"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Zośka 13 cze 2007, 18:41
Oczywiscie macie racje.. pewnie to wszystko przez brak czasu na odpoczynek i stresy w ostatnim czasie. wlasnie, wakacje... ciesze sie z ich nadejscia, lecz z drugiej strony boje sie ze schowam sie w domu przed upalami i calym swiatem a najbardziej ze wszystko wroci. hmmm nie moge na to pozwolic, po tym jak jest juz dobrze
dziekuje
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez smutna48 13 cze 2007, 18:59
Trzymaj sie Zośka będzie dobrze tez mam raz lepsze dni raz gorsze ale to tak jakos juz jest ... będzie dobrze wszystko się poukłada :-)
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 22:01 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 13 cze 2007, 19:00
Zośka, niech moc będzie z Tobą. Dasz rady! A co!
Cmok!
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zośka 13 cze 2007, 19:14
oj Dziekuje;) Kochane jestescie ;)
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez anusia 13 cze 2007, 21:51
Skoro widzisz światło w tunelu, to już jest wiele. Nie każdy potrafi pośród wielkiej ciemności zobaczyć światło. Skoro je dostrzegasz to oznaka, że czujesz, że jesteś w stanie pokonać swoją chorobę. Człowiek upada jednego dnia, by drugiego podźwignąć się i stanąć na nogi. Tak to już w życiu jest, raz pod górkę, a raz z górki. Nie poddawaj się, wierzę w Ciebie...
Wykreślić ze Świata przyjaźń...to jakby zgasić słońce na niebie

przez snaefridur 14 cze 2007, 23:54
Ostatnio mi ojciec powiedział,że ostatnio ciągle jestem w dołku,a kiedyś przynajmniej stany maniakalne miałam.Kochany... :mrgreen: .Rozbawiło mnie to strasznie.
snaefridur

przez Pstryk 15 cze 2007, 17:38
Fakt, zabawne, boki zrywać.... :?
Szkoda, że "zdrowi" tak szybko się nudzą wpieraniem nas....
Pstryk

przez smutna48 15 cze 2007, 17:47
Racja Bethi smutne to jest ale racja moz eim się wydaje że depresja jest jak katar znika na drugi dzień na samym początku swoich problemow jeszcze ktoś ze znajomych ale takich z forum nie znam osobiście się do mnie odzywal teraz zostałam sama właściwie nie teraz duzo wcześniej juz bylam sama ze sobą od czasu do czasu dobijala mnie moja urocza siostrzyczka ... eghhh
snaefridur faktycznie "zabawne" :roll:
Susan Taylor

przez Pstryk 15 cze 2007, 17:50
Smutna, czy wszystko dobrze? Jak się czujesz? Piszesz bardzo chaotycznie. Martwię się :?
Pstryk

przez smutna48 15 cze 2007, 17:53
Bo jakos nie moge zebrac myśli ale to przez brzuch bo mnie boli w porządku Bethi nie martw się :lol: haotycznie????

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:54 pm ]
co miesieczne tortury ale co z robić do tego ten upał ... :roll:
Susan Taylor

przez Pstryk 15 cze 2007, 17:55
No, wiele wątków na raz i nie mogę się połapać. Ale nie przejmuj się - jestem dziś do tyłu :( to moja wina
Pstryk

przez smutna48 15 cze 2007, 17:56
bethi <przytul>

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:17 pm ]
Obrazek

ja tez jestem zakręcona jak baranie rogi gorąco mi ledwo dycham przez ten brzuch. Cały dzień w dodatku przy kompie przy pisaniu dokuntów dla matki a monitor mam taki ze szkoda słow oczy mi wypływają :roll: Jeszcze ciagle jakoś w napięciu zyje bo ta przeprowadzka :roll:
Susan Taylor

przez weeider 15 cze 2007, 18:23
Ta pogoda mnie już dobija , niemogę sie pozbierać siedzę całymi dniami w domu , zasłoniłem okna , muzyczka gra .. ale to nic niedaje -samotność bierze górę , ani gdzie wyjść nic mi się niechce kompletnie już od 7dni ,najchętniej bym przespał wszystko ,jeszcze dzisiaj do pracy na nockę potem znowu weekend przeleci bezsensownie jak zawsze i znowu robota i tak non stop w koło nudzi mnie to już wszystko ,żenada ciągle to samo...

Zawsze w takich sytuacjach pomagało mi jak mogłem się kochać z moją kobietą lub razem upiec ciasto ..a teraz nuda i samotność.. Idę spać

przez smutna48 15 cze 2007, 18:30
Pogoda faktycznie męczy ale na lato się nic nie poradzi... a moze weź jakiś urlop wyjedz gdzies wycisz się nie wiem. Wekendy mam rowniez beznadziejne siedze w tym domu i wariuje nie umiem się odnaleść teraz nie nawidze tego uczucia zawsze czekałam na nie z utęsknieniem a teraz mnie dobijają .... Marzy mi sie wyjazd gdzies nad morze albo mazury ale musze szukac pracy i coś czuję ze sobie nie wyjade nigdzie bo w wakacje trochę jej jest wiecej :roll:
weeider trzymaj się
mi tez pomagało na wszystko bliskość kogoś kogo tak bardzo kochałam i kocham.....
Susan Taylor

Sortuj wg