"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mateusz0987 25 kwi 2011, 21:49
Kurde. Ale jestem dziwny. Niedawno pokonałem dystymię. Trwała rok. Ale czuje że mój umysł nie dziala wlasciwie. Wlasciwie to jestem wciaz nienormalny, ale nie na tyle, zeby uznać się za psychicznie chorego. Po prostu mam tyle niesamowitych myśli w głowie. Często sam się gubie w tym wszystkim. No i walcze sam ze sobą z umysłem w celu bycia "normalnym". Tylko co to znaczy być normalnym? No własnie. Moje życie jest strasznie skomplikowane. Bo sam sobie je skomplikowałem. Ale to nic. Z jednej strony lubie rozwiązywać problemy psychologiczne odnosnie siebie. Ale z drugiej strony jest to męczące. Nikt po prostu nie wie, że mialem dystymie ani nikt nie wie co sie dzieje ze mną teraz. Chyba jestem mistrzem pozorow. A i tak to głownie lubie być sam, z dala od ludzi. Chociaż czasem się to zmienia. Niby chodze do liceum 1 klasa. Ale nie czuje tego. W gimnazjum bylo lepiej. Tam ludzie mi pasowali. Bylo super. Ale teraz, w nowej szkole, wlasciwie koncowka 1 roku i zrozumialem jakie zycie jest brutalne. Po tej dystymii stalem sie innym czlowiekiem. Tym sprzed dawna. Stary- nowy czlowiek. I przez to te dziwne zachowania, te trudne decyzje odnosnie bananalnej sprawy... Teraz odczuwam tą samotnosć. Niby mam konto na fb, ale co z tego, skoro nie mam żadnych znajomych. Nie o to chodzi, ze ich naprawde nie mam, jacys tam są, ale kazdy chyba boi się mnie dodać tak samo jak ja boje sie dodac kogokolwiek. Dziwna sprawa, wiem. Ale to nic. Dam rade. Nie chce mi sie pisac.

przez małaMI25 25 kwi 2011, 22:23
Dziś moja matka wróciła od swojej rodziny.2 Dni wcześniej mówiła przez tel,ze zaprasza nas na obiad w poniedziałek na 14:30...dziś zadzwoniła do niej moja córka o godz.13:00 z pytaniem
czy możemy już się do niej wybierać.Na to babcia-że ona jest jeszcze 300km od domu.Czyli kolejny raz obiecała coś i nie dotrzymała słowa.
Po 20:30 dostałam sms-a od niej,że nie wie co mi jest dlaczego mam focha....

To ,że 2dni temu miałam urodziny i nie usłyszałam nawet typowej regułki "wszystkiego dobrego"
To ,że umówiłyśmy się na rodzinny świąteczny obiad w niedzielę,który potem przełożyła i na koniec nie wyszedł.
To,że siostra miała być u niej na śniadaniu Wielkanocnym...a matka dzień wcześniej bez poinformowania jej pojechała do swojej siostry.

Co zrobić-odpisać jej na smsa? Spotkać się z Nią jutro i powiedzieć to co wam tu napisałam? :hide: Tylko znając ją-dowie się prawdy o swoim zachowaniu i strzeli focha giganta.
Bo jak ktoś śmiał jej coś takiego powiedzieć.
A tego bym nie chciała...bo potem topie się w swoim poczuciu winy...jaka to ja zła jestem. :why:
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez NoOneLivesForever 25 kwi 2011, 22:30
Do tej pory raz w życiu wszyscy zapomnieli o moich urodzinach i nawet nie byłem smutny, czy zły, tylko bardzo zdziwiony.
NoOneLivesForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 26 kwi 2011, 19:16
Fatalny dzień.Oby jutro było lepiej.
Najgorszy jest wiatr.

przez Ahmed 26 kwi 2011, 19:56
od kilku dni masakra jakaś .... zapierdalam na najwyższych obrotach a i tak nie nadążam.
Doba musiałby mieć ze 40 godzin ...może bym wtedy dał radę.
Nagle stałem sie ojcem , matką , kucharzem , praczką, szoferem i sprzątaczką..
Ale jest nadzieja że za kilka dni zaskoczę na odpowiednie obroty i wpadnę w ten rytm.
No i bez benzo znowu ani rusz.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez małaMI25 26 kwi 2011, 21:49
Byłam dziś u rodziców,tam zrobiło mi się jakoś źle,ciężko na sercu-musiałam się położyć.To trwa do teraz :(
Czuje sie fatalnie,nie chce mi się u być,życie zatraca sens.
Pragnę już tego oddziału zamkniętego :hide:
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez inny 28 kwi 2011, 21:44
nie utożsamiam się z tym światem ... a nie ma innego :why:
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

przez kite 29 kwi 2011, 18:25
tak niewiele brakowało... prawie go straciłam :hide:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez paradoksy 29 kwi 2011, 18:28
Allah, co z Twoją żoną?

-- 29 kwi 2011, 18:28 --

kite, kogo?
paradoksy

przez Thazek 29 kwi 2011, 19:02
Dawno mnie tu nie było ale taka sobie głupota i pytanie:
Kto pójdzie za mnie do pracy dziś na nockę? :why: :why:

jejku każdy już zaczął długi weekend i majówkę a ja muszę wraz z Dysphorianem dymać do szóstej rano... :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez kite 29 kwi 2011, 19:10
paradoksy, mój przyjaciel, najlepszy jakiego w życiu posiadałam, powiedział że nasza znajomość mnie niszczy. wiem, powiecie że to nie przyjaciel skoro chciał odejść. ale lepszego nie miałam

przez bretta 30 kwi 2011, 17:17
czuje się taka sama, zagubiona i stęskniona.
i nie mam ochoty na nic. wyspałabym się porządnie, a muszę się ogarnąć..
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez paradoksy 30 kwi 2011, 17:18
kite napisał(a):paradoksy, mój przyjaciel, najlepszy jakiego w życiu posiadałam, powiedział że nasza znajomość mnie niszczy. wiem, powiecie że to nie przyjaciel skoro chciał odejść. ale lepszego nie miałam

może rzeczywiście chciał lepiej dla Ciebie.
ciężko powiedzieć, bo go nie znam.
paradoksy

przez kite 30 kwi 2011, 19:26
nie wiem czym to jest spowodowane ale jestem niesamowicie zaborcza jeśli o niego chodzi. chciałabym go mieć dla siebie. mam też schizy i go nienawidzę, muszę go skrzyczeć i zwyzywać. on twierdzi że gdyby go nie było ja nie miałabym tych lotów. ale wiem że bez niego nie ma nic

Sortuj wg