"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Tornado 02 cze 2011, 09:32
Q** mać ja p***

Przepraszam musiałam. To taki mój jęk....
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez ( Dean )^2 02 cze 2011, 09:47
Lady_B napisał(a):( Dean )^2, zakola są sexi ;) serio

Ale kurde ja nawet nie mam 21 lat i już pokazne zakola,mój ojciec wyłysiał jak miał ok 24 lata i widzę że mnie też to czeka.

Powaznie nie jestem pewny siebie a jak będę do tego łysy,szczerze to odbierze mi resztki pewności siebie i na pewno nie znajde sobie dziewczyny.Z włosami nie umiem a co dopiero łysy...
Najgorszy jest wiatr.

przez Tornado 02 cze 2011, 10:11
( Dean )^2 napisał(a):Powaznie nie jestem pewny siebie a jak będę do tego łysy,szczerze to odbierze mi resztki pewności siebie i na pewno nie znajde sobie dziewczyny.Z włosami nie umiem a co dopiero łysy...

Słucham?
Od razu z góry zakładasz jak będzie, nastawiasz się - może to spowodować nawet wywołanie wilka z lasu!
Ja osobiście zawsze się oglądam za albo długimi włosami albo głowami łysymi. Owszem, nie każdemu to pasuje i nie każdy potrafi żyć ze swoją fryzurą - szczególnie mnie odrzucają długie zaniedbane kłaki u wielu facetów, ale kiedy ktoś lubi swój fryz lub łysinkę i nawet potrafi czasem zaskoczyć żartem na ten temat - jest ten ktoś o wiele atrakcyjniejszy niż dziesiątki panów o standardowym wyglądzie. Podejrzewam, że to nie tylko moje odczucie.
A mój kuzyn, który zaczął łysieć też w wieku 20 lat, znalazł sobie na stałe dziewczynę właśnie dopiero gdy zaakceptował swoje zakole i zaczął z nim żyć za pan brat.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 02 cze 2011, 11:45
( Dean )^2, ja mam wielką słabość do ciemnych brunetów... ale nie wiem czemu większość facetów w którymi byłam czy spotykałam się było łysych :!: :!: :!:
Wiesz ilu facetów teraz łysieje i goli resztki głosów tylko żeby mieć gołą głowę całkiem...
Facet... Dla kobiet wygląd nie ma aż takiego znaczenie... Ważniejsze jest mnóstwo innych męskich cech.
Serio :smile:
Agasaya

przez carmen1988 02 cze 2011, 11:45
Fakt, to faceci bywają bardziej powierzchowni niestety
nerwica wegetatywna

przez dogomaniaczka 02 cze 2011, 11:52
źle mi. zdałam sobie sprawę jak zaniedbałam swoje zwierzęta przez depresję. może nawet skróciłam im życie. ;(

przez depresyjny86 02 cze 2011, 11:53
Lady B hehe ja jestem bruntem (ale nie "ciemnym" :mrgreen: ),no jak już to z koloru ciemnym,i do tego włosy mi zaczynają wypadać :mrgreen:
:)

przez dogomaniaczka 02 cze 2011, 11:56
nie powinnam mieć zwierząt choć je tak kocham :why:

przez Agasaya 02 cze 2011, 12:06
carmen1988, to wynika również z uwarunkowań biologicznych ;) Polecam książkę "Przetrwają najpiękniejsi" tak jest to fajnie opisane.

dominika92, kochanie czy Ty aby nie przesadzasz?? <tuli>

człowiek nerwica, Darku :105: :oops: Ty wiesz... :*
Agasaya

przez dogomaniaczka 02 cze 2011, 12:07
Lady_B, niestety nie...nienawidzę siebie za to. :why:

przez Agasaya 02 cze 2011, 12:11
dominika92, nie nakręcaj się słonko... opowiadaj cioci Lejdi zaraz co się stało... ;)
Agasaya

przez dogomaniaczka 02 cze 2011, 12:13
przez to wszystko cierpią moje zwierzęta. szczury mają chore płuca, a my nawet ich nie wyleczyliśmy bo ja nie jestem w stanie o tym pamiętać i dawać leki.....a płuca mają chore bo za rzadko sprzątaliśmy.....nie biegały od 3 miesięcy, królik też. nie dostaje tego co powinien i jak powinien, tylko byleby miał co jeść i pić. pies wychodzi na krótkie spacery, nie jest szkolony odpowiedni i socjalizowany. wszystko przeze mnie. mam dość...nienawidzę siebie. nienawidzę.
powinnam je oddać żeby miały lepiej....

przez Agasaya 02 cze 2011, 12:22
dominika92, przesadzasz... nie wiem co mam Ci powiedzieć ale moim zdaniem przesadzasz... opiekujesz się nimi tak jak jesteś w stanie, kochasz je, starasz się... każdemu człowiekowi zdarzają się potknięcia i upadki... życie polega na tym żeby wstać, otrzepać kolana i lecieć dalej... rozumiesz skarbie??
główka do góry :*
Agasaya

przez halenore 02 cze 2011, 12:24
dominika92 napisał(a):przez to wszystko cierpią moje zwierzęta. szczury mają chore płuca, a my nawet ich nie wyleczyliśmy bo ja nie jestem w stanie o tym pamiętać i dawać leki.....a płuca mają chore bo za rzadko sprzątaliśmy.....nie biegały od 3 miesięcy, królik też. nie dostaje tego co powinien i jak powinien, tylko byleby miał co jeść i pić. pies wychodzi na krótkie spacery, nie jest szkolony odpowiedni i socjalizowany. wszystko przeze mnie. mam dość...nienawidzę siebie. nienawidzę.
powinnam je oddać żeby miały lepiej....

Może za dużo obowiązków na siebie wzięłaś. Poza tym jesteś pewna, że płucka są chore z powodu rzadkiego sprzątania? Dominiko nastaw sobie alarmy i wtedy nie będziesz musiała pamiętać o lekach. Alarm ci przypomni. Masz rasowe pieski? Moje najlepiej socjalizują się na kanapie ze mną i Jerrym Springerem. Nikita musi położyć mi głowę na udzie, a Dżordżes kładzie się na kapciach. Może za dużo "musów" sobie narzucasz. Dla zwierzęcia ważne jest, żeby przytulać i kochać. A nie tam treningi i socjalizacje. Sama możesz uczyć swojego psa.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg