"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Korba 08 maja 2011, 22:55
Allah napisał(a):Korba, nie smutaś się Kasiu jak też sam siedze w domu od kilku tygodni i gadam wieczorami sam ze sobą ....
Utulam mocniutko i na maksa !!! I wielka buźka dla Ciebie !!

:*
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Agasaya 08 maja 2011, 23:10
Korba, :great: jeszcze uśmiech
Agasaya

przez *Wiola* 08 maja 2011, 23:28
Lady_Beznadzieja napisał(a):
wiola173, ja nie jem białej mąki i ziemniaków ale cukru nie umiem sobie odmówić...

Też tak myślałam, ale okazało się ,że umiem :smile:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieidealna 08 maja 2011, 23:31
irytuje mnie to, że nie mam okresu od lutego.
wczoraj mi coś odbiło i wzięłam 3 tabletki ataraxu, które zostały po udawanym leczeniu mojego ojca. na początku niby nic, a potem przysnęłam na biurku.. z resztkami świadomości poszłam do łóżka. dziś łaziłam jak zombie.
tak.. 3 dni się nie kąpałam.. 3. a ręce myję 215725 razy na dzień.
wciąż naiwnie wierzę, że "dziś" nie będę rzygać.. a zawsze kończę z palcami w gardle.. to debilizm, ale jem i pierwsze o czym myślę - wyrzygać. ledwo kończę jeść, a już szukam dobrego momentu, żeby iść i wyrzygać.
jutro musi być inne.. MUSI.

i.. głodna jestem.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez ( Dean )^2 09 maja 2011, 01:17
Cóż prawie dwa tygodnie wolnego i nic się nie pouczyłem.Szkoda bo o niczym innym nie myśląłem tylko poucz się wreszcie Łukasz bo wylecisz ze studiów.Ale cóż wystarczy że człowiek sobie wmówi że nie wolno uczyć się po 10 bo stanie isę coś złego i już potrafi zmarnowac nawet tak dużo czasu i nie nadrobić ani odrobiny z zaległości.
Jedyne co pociesza to nadchodząca mania może nie będę musiał spać przez tydzień to się cos odrobie a potem umre na zawał.

Tak btw to wiem że w tym temacie się żalimy i pocieszamy ale wmawianie grubym dziewczyną że takie podobają się facetom to imo karmienie ich iluzją.Nie wiem może szczeniak jestem i koleguje się ze szczeniakami ale nam szczeniakom podobają się szczupłe dziewczyny<nie mówię anorektyczki bo takie odpychają podobne jak grubaaski>ale dziewczyny szczupłe są najlepsze.Włąściwie nei znam nikogo komu by się podobały grube dziewczyny.Także raczej się odchudzać niż wmawiać sobie że faceci leća na grube.Nie lecą.Imo.
Najgorszy jest wiatr.

przez Agasaya 09 maja 2011, 01:27
( Dean )^2, Twoja szczerość jest okrutna acz zgodzę się z Tobą jako jedna z grubych.
Agasaya

przez ( Dean )^2 09 maja 2011, 01:33
Na pocieszenie mogę powiedzieć że ja przy wzroscie 175 waże 80 kg więc tez mi trochę brak do idealnego BMI.Ale działam coś na siłowni więc może za parę miesięcy będę z siebie zadowolony:P
Najgorszy jest wiatr.

przez Agasaya 09 maja 2011, 01:35
Jakoś mnie to nie pocieszyło wcale :smile:
Agasaya

przez małaMI25 09 maja 2011, 08:54
Wiecie co sobie myślę...
Nie umiem do końca zdiagnozować jakie mam objawy.Na pyt.Psychiatry-co mi dolega wymieniłam tylko:obgryzam uporczywie paznokcie.
Później zastanawiam się długo co tak na prawde mam wymienić :shock: . Wydaje mi się,że problem typu:drapanie nóg do krwi,wrzaski na najbliższych,
głupie zachowanie typu "boksowanie" się z facetem,stawanie na głowie w najmniej oczekiwanym momencie,ciągłe myśli na jeden temat których nie
mogę wyrzucić z głowy-że to wszystko to pikuś.Że jak pójdę z tym za tydzień na Oddział i powtórzę to co napisałam tu to wyślą mnie do domu,bo
mi nic nie dolega.I właśnie ta myśl,powoduje również stres w mojej głowie,że wyjdę na głupka,który przychodzi z "niczym" się leczyć.
Ale z drugiej strony,zakwalifikowałam się na leczenie i byłam badana przez 3 lekarzy psychiatrów to chyba coś mi jest ...

Dzięki jeśli ktoś to w ogóle przeczytał. :(
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez Starlet 09 maja 2011, 08:56
Trzęsę się.
Ze strachu i z napięcia.
Starlet

przez paradoksy 09 maja 2011, 08:57
mam ochotę zrobić mix, zaćpać się lekami. nie wiem czy mogę tak dłuzej.
paradoksy

przez Starlet 09 maja 2011, 09:06
Ciurki potrzebują trzeźwej mamy :!:
Starlet

przez paradoksy 09 maja 2011, 09:12
ale ja już nie mam siły.
jestem nieodpowiedzialna i /cenzura/.
paradoksy

przez Agasaya 09 maja 2011, 09:32
paradoksy, Starlet, co jest?? :shock:
Agasaya

Sortuj wg