"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Wiola* 07 maja 2011, 00:07
Lady_Beznadzieja, Nie widziałam chyba, co takiego napisałas?
Moderator

przez *Monika* 07 maja 2011, 00:08
Allah, Jutro będzie lepszy dzień! Całuski na dobranoc!:*

Lady_Beznadzieja, A co takiego tu nawypisywałaś? :-|
Obrazek
Główny Moderator

przez Agasaya 07 maja 2011, 00:18
ja?? nic takiego... :hide: już nie ważne... niemniej głupio mi i tyle bo nie chciałam nikogo straszyć itd. tylko miałam plan realny
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 07 maja 2011, 00:21
Lady_Beznadzieja, Nie przejmuj się , wszyscy mamy lepsze i gorsze dni, po to tu jesteśmy,żeby się wspierać i nawzajem rozumieć:*
Moderator

przez Agasaya 07 maja 2011, 00:44
dzięki :* ale i tak mi głupio
Agasaya

przez nieidealna 07 maja 2011, 00:49
pewnie. po co myśleć o tym co dobre w człowieku. lepiej wytykać to co złe. nie wiem skąd pomysł, że ja wciąż walczę, prowokuje, gryzę. toż to internet. fakt. internet to moje życie, ale bez przesady. rzygać mi się chcę. płakać, krzyczeć, ciąć, palić, umrzeć mi się chcę. czy tylko ja uważam, że jestem normalna.?!.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez bretta 07 maja 2011, 00:53
nieidealna, <przytul>...., chociaż wiem, że to gówno da, ale myślę o Tobie i próbuję wspierać na odległość.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez grusia 07 maja 2011, 01:32
kasiątko napisał(a):
grusia napisał(a):ja pamietam pretensje po próbie samobójczej. dlatego teraz myślę o wypadku. zeby nie było w tym mojej winy. żeby mnie nie było, ale żeby tym razem nikt nie miał pretensji, jakby się nie udało.
w końcu spokój.

ale np. kierowcy czują się winni kiedy ktoś skoczy im pod samochód to samo maszyniści bardzo to przeżywają a ja nie chciałabym,żeby ktoś się czuł winny choć oczywiście w inny sposób też ktoś będzie cierpiał w jakiś sposób (bliscy) choć wtedy kiedy się truje czuję się na tyle samotna,że myślę że nikogo to nie obchodzi albo im w jakiś sposób ulżę bo ja przynoszę im tylko cierpienie

żeby nikt nie miał pretensji,to chciałabym umrzeć na skutek anoreksji bo to inaczej traktowane samobójstwo a to zależy ode mnie bo np. aby mieć raka nie mam wpływu

Mój wypadek jest taki, że krzywda się dzieje tylko mi. ja vs mur, ja vs światła. nikomu innemu nie dzieję się krzywda. oczywiście nie mam tu na myśli bliskich...

Lady_Beznadzieja napisał(a):grusia, ja również czekam na pierwszą wizytę niestety bo kilka lat oszukiwałam się że sama sobie poradzę... jak widać samo pozytywne myślenie nie wystarczy bo zawsze wracam do tego punktu i za każdym razem coraz mocniej chcę umrzeć... jakoś to będzie rybko... musimy być silne. Ale skąd wziąć siłę??????

boję sie tej wizyty. boję się nawet tego że pani dr powie mi 'dziecko, wymyślasz'. (dziwne że w wizjach zawsze jest pani dr, nigdy pan) nigdy tak nie usłyszałam. może jednak na to liczę. na co?

nieidealna napisał(a):pewnie. po co myśleć o tym co dobre w człowieku. lepiej wytykać to co złe. nie wiem skąd pomysł, że ja wciąż walczę, prowokuje, gryzę. toż to [...] moje życie, ale bez przesady. rzygać mi się chcę. płakać, krzyczeć, ciąć, palić, umrzeć mi się chcę. czy tylko ja uważam, że jestem normalna.?!.

z tą małą korektą mogłabym cytować to jak swoje.

-- 07 maja 2011, 01:35 --

wróciłam. było spOKo. naprawdę. do czasu blunta. mówiłam. ostrzegałam. po złapaniu bucha nie odezwałam się przez godzinę, a potem powiedziałam: 'zamów mi taksowkę, proszę'. całą drogę płakałam. nie. to nie płacz. to po prostu cieknące łzy. zero spazmów. patrzenie na wprost. i łzy.
dobranoc. od jutra nie wychodzę na siłę.
Tęcza jest ważna. Najważniejsza.

przez zuza72 07 maja 2011, 12:21
Witam!
Czuję się potwornie , jakby mi ktoś serce wyrywał nie chce mi się żyć właściwie nie chce mi się nic, kompletnie NIC.Siedzę i płaczę nie chce mi sie wyjść do ludzi .Nie wiem jak z tego wyjść , nie wiem, ktoś mnie potwornie zranił, nie umiem się z tego otrząsnąć , może kiedyś a może wcale nie wiem, po co tu żyć ?Jaki to wszystko ma sens .....................

przez *Monika* 07 maja 2011, 12:28
zuza72, Chodzisz na psychoterapię?
Obrazek
Główny Moderator

przez amelia83 07 maja 2011, 13:12
ja dzisiaj chyba nie myśle
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 07 maja 2011, 16:54
Siostra nie dość że się najebała to teraz robi porządki ze szwagrem.Trochę mi się to nie podoba bo już kiedyś tak było,że powywozili na złom potrzebne rzeczy. Wściekłam się.Ciekawe co by powiedzieli jak ja bym u nich meble przestawiała :evil:

Szwagier powiedział,że mam z nim kupować monitor bo mi szajs wcisną.Znawca /cenzura/ mać :evil:
Anna Maria

przez *Monika* 07 maja 2011, 17:15
zuza72, Masz PW.
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 07 maja 2011, 17:49
czy ja jestem aż taka paaaskuuuudnaaaaaaaaaa? :why:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg