"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez paradoksy 12 maja 2011, 22:30
:why: :-|
paradoksy

przez *Monika* 12 maja 2011, 22:33
paradoksy, Basia....a jakbyś je czymś przemyła? Wacikiem? Tak posmyrała trochę?
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 12 maja 2011, 22:36
narazie zaklejone jest. zaraz idę pod prysznic to M. mi umyje delikatnie. ale kurewsko swędzi :roll:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 12 maja 2011, 22:39
znam ten ból...
Agasaya

przez *Monika* 12 maja 2011, 22:56
paradoksy napisał(a):narazie zaklejone jest. zaraz idę pod prysznic to M. mi umyje delikatnie. ale kurewsko swędzi :roll:

Jak swędzi...to się goi Basieńko.
Kurcze....oby szybko przeszło.
Obrazek
Główny Moderator

przez Ahmed 12 maja 2011, 22:58
polać spirytusem .....przestanie swędzieć.Zapewniam !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez depresyjny86 13 maja 2011, 02:21
/cenzura/ musze to z siebie wreszcie wyrzucić.Z góry przepraszam za przekleństwa...
Mam dość tego wszystkiego.Tego pieprzonego,porąbanego,chujowego życia,dość tego pieprzonego jazgotu osób pieprzących mi w realu nad głowami.Mam dość tego,że nie mogę nawet spokojnie poukładać sobie myśli,bo ktoś nagle niszczy wszystko swoim wtrącaniem się w moje życie,wchodzeniem z butami - lub bez niby w dobrej wierze,choć tak na prawdę te zamiary są tylko dobre dla tej osoby.Wkurwia mnie to,że jak normalny myślący człowiek nie mogę normalnie wyjść z domu,tylko muszę walczyć z wiatrem,analizować oddech - czy starczy mi powietrza,czy nie uduszę się z powodu dużego wiatru w czasie jazdy do zwykłego,bliskiego,pierdolonego sklepu?I wkurwiająca jest też ta pieprzona nieuprzejmość,te przepychanie się w kolejce,wpieprzanie się na siłę bo komuś się śpieszy,bo musiał kupić akurat wtedy kiedy ja stoję za nim żarło na cały tydzień...
Zmęczony jestem tym ocenianiem innych przez wygląd,bo jak ktoś jest zajebisty i ma muskuły to jest cool,a jak ktoś tego nie ma to jest debilem...A jak /cenzura/ kogoś biją w widocznym miejscu,to /cenzura/ nikt nie zareaguje,nie ruszy tyłka żeby pomóc.Brak pracy też mnie wkurwia......matoły szkolne,które zdawały wszystkie przedmioty w szkole na poziomie minimum mają w /cenzura/ roboty,a człowiek który jest na studiach,miał lepsze oceny nie ma co marzyć o godnej pracy...Jeszcze ta popieprzona młodzież zamiast uczyć się,to puszcza sie z byle kim i potem "biedne" nastolatki w ciąże zachodzą i zostawiają dzieci w śmietniku,lub skazują je na życie w domu dziecka....A najbardziej boli mnie to,że jakiś gnojek,ledwo kończący gimnazjum/liceum na dwójach może zaznać akceptacji innych...rówieśników,kobiet...Skoro on mógł,dlaczego ja nie mogę?Nie należy mi się jako zwykłemu człowiekowi prawo do akceptacji,miłości?,do normalnego życia?,bez nerwów,bez lęku o to czy zaraz krew jebnie mi do głowy?
Wybaczcie,możecie uznać,że jestem pijany......ale...ale........ja naprawdę mam tego dość.........
Mam nadzieję,że jak jutro się obudzę....świat będzie lepszy,może wreszcie paroksetyna zacznie znowu działać na poziomie...,może wreszcie nie będę czuł tego ogarniającego mnie,trwającego już długo wkurwu na wszystko.....
Aha,jeżeli uznacie,że zasługuję na ostrzeżenie za moje przekleństwa i pieprzenie...możecie śmiało mi je dać.Przyjmę je z pokorą.
:)

przez gymkid 13 maja 2011, 03:05
@człowiek nerwica

Welcome in życie :)

Hehe miałem tak jak Ty. Moje fobie robią mi w bani ale sie wkurwilem i biorę je za rogi! Im szybciej zaczniesz tym szybciej z tym skonczysz. Ja tak myśle bo jak bede miał dzieciaki to chce im pokazać ze ich tato był koło! Dont give up!

przez ewa123 13 maja 2011, 08:18
hejka!wczorajszą walkę z zomirenką wygrałam....Dziś... ktoś....zniszczył mi życie .Nie chce mi się żyć..Jeszcze wczoraj bym o tym nawet nie pomyślała,że coś takiego mi się przydarzy...jest po mnie... :why:
ewa123

przez Ahmed 13 maja 2011, 08:27
ewa123, co sie stało ???
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez Korba 13 maja 2011, 09:19
Ogłaszam dzisiaj forumowy Dzień Bez Jęczenia :!:
:mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Michuj 13 maja 2011, 09:37
Za offtopa będą osty :mrgreen:
Michuj

przez malibu 13 maja 2011, 09:40
ewa, co sie stało??????!!!!!!!!!!!
Człowiek nerwica, napisałeś dużo i szczerze, to chyba pierwszy krok aby cos zmienic w swoim życiu; wiecej napisze jak ogarne swój ranek,a u mnie tez dzisiaj mega nerwowo/
Synu ma zaliczac fize,jak nie to powtórka roku i wypad z LO,jak pamietacie ma depreche i zespół obsesyjno-kompulsywny,wiec ma z lekka ciut cięzko-juz widzę jak sie wije aby nie iśc do szkoły,widze jak robi wsio aby to oddalic...wczoraj chodził po ogrodzie do 3 w nocy :roll: ,pewnie znów będzie batali o przyjęcie leków ,echhh

przez depresyjny86 13 maja 2011, 18:56
Ogłaszam dzisiaj forumowy Dzień Bez Jęczenia :!:

Uhhh uhhhhhhh jeszcze tylko 5 godzin i znowu będzie można jęczeć.......<wytrzymam,wytrzymam!>
:)

Sortuj wg