"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez snaefridur 15 cze 2007, 20:20
Jest mi niezmiernie miło,iż ktoś podziela moje poczucie humoru ;) ...
snaefridur

przez vegge 15 cze 2007, 20:42
nie zostawaj sama z tym problemem, masz objawy DDA, czyli Doroslego Dziecka Alkoholika, a depresja jest czescia zespolu urazow DDA

wklikaj sobie szybciutko w siec DDA i sprawdz gdzie w twoim miescie sa organizowane grupy spotkan pomocowych dla osob DDA :)
zobaczysz ze oni ci blyskawicznie pomoga, otocza cieplem i miloscia, a przede wszystkim beda cie doskonale rozumieli i maja sposob jak ci pomoc :)

zawsze pamietaj ze nie jestes sama, masz nas na tym forum, masz tysiace ludzi w sieci ktorzy ci pomoga, porozmawiaja i przede wszystkim masz gdzie pojsc na zywo zeby rozwiazac ten problem

uda ci sie :)
zesraj sie a nie daj sie

przez Pstryk 15 cze 2007, 20:52
On się nie krępuje. A bo po co to ja mam problemy z sobą. A szkoda słów. On widzi we mnie już tylko to co złe. Ktoś mi ostatnio powiedział, że miał się za dobrze. Tak mi brakuje czułości, głupich drobnych gestów, szczegółów choćby miłego nazwania: kwiatuszku, słoneczko....
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez a2d2 15 cze 2007, 21:00
Bethi Słoneczko, Ty nasz forumowy Kwiatuszku, sprobuj zrozumieć że zdrowi nas nie zrozumieją nigdy. Ale chyba nie mamy ich prawa winić. Trzeba więc też zrozumieć ich skoro rządamy żeby zrozumieli nas.
Pozdrówka
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez smutna48 15 cze 2007, 21:07
Bethi :( ;( trzymaj się ja spadam juz na dzis czuje się potwornie kiszki mi sie chyba wykręcaja - sorki za szczerość taką dosadną ale potwornie mnie boli brzuch :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 15 cze 2007, 21:12
A z jakiego powodu ten ból?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:21 pm ]
a2d2 moje Słoneczko, mój Ty Kwiatuszku ;) widzisz, nie oczekuję od niego zrozumienia mojej choroby. Za długo w tym siedzę, żebym była taka naiwna. My się już kompletnie nie rozumiemy. Nasza rozmowa polega na wypominaniu sobie pierdół. Z góry zakładamy, ja czuję, że on widzi we mnie tylko zło i on tak czuje.... To jakieś błędne koło.
Pstryk

przez a2d2 15 cze 2007, 21:29
bethi napisał(a):A z jakiego powodu ten ból?

Bethi (Słoneczko of korz) to ja wiem a ty nie ? :smile:

No to może małe rozstanko , takie kontrolne jeden dzien rozłąki zatesknicie to wam przejdzie ochota na pierdoly?
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez smutna48 16 cze 2007, 09:29
Nie wiem czy można kopnąc w kalendarz z powodu bolów @ ale jesli do tej pory nikt tego nie zrobil to ja chyba bede pierwsza :? o rany poł nocy nie spalam w zasadzie to spałam tylko kilka godzin ze 4 jakos tak bo najpierw nie mglam zasnac a potem bol mnie obudził przed 6 lek jakoś za wolno działał eghhhhh
Susan Taylor

przez Joanna24sziu 16 cze 2007, 11:41
żeby mi pomogli musiałbym im zaufać, wierzyć w ich życzliwość, a niestety z tym mam największy problem

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:47 am ]
ah kiedy to się wreszcie skończy

przez Pstryk 16 cze 2007, 11:45
Hi Hi, tylko sobie nogi nie złam :D kopiąc w kalendarz....
Takie tam... A ja od rana mam zawroty głowy przy gwałtowniejszych ruchach więc poruszam się jak ślimak i pewnie będę robić porządki do wieczora, ale nawet mi to odpowiada, bo nie muszę niańczyć dzieciaków siostry.
Smutasku Kochany zaciśnij zęby i przetrzymaj. Zawsze masz takie bóle????

a2d2 napisał(a):Bethi (Słoneczko of korz)

no, bo już myślałam.... ;)
A i rozłąka nie przejdzie. On się nie zgodzi. Ale dzięki
Dziuuuubaski :D
Pstryk

przez Pstryk 16 cze 2007, 11:48
Na początek wobec tego polecam terapię indywidualną.
Asku a jak wygląda obecnie Twoja sytuacja? Mieszkasz sama czy nadal z rodzicami? Uczysz się, pracujesz?
Pstryk

przez Joanna24sziu 16 cze 2007, 11:50
jak ufać , gdy straciło się zaufanie do osoby bliskiej
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=9006

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 am ]
ah mieszkam u przyszłej teściowej, ale jak tak dalej pójdzie to facet pewno mnie rzuci, pracuje od 2 miesięcy w DPS, studia przerwałam, potem miałam swoją działalność- splajtowała..za co się nie wezme wszystko knoce

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:02 pm ]
więc po co żyć? dla kogo?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:08 pm ]
Dobra uciekam stąd, bo tylko dodatkowo zraże do siebie wszystkich tym ciągłym wołaniem o pomoc, jeczeniem..może uda mi się przeżyć kolejny dzień, może
Wszystkim życzę miłego dnia, chociaż niech dla Was będzie miły, dla mnie to ciągła walka
są anioły na ziemi
całe w bieli
skrzydła gdzieś pochowały
w szafie na dnie
ludzką postać przyjęły
by nie różnić się niczym
ale serca nie skryją
wiem że żyją
ciepłym głosem przemawiają
dłoń podają
tylko po to by pokazać jak żyć dalej

przez smutna48 16 cze 2007, 11:52
Niestety tak. Przez jakiś czas brałam tabletki anty juz niemusze :( po nich źle się czułam mdlilo mnie to przestałam brac ale lepiej znosiłam te dni... juz zapomnialam jak mam przerąbane :roll: ciezko to znieść
Susan Taylor

przez Pstryk 16 cze 2007, 11:57
Hm, to może weź inne hormony. Widocznie tamte nie były dobrze dobrane. Ja już za bardzo nie pamiętam jak to potrafi boleć, bo odkąd pamiętam (od 10 roku życia) łykam hormony i nie wyobrażam sobie je odstawić. Jakieś cztery lata temu to zrobiłam i prędko tego nie powtórzę. <tulę>
Pstryk

Sortuj wg