mnie to, że ta osoba twierdzi, że powinienem być jeszcze z faktu podejmowania za mnie decyzji zadowolony.
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

przez Nel 04 lip 2011, 15:56
....nawet mi sie żalić nie chce.... :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eve 04 lip 2011, 17:13
statusquo, mam to samo, psiakrew! :x
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

przez malibu 04 lip 2011, 17:21
dune- :roll: ?

przez Haniuszka 04 lip 2011, 17:34
Jest mi źle. Było dobrze, a jest źle. Mam dość. Idę do psychologa. Kurza noga.
Haniuszka

przez Nel 04 lip 2011, 17:39
do psychologa .... zeby to jeszcze co pomogło :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

przez Haniuszka 04 lip 2011, 17:42
O:) cóż... ja zwlekałam długo i boję się że za długo... na razie chcę wiedzieć w jakim stanie się znajduję, może jakaś nazwa tego choróbska... potem zobaczę:)
Haniuszka

przez L:) 04 lip 2011, 21:53
Teksty znienawidzonych rodziców: "Twoja depresja to tylko gra, nic nie masz, psychiatra i psycholog są tylko po to, by wyciągnąć pieniądze, wyrzuciliśmy na Ciebie w błoto xxx pieniędzy" doprowadzają mnie do szału i wyciskają całą energię z życia. Myśli samobójcze to gra? Nerwobóle to gra? Cały ten koszmar który przeżywam to gra ?! Ciekawych rzeczy dowiaduję się od ludzi, którzy sami mają wyimaginowany świat w którym żyją.

Niech zginą, przepadną, świat od swojego smrodu uratują.
L:)

przez malibu 04 lip 2011, 21:59
L, może to prowokacja z ich strony ...nie wiedzą jak Ci pomóc, więc próbują Cie sprowokowac do otwarcia się , powiedzenia co czujesz ...

przez L:) 04 lip 2011, 22:04
malibu napisał(a):L, może to prowokacja z ich strony ...nie wiedzą jak Ci pomóc, więc próbują Cie sprowokowac do otwarcia się , powiedzenia co czujesz ...

Żartujesz? Oni po prostu mają swój wyimaginowany absurdalny świat, wiedzą wszystko najlepiej, nawet prawa fizyki są w stanie zaprzeczać.
A do tego ojciec jest tyranem, jak Stalin, który robi wszystko by mnie zniszczyć do reszty - chyba że DOSŁOWANIE będziesz na kolanach modły do niego składać, to może Cię tylko poniży i oszczędzi, taką ma naturę - dlatego na fakt o jego śmierci bym się cieszył, a matkę przymusowo wysłał do szpitala psychiatrycznego, by ktoś jej to kreowanie świata według własnych bzdurnych myśli wybił.

A ja na tym najbardziej cierpię ; (

przez Nel 04 lip 2011, 22:10
L:), no nieżle sie w tobie nazbieralo....matka moze go kocha i dlatego w niego taka wpatrzona...wybacz jej

Nel

przez L:) 04 lip 2011, 22:17
dune napisał(a):L:), no nieżle sie w tobie nazbieralo....matka moze go kocha i dlatego w niego taka wpatrzona...wybacz jej

Moja matka jest złą matką, beznadziejnie się w swojej roli sprawdziła, mimo wszystko próbowała i chciałem jej pomóc, ale ona nie chce. Z roku na rok jest coraz gorsza, właściwie coraz bardziej jej nienawidzę i obawiam się, że jej patologiczna osobowość wystarczająco mnie zatruła, by uciec od niej raz na zawsze.

Temat ojca to temat rzeka - dla tyrana nie ma taryfy ulgowej, tylko śmierć mu się należy. Ona kocha pieniądze, kocha rozp****** się godzinami przed telewizorem na cały regulatur i narzekać, kocha non stop się awanturować godzinnymi monologami wyprowadzającymi z równowagi. A ja nie nawidzę tego.

przez Eve 04 lip 2011, 22:17
L:), chyba Cię w pewnym sensie rozumiem...
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

Sortuj wg