"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 15 cze 2007, 18:58
Hm, ja mam tego kogoś bliskiego, ale wcale nie znoszę lepiej tych upałów. Właściwie to nic lepiej nie znoszę... Zastanawiam się, czy nie radziłabym sobie lepiej sama... Bo częściej czuję się samotna niż szczęśliwa
Pstryk

Nie wytrzymam tego dłużej, zabije się i będzie święty spokój

przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 19:07
Nie wytrzymam tego stanu, " nie życia", wiecznej męki, walki z samą sobą

przez Pstryk 15 cze 2007, 19:22
A mi się wydaje, że Ty nie walczysz z tym co trzeba
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 19:24
Jak nie z tym co trzeba z czarnymi myślami, z lękiem

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:26 pm ]
Ah może panikuje, ale ten niepokój i lęk jest straszny, nienawidze tak się czuć, nienawidze gdy depresja wraca jak bumerang

przez a2d2 15 cze 2007, 19:31
Cytat z samego siebie bo już napisalem komuś.
"Zabić się ? A co jeśli śmierć niczego nie rozwiąże i skazany zostaniesz na życie wieczne z takim samym problemem ? Nie lepiej rozwiązać go tu na ziemi ?"

No własnie a co jeśli po śmierci nic się nie zmieni. Jesli jest tak iż jaka odchodzisz z tego świata taka jesteś po śmierci i co wtedy ? Co jesli śmierć nie wyzwala od cierpienia ? Warto poświecic wiec zycie na coś niezbadanego ? Może lepiej powalczyć o siebie tutaj. Bo co to będzie jeśli nie będziesz mieć tego świętego spokoju ?
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez smutna48 15 cze 2007, 19:32
Takie odczucia tez czasem mialam Bethi ściskam Cie mocno
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 15 cze 2007, 19:32
Kochanie, Ty walczysz z sobą a nie z depresją!
Pstryk

przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 19:33
ano właśnie też tak często myśle i dlatego jeszcze żyje i próbuje walczyć o życie

przez smutna48 15 cze 2007, 19:37
Joanna24sziu
przesyłam Ci duzo siły i ciepla zebyś sie poddała bo warto zyć i warto walczyć o siebie wiem jakie to ciezkie zawieśc się na kimś komu sie ufało dostac od kogos za darmo wiem ze to boli jak "kop w brzuch" z całej siły ale nie poddawaj się ściskam Cię mocno
Susan Taylor

przez Pstryk 15 cze 2007, 19:39
Czasem mam ochotę wygarnąć mu, jakim jest pieprzonym egoistą. Trzy dni temu miałam taki atak lęku, że wylądowałam na pogotowiu, a na następny dzień on nawet nie spytał, jak się czuję. Mi się wydaje, że on mnie nie kocha. Jest ze mną z braku laku, z wygodnictwa :cry:
Pstryk

przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 19:39
Boli i nigdy już chyba nikomu nie zaufam
są anioły na ziemi
całe w bieli
skrzydła gdzieś pochowały
w szafie na dnie
ludzką postać przyjęły
by nie różnić się niczym
ale serca nie skryją
wiem że żyją
ciepłym głosem przemawiają
dłoń podają
tylko po to by pokazać jak żyć dalej

przez Pstryk 15 cze 2007, 19:44
Zostaw już ten ból za sobą. On się karmi Twoim zainteresowaniem i rośnie na sile od Twoich udręk. O to mu chodzi. Abyś czuła się coraz gorzej i gorzej. A Ty im więcej będziesz to rozpamiętywać, w tym gorszym stanie będziesz!
Pstryk

przez Joanna24sziu 15 cze 2007, 19:45
Po co żyć? Tylko dla siebie?nawet nie wiem co to znaczy żyć normalnie..u mnie w domu ciągle dominował alkohol, teraz rodzice się rozwodzą i co ojciec który nigdy ze mną nie rozmawiał, nagle chce gadać i gada w kółko i to samo po 1000 razy , że kocha mamę, nie rozumie jak ona mogł znależć sobie innego..Ja jakoś nigdy nie zauważyłam,żeby ją kochał, ciągłe kłótnie, awantury..
brat też kryminał.. więc jakie ja mam wzorce, aż dziwne,że nie jestem jakąś tam narkomanką, złodziejką..tylko poprostu nie umiem żyć..z choroba walcze już 4 lata.. no właśnie, ale jak pisze bethi walcze chyba ze sobą

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:47 pm ]
przez to wszystko nie umiem odnaleźć się w dorosłym życiu, czuje się jakbym miała 14 lat czasami, tak niedojrzała emocjonalnie

przez smutna48 15 cze 2007, 19:49
Nie wiem moze poprostu nie wie jak się zachowac wiesz czasem faceci nie myśła sa zimni nie wszyscy Chciala bym Ci jakos pomuc szkoda ze mieszkasz tak daleko :( podejrzewam, ze nie masz ochoty na rozmowę z nim ale moze porozmawiaj Nie sądze aby tak było naprawe jesteś wspaniała osobą pełną ciepła i zrozumienia dla innych choć nie zupełnie bez włąsnych problemów mimo tego potrafisz podnieśc na duchu jeszcze innych to naprawe wspaniała cecha ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:50 pm ]
ściskam cie cieplutko zmykam na jakies 20 min ale zaraz wroce :)
Susan Taylor

Sortuj wg